Uzun yıllardır teknoloji sektöründe tüketicilere hizmet sunan Goldmaster, bu deneyimiyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü elektrikli ev aletini sizlerle buluşturuyor. Alanında yenilik yaratan, farklı tercihlere hitap eden teknolojik ürünlere katalogunda yer vermesi de markayı önemli bir konuma getiren bir diğer yön olarak görülebiliyor. Bilgisayar, aydınlatma, sinema ve ses sistemleri, uydu alıcılar gibi birçok kategorideki ürünü teknoloji tutkunlarının beğenisine sunan Goldmaster, sıcak yaz aylarında serinleyebilmek adına son derece gerekli ürünlerden biri olan vantilatörler ile de karşınıza çıkıyor. 

Goldmaster Vantilatör Modelleri

Sağlık açısından zararlı olmayan tersine bulunduğu ortamın havasını iyileştiren vantilatör türlerini Goldmaster modelleri arasından rahatlıkla bulabileceksiniz. İyon fonksiyonu adı verilen teknoloji sayesinde bu vantilatörler hem odanın havasını temizliyor hem de nemlendirerek daha iyi nefes almanıza yardımcı oluyor. Öncelikli amacınız serinlemek olsa bile bu ürünleri satın aldığınızda diğer faydalı etkilerini de hissedeceksiniz. Üstelik bu özelliğin vantilatörlerin diğer teknik yönlerinde olduğu gibi yüksek performans ile çalıştığına tanık olacaksınız.

Goldmaster vantilatörlerin bir diğer önemli özelliği ise isteğinize göre ayarlayabileceğiniz kullanım modları olarak öne çıkıyor. Bu özellik yardımıyla hız modları ve esinti modları arasında kolaylıkla gezinerek o anki sıcaklık ve nem durumuna en iyi uyum sağlayan modu seçebileceksiniz. Bazı ürünlerde ise bu fonksiyonu uzaktan kumanda aracılığıyla vantilatör ile temas kurma zorunluluğu olmadan kullanabileceksiniz. Aynı zamanda gösterge panelleri sayesinde vantilatörün hangi modda çalıştığını görerek tespit edebileceksiniz.

Vantilatörler söz konusu olduğunda ürünün serinletme ayarını doğru yakalayabilmesi önem taşıyor. Rahatsız edici ve aşırı derecede esinti hissi olmadan bunu başarabilen Goldmaster vantilatör modelleri bu konuda da fark yaratıyor. Ürünlerin özel olarak tasarlanmış pervaneleri ile hem şık bir görünüm ortaya çıkıyor hem de en iyi orandaki serinliği hissetmeniz mümkün oluyor. Gelişmiş modellerdeki pervanelerin şeffaf olması da bir başka artı özellik olarak ürünlere katkı sağlıyor. 

İsteğe göre belirlenebilen saat sürelerinde ayarlanan zamanlayıcı fonksiyonu ile vantilatörlerin çalışma süreleri önceden kontrol edilebiliyor. Bu da kullanıcıların konforlarını korumaları konusunda destek sağlayan bir unsur olarak görülebiliyor. Ayrıca esinti türleri normal ya da uyku modlarına göre de ayarlanabiliyor. Vantilatörlerin sessiz çalışmaları da özellikle uyku modundayken kullanıcılara büyük avantaj yaratıyor. Böylece hiçbir rahatsızlık hissetmeden ideal oda sıcaklığının keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ürünlerin üst kısımlarının kaliteli yapıları beklenmeyen kazaların önlenmesini de kolaylaştırıyor. Tüm vantilatörlerin hem dekorasyon hem de teknik açıdan özel araştırmalar sonucu tasarlanmış olması yaz boyunca yüksek performans ile kullanabileceğiniz bir ürün satın almanıza katkıda bulunuyor.

Goldmaster Vantilatör Fiyatları

Goldmaster vantilatör fiyatları ürünlerin boyutlarına ve teknik özelliklerinin detaylarına göre değişiyor. Fiyatlar ulaşılabilir, makul aralıklardaki bir dilimde kullanıcı ile buluşuyor. Daha klasik ve standart yapıdaki ürünler gelişmiş modellere kıyasla ekonomik özelliğe sahip olmalarıyla dikkat çekiyor. Bununla beraber, ekonomik fiyatlı vantilatörlerin bile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşıladığını göreceksiniz. 

Fiyat dilimi ortalamasının üstünde yer alan ürünler ise teknolojik yönden önemli unsurları kullanıcılara sunarak ekonomik ürünlerle aralarındaki fiyat farkının karşılığını yaratabiliyor. Uzaktan kumanda konforu, gösterge paneli, yükseklik ve genişlik özellikleri yardımıyla tüm mekanda etkili olabilme özellikleri gibi yönleriyle bu vantilatörler ödenen miktar ile doğru orantılı ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyor. Hem ekonomik hem de daha yüksek fiyatlı vantilatörlerin Goldmaster deneyimi ve teknolojisi sayesinde tüm beklentilerinize cevap verdiğini yaşayarak görmek ve yaz aylarında evinizi, odanızı ya da bulunduğunuz mekanı istediğiniz sıcaklık derecesinde tutabilmek için bu vantilatörleri satın alabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Goldmaster Vantilatör Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Goldmaster Vantilatörler
  2. Raks Vantilatörler
  3. Skytech Vantilatörler
  4. Cvs Vantilatörler
  5. Master Vantilatörler
  6. Airking Vantilatörler
  7. Dijitsu Vantilatörler
  8. Kaşkar Vantilatörler
  9. Rubenis Vantilatörler
  10. Taflan Vantilatörler
  11. Dündar Vantilatörler
  12. Süsler Vantilatörler
  13. Bahçıvan Vantilatörler
  14. Vals Vantilatörler
  15. Esty Vantilatörler
  16. Fakir Vantilatörler
  17. Premier Vantilatörler
  18. Rowell Vantilatörler
  19. Rowenta Vantilatörler
  20. Luxell Vantilatörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Vantilatör Tipi
 5. Renk
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Goldmaster
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/goldmaster
Başa dön