Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gigabyte Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2GB OC 128Bit GDDR5 (DX11) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GV-N65TOC-2GI)

Gigabyte
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/204
Gigabyte Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2GB OC 128Bit GDDR5 (DX11) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GV-N65TOC-2GI)

  

Ultra Dayanıklı 2
Ekran kartlarında yüksek kalitede malzemeler kullanarak uzun, kalıcı istikrarlı ve güvenilir ürün sahibi olmak için önemli bir faktördür. GIGABYTE yine kendi üst seviye grafik çözümü olan istikrar ve güvenilirlik sağlayan, demir alaşımlı boğucu bobinler, düşük RDS (on) Mosfer ve Aşağı ESR Katı Kapasitörler kullanarak yeni bir standart belirliyor. Buna ek olarak, GIGABYTE Ultra Dayanıklı 2 baskı ekran kartları artık gelişmiş bir düzeni temsil eder. GIGABYTE bu son teknoloji ürünü güç tasarımı ısı, elektrik özellikleri, dijital sinyalleri, güç devresi ve gelişmiş grafik performansı için bileşenlerin optimum yerleştirme ideal entegrasyon sunar.
CUDA Teknolojisi
NVIDIA ® CUDA ™ birçok karmaşık bilgi işlem sorunlarını çözmek için (GPU) NVIDIA grafik işlem birimlerinde paralel işlem motoru güçlendirir. Genel amaçlı bir paralel hesaplama mimarisidir. Bu en iyi performans açısından işlem uygulamalarını hızlandırmak için NVIDIA ® GeForce ® GPU çekirdeği yüzlerce gücün kilidini açar. "Folding �� Home" dönüştürme video, CUDA ™ teknolojisi, zaten yoğun bilgi işlem uygulamaları hızlandırmak için programlar binlerce kullanıcı tarafından kabul edilmiştir. 100 milyon CUDA destekli GPU'lar zaten dağıtılmış , zaten yazılım programcıları binlerce uygulamayı hızlandırmak için ücretsiz CUDA yazılım araçları kullanıyor.

OC GURU ll
Tamamen yenilenmiş sezgisel kullanıcı ara birimi, tüm önemli özelliklerde daha kolay gözlemleme ve ayar imkanı veriyor. Ekran kartınızın GPU Hızı, Bellek Hızı, Fan Hızı, GPU Voltajı, Bellek Voltajı gibi tüm verilerini gözlemleyebilir ya da ayarlayabilirsiniz.  Ayrıca online destek alabilir, sürücü ve bios güncellemelerini direkt olarak alabilirsiniz.
NVIDIA ® 3D Vision ™
NVIDIA ® 3D Vision ™ PC'ye tamamen sürükleyici bir stereoskopik 3D deneyimi sunuyor. Yüksek teknoloji kablosuz gözlük ve gelişmiş yazılım 3D Vision bir arada tam stereoskopik 3D içine yüzlerce PC oyununu dönüştürür. Kullanıcılar olarak 3D film ve kristal net kalitede 3Ddijital fotoğraflar görüntüleyebilirsiniz.
   PhysX Teknolojisi
NVIDIA ® PhysX ™ gelecekteki oyunlar için büyük bir olay! Oyunlarda fizik sunmak kolay bir iş değildir. Bu eş zamanlı matematiksel ve mantıksal hesaplamalar büyük miktarda fizik algoritmaları gerektiren benzersiz bir diziye dayalı son derece yoğun hesaplardan oluşan ortamdır. Toz ve enkaza neden olan patlamalar, canlı gibi hareket eden, perdeler ve gözyaşları doğal bir NVIDIA ® PhysX ™-Ready GeForce ® işlemciye sahip olduğunu varsayarsak karakter olarak gerçek zamanlı fizik almak için en iyi yoldur. PhysX yazılıma sahip 150'den fazla oyun tarafından kabul edilen, 10.000 'den fazla kayıtlı kullanıcı tarafından kullanılan ve Sony Playstation 3, Microsoft Xbox 360, Nintendo Wii ve PC ortamlarında desteklenmektedir. PhysX ™ teknolojisi yepyeni bir seviyeye sahne olacak.
WINDFORCE 2X anti-türbülans-Paralel eğimli
WINDFORCE ™ 2X paralel eğimli fin tasarımı grafik kartı delikleri hava kanalı büyütmek için 2 ultra sessiz PWM fanlar ve iki bakır ısı boruları ile donatılmış ve şasi daha etkili bir hava akım�� sistemi oluşturur.
GIGABYTE Hakkında

Merkez ofisi Taipei, Tayvan’da bulunan GIGABYTE, hemen hemen her ülkedeki çalışanları ve iş kanalları ile IT sektöründe lider dünya markası olarak tanınmaktadır. 1986 yılında kurulan GIGABYTE, araştırma ve geliştirme ekibi olarak çalışmaya başladığı anakart ve ekran kartı pazarında o zamandan bu yana dünya liderliğini elde etti. Anakart ve ekran kartı alanında lider konumda olan GIGABYTE, evde veya işte, insan yaşamının her alanında hizmet eden Notebook ve masaüstü PC’ler, dijital ev aygıtları, ağ sunucuları, iletişim, mobil ve el aygıtlarını da dahil etmek üzere ürün portföyünü daha da genişletmiştir. GIGABYTE her gün, en yenilikçi tasarımlar ve kusursuz kalite ve servisler ile “Yaşamınızı Yükseltmeyi” amaçlamaktadır.Gigabyte-Vga GTX650TI 2GB OCDDR5 128Bit CRT 2xDVI GV-N65TOC-2GI HDMI

Hızlı ve verimli NVIDIA® Kepler™ mimarisini temel alan GeForce GTX 650 Ti; GeForce GTX 650 GPU'dan %40 daha fazla performans, nefes kesici bir DirectX 11 performansı ve en çok sevdiğiniz FPS,RTS ve MMO oyunlarda 1080p HD parlaklığı sunar.

GeForce GTX 650TI 2gb OC modeli Gigabyte’ın Windforce 2x adlı çift slot soğutucusu sayesinde oyuncular artık daha yüksek bir performans alacaktır. Gigabyte’ın Ultra dayanıklı bileşenleri GeForce GTX 650 Ti modelinin  daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir ekran kartı olmasını sağlamaktadır.


Yongaseti
  • GeForce GTX 650 Ti
Çekirdek Saat Hızı
  • 1032 MHz 
   (standard : 928 MHz)
Shader Clock
  • N/A
Bellek Saat Hızı
  • 5400 MHz
Process Technology
  • 28 nm
Bellek
  • 2048MB
Bellek Veriyolu
  • 128bit
Grafik Arayüzü
  • PCI-E 3.0
Bellek Tipi
  • GDDR5
DirectX
  • 11
OpenGL
  • 4.3
PCB Form
  • ATX
Çoklu görüntü desteği
  • 4
G/Ç
  • HDMI*1
  • D-sub*1
  • Dual Link DVI-D*2
Maximum Digital Resolution
  • 2560x1600
Maximum VGA Resolution
  • 2048x1536
Araçlar
  • N/A
Card size
  • H=42 mm, L=249 mm, W=137 mm
Power requirement
  • 400 W

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön