Göz Altı Torbası & Morluk Bakımı

Göz altı morlukları, birçok kişinin şikayetçi olduğu ve cildin genel görüntüsünü bozan bir konudur. Her zaman sağlık sorunlarından kaynaklanmasa da psikolojik yönden kişiyi olumsuz etkileyen bu durumu kapsamlı olarak araştıran kozmetik ürünü geliştiricileri, göz altı morluğu & torbası bakımı noktasında çok sayıda ürünü sizlere sunarlar.

Koyu halkaların yanı sıra kırışıklık, nemsizlik, sıklık kaybı gibi şikayetleriniz varsa, doğal molekül içeren göz altı morluğu kremi çeşitleri sizin için uygun çözüm olabilir. İçeriklerindeki zambak, mimoza, kafein ve organik bitki özleri, göz çevresinde tutulan suyun giderilmesine yardımcı olur. Bu sayede göz altı morluklarından kurtulmanızın yanında, içerisindeki etkin maddeler sayesinde yerleşik çizgilerin kaybolarak daha canlı, sıkı ve nemini muhafaza eden bir cilde sahip olabilirsiniz. Arzu ettiğiniz sonucu elde edebilmek için edindiğiniz ürünleri, düzenli olarak sabah ve akşamları göz çevresine uygulayabilirsiniz.

Karma cilde sahipseniz ve göz çevresinde eşit olmayan cilt tonlarına sahipseniz bu sorunları gidermeye yönelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Böyle ürünler göz çevresindeki eşit olmayan cilt tonu ve pigmentasyonu elimine ederek koyu halka oluşumunu engeller ve ileri yaşta olsanız bile gençlik dolu görünümünüzü muhafaza etmenize yardımcı olur. Ayrıca bu yapıdaki ürünler, mikro dolaşım sağlayarak mavi koyu halkaları bertaraf eder. Kahverengi ve mavi halka görünümünü hedef alan kremler, sahip olduğunuz sorunu gidermesinin yanı sıra göz çevresi cildinizi canlandırarak berrak bir görünüm verir. Ürünü, inci tanesi büyüklüğünde alarak göz çevresine sabah ve akşam olmak üzere masaj yaparak uygulamanız yeterlidir.

Ebegümeci kökü, mavi lotus çiçeği ve haşhaş tohumu ile formülize edilen göz altı torbası kremi çeşitleri, genellikle 25 yaş grubu hedef alınarak üretilmiştir. İlgili kremler, gözün etrafında bulunan koyu halka görünümünü engellerken bu yaşlardan itibaren ortaya çıkan ince kaz ayağı çizgilerinin yok edilmesinde etkili rol oynar. İçeriklerinin % 100 bitkisel olması ve çiçek özleriyle üretilmesi, stresin göz çevresindeki etkisini en alt düzeye indirerek kasılmaları da azaltır. Bu durumda, kasılma salgısı azalacağından cilt dokusundaki mikro gerilmeler hafifleyerek kırışık oluşumu engellenebilir.

Roll on şeklinde üretilen göz altındaki şişliğin giderilmesini hedef alan ürünler, nikel içermeyen bilyeleriyle kolay ve sorunsuz kullanım sunarlar ve uygulama anında serinletici etkisini göstererek şişlik ve göz altı morluklarını azaltırlar. Cildin kendi Q10 seviyesini destekleyerek ince çizgi ve kırışıklıklarla da savaşan ürünleri; daha pürüzsüz, parlak ve genç görünen göz çevresi için gereksinim duyduğunuzda göz çevresine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Göz çevresinde bulunan morluk ve lekelerden şikayetçiyseniz, içeriği NIA-114 ve C vitamini ile takviye edilen ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bu kremleri diğerlerinden ayıran özelliği, uygulama farklılığıdır zira göz çevresine sabah ve akşam olmak üzere tamponlanarak uygulanır. Böylece göz çevresinde kan dolaşımı bozukluğu ya da güneşten dolayı hasar görme nedeniyle oluşan göz çevresi morlukları ve lekelenmeleri giderilebilir.

Jel kıvamında üretilen ürünler genellikle tüm cilt tipleri için uygundur ve kolayca cilt tarafından emilebilir. Göz altı torbaları ve şişliklerinin giderilmesinde etkili olan bu ürünler, çizgi ve kırışıklıklarla da savaşarak cilt görünümünü daha iyi hale getirebilirler. Göz çevresini sıkılaştırma, nemlendirme ve besleme özelliklerine göre üretilmişlerdir.

Yumuşak ve ipeksi kremleri kullanmak arzusundaysanız, hücresel kırışıklık önleyici kremleri tercih edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu olan kremler, koyu halkalanma ve torbalanmalara olumlu etki yaparken anti aging etkisinde de bulunurlar. Böylece cildinizin doğal koruma sistemlerinin kuvvetlenmesine, yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine imkan tanırlar. Göz çevresindeki kırışıklık, çizgi ve sarkma görünümünü engelleyerek canlı, dinlenmiş bir göz çevresi görünümünü elde etmenize yardımcı ürünlerin emilimine yardımcı olmak için piyano çalma hareketleriyle sabah akşam kuru göz çevresine uygulamanız gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Göz Altı Morluğu & Torbası Bakımı

158 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 158 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010886/60008553