Geciktirici Ürünler

Geciktirici Ürünler

Cinsel birlikteliğin en yoğun anını hem zevkli hem de uzun hale getirmek isterseniz bununla ilgili birçok ürün bulunmaktadır. Aşkınızı daha doyumlu bir şekilde geçirmeniz için erken boşalma ya da sertleşme gibi sorunlara çözümler üreten ürünler mevcuttur.

Cinsel hayatınızın daha uzun sürmesini isterseniz, bu zevkinizin bölünmemesi için birkaç ürün vardır. Bu ürünler spreyler, oral yolla alınan haplar ve daha birden fazla türleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de Geciktirici sprey ürünleridir. Bu ürün sadece erkeklere yönelik olarak değil kadınlarda kullandıklarında birlikteliğin uzun sürmesi ve bu birleşmeden zevk alınabilmesine katkı sağlamaktadır. Direkt olarak cilt üzerinde kullanılan erkek ürünlerinde olduğu gibi kadınların vajinaya uyguladıkları geciktirici spreyler üretilmektedir. Bu spreylerin içeriğinde bitkisel özlerden oluşan haplar ve macunlar bulunur. Ve kişilerin sağlıklı bir biçimde zevk alması hedeflenmektedir. Çeşitli kullanım biçimlerine ve formlarına sahip olan bu ürünler, laboratuvar ortamlarında sağlık testlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Ürün veya ürünlerin kalitesi sayesinde kullanıcılar tarafından olumlu etkiler verdiği gözlemlenmiştir. 

Cinsel sağlığınız için büyük bir titizlikle hazırlanan geciktirici sprey ihtiyacınız olduğu anda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Partnerinizle birliktelik yaşarken ona bu zevki hissettirebilirsiniz. Her pozisyonda, her zaman ve her alanda cinsel birlikteliğinizi yaşayabilirsiniz. Cinsel birliktelik zevkinizi uzatmak ve partnerinize hoş saatler geçirmek için denemeye başlayabilirsiniz.

Geciktirici Krem

Mutlu ve huzurlu bir cinsel birliktelik yaşamak için birçok erkek zaman zaman sorunlar yaşamaktadır. Hatta bundan dolayı kısa süreli ve verimsiz bir performans ortaya çıkmaktadır. Hızlı boşalma ya da istenilen sürelerde birleşme yaşamayan erkeklerin bu memnuniyetsiz durumları için geciktirici krem çözüm getirmektedir. Mutlu ve uzun süren bir birleşmenin, olması gereken sağlıklı vakitlerin oluşması için zemin hazırlıyor. Bu krem sayesinde birçok erkek oldukça memnun kalmaktadır. Boşalma süresini arttırdığı gibi birlikteliğin daha iyi geçmesine ve farklı isteklerin yerine getirilmesi için partnerinden talepler de almaktadır. 

Geciktirici kremlerin hepsi önce laboratuvarlar testlerinden daha sonra da Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçirilerek kişilerin cinsel hayatına katkı sağlıyor. Sağlıklı ve uzun süreli cinsel hayatınızın olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz bu ürünlerden dilediğini seçebilirsiniz. Böylece partnerinizle olan birlikteliğinizin bölünmeden uzun süreli olmasına imkan sağlayabilirsiniz. 

Farklı formüller ve bileşenler ile oluşturulan geciktirici kremler, tamamen hijyenik koşullarda üretilir. Belirlenen dozajda kullanılmasına dikkat edilmelidir. Geciktirici jel veya kremler cinsel yaşamınızın devamlılığını en yüksek seviyeye ulaştıracaktır. Kimi kremler cilt tarafından emilirken diğer kremlerde çok ince bir tabaka halinde kalmaktadır. Bu sayede kayganlaştırıcı etkisi gösterir. 

Geciktirici Prezervatif

Geciktirici prezervatif birleşme süresinin olması gerektiğinden uzun sürdüğü için kadın partnerlerin burada kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Zevkli ve tatmin olan bir birleşme ile hızlı boşalma yaşamak istemeyenler için en uygun ürünlerin başında prezervatifler gelir. Yalnızca zevkli birleşmeler için değil aynı zamanda hem psikolojik hem de sosyolojik açıdan partneriniz arasındaki bağı da güçlendirmiş olursunuz. Partnerinizin beklentisini karşılayarak daha etkin ve hassas noktalara ulaşarak birleşmenin gücünü hissettirebilirsiniz.

Cinsel birliktelik uyumak veya yemek yemek gibi bir ihtiyaçtır. Ve bu bakış açısı ile birçok kişinin hayata olan bakış açısını değiştirdiği gibi ömür boyunca yaşayacağı insani bu durumu zevk alarak yaşamalıdır. Bu nedenle sağlıklı ve düzenli bir birlikteliğin önemini göstermek için erkeklerin yaşadığı birtakım sorunlar kimi zaman can sıkıcı bir hale dönüşebilmektedir. Erken boşalma bir sorun olarak adlandırılmakta, ilişkinin seyrini de değiştirmektedir. Normal cinsel birlikteliğin daha hızlı yaşanmasına neden olmaktadır. Günümüz çağında tıbbın ilerlemesi ile birçok erkek tarafından kullanılan prezervatifler sağlıklı ve olması gereken zaman diliminde, en önemlisi de zevkli bir birleşme yaşamanızı sağlayacaktır.

Geciktirici Mendil

Taşınabilir kolaylığı sayesinde hem hijyenik hem de ıslak mendil formunda üretilen geciktirici mendil çok fazla tercih edilmektedir. Rahatlıkla cebinizde taşıyabilme özelliği sayesinde cinsel birleşme sırasında cinsel hazzın yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Birleşmeden 15-20 dk. önce kullanarak etkisini hızlı bir şekilde göstermektedir. İçeriğinde bitkisel birçok macun yapısı ile oluşturulmuştur. Boşalma süresini uzattığı için ve mendil formundaki modeli ile erkeklerin memnun kalmasını sağlamaktadır. 

Geciktirici Sprey Fiyatları

Çabuk erekte olup, erken boşalma yaşayan erkeklerin ihtiyacını karşılayan geciktirici ürünler kullanıcıların beklentilerini yerine getirmektedir. Bu geciktirici ürünler arasında geciktirici sprey fiyatları farklı ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Penisin uç kısmına püskürtülerek kullanılmaktadır. Özellikle dozunda kullanılması gereken spreyler, fazla kullanımda da orgazm süresini uzatarak boşalmama sorununu da ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kullanım konusunda dikkatli olunması gerekir. Geciktiricilerin cinsel yaşam üzerindeki olumsuz etkilerinin meydana gelmemesi önerilen ölçüde kullanımına özen göstermelisiniz.

Geciktirici krem fiyatları da üretilen ürünlerin boyutlarına göre değişmektedir. 15, 50 ve 150 ml’lik boyutları kullanıcıların hızlı bir şekilde kullanım sağlaması için 5’li veya 10’lu adetler şeklinde tüp setleri olarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünler yaklaşık olarak 60 kullanıma sahiptir. Boşalma sorunu yaşayan tüm erkeklerin uzun süre kullanabileceği geciktirici kremler, partnerleri tarafından aşk dolu saatlerin uzun süreli ve zevkli saatler yaşama şansı elde edebilirsiniz. 

Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak piyasaya sürülen bu kremler, cinsel ilişkinin süresini artırmaya yöneliktir. Kullanıcıların ilişki sırasında ikinci birleşmelerinin geç gelinmesine olanak sağlayarak zevkli saatler yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Uygun fiyat aralıkları ile her kesimden talep görmektedir. Tercih edilen paketlerin miligram ve çeşitli etki derecelerine göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Etkisi uzun süren geciktirici spreyler cilt üzerinde bıraktığı hissiyata göre de fiyat farkı meydana gelir.

Geciktirici Macun

Cinsel birleşmenin kısa sürmesi, partnerin istediğini alamaması kişileri fazlasıyla rahatsız etmektedir. Çiftlerin memnuniyetsiz cinsel hayatları için üretilen geciktirici ürünlerden biri de geciktirici macun ürünüdür. Bu ürünler pek çok erkek tarafında tercih edilmektedir. Çünkü memnun etmesi ile cinsel yaşamın süresini de uzatarak doyumsuz saatlere çıkmasını sağlamaktadır. Boşalma süresini yaklaşık olarak üç katına çıkararak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır.

Geciktirici Sertleştirici

Cinsel yaşamınızın daha sağlıklı olabilmesi için bitkisel özler kullanılarak üretilen ürünler, laboratuvarlarda ve birtakım testlerden geçirilerek hazırlanmaktadır. Erkek kullanıcıların cinsel yaşamlarında karşılaştıkları sertleşme sorunu ne yazık ki partneri ile sorun yaşamasına neden olabilir. Erkeklerin bu istenmeyen durumu, cinsel yaşam kalitesini olumsuz etkilemekte, beraberliklerinin olması gerekenden daha az yaşanmasına neden olmaktadır. Geciktirici sertleştirici gibi ürünler gelişen teknoloji ve tıbbi birikimler sonucunda tüm sorunlarınıza karşılık vermektedir.

Geciktirici ve Sertleştirici Krem

Çiftlerin ilişki sırasında haz almasını artırmak için ekstra ürünler üretilmektedir. Bu ürünler, geciktirici olarak adlandırılarak erkeklerin erken boşalma veya sertleştirici olarak farklı içeriklere sahip olarak tasarlanır. İlişkinin uzamasına yardımcı olurken, partnerinizle sağlıklı ve düzenli bir birlikteliğinize destek olmaktadır. Geciktirici ve sertleştirici kremler cinsel hayatınıza olumlu etkiler sunarken, sosyal hayatınızda da mutlu olmanıza eşlik etmektedir. Psikolojik ve fiziksel açıdan size destek olan bu ürünler erken boşalma yaşayan erkeklerin problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Erkeklerin büyük çoğunluğunda erken boşalma sorunu nedeniyle partneri ile ilişkiye girememesine neden olmaktadır. Bu problemin çözümü için çeşitli birçok testten geçerek satışa sunulmaktadır. Bu ürünler sayesinde çiftler arasındaki birçok problemin, kaliteli cinselliğin yaşanmasına ve partnerinizin tatmin olmasına katkı sağlar. Sertleştirici ve geciktirici ürünler birden fazla görevi tek başına yerine getirir.

Geciktirici Ve Sertleştirici Kremler Etkisi Ne Kadar Sürüyor?

Üretilen bu ürünler birlikteliğinizin başladığı ilk anlardan itibaren etkisi üç saat kadar devam etmektedir. 

Geciktirici Mendili Ne Zaman Kullanılır?

Cebinizde taşıyabildiğiniz bu mendilleri, birlikteliğe başlamadan 15 veya 20 dakika önceden kullanmalısınız.

Geciktirici Spreyleri Kimler Kullanabilir?

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından direkt olarak cilt üzerinde kullanılmaktadır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Geciktirici Ürünler

1 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 1 / 1 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?