Grundig Robot Süpürge

Zahmetsiz temizlik için tasarlanan Grundig robot süpürge modelleri, kullanıcıların günlük temizlik yapma gereksinimini ortadan kaldırır. Haritalandırma özellikleri sayesinde n yaşam alanındaki eşyaların konumunu tespit edebilen başarılı cihazlar, eşyalara ve duvarlara çarpmadan çalışır. Mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilen Grundig robot süpürgeler, yüksek emiş güçleri sayesinde ince tozlardan hayvan kepeklerine, dökülmüş saçlardan büyük partiküllere kadar zemindeki hemen her şeyi ortadan kaldırır. Fırçaları sayesinde halılara dolaşmış saçları ve iplikleri de toplayabilen başarılı cihazlar, 3 kademeli vakum modları sayesinde zemine süpürme temizlik yapar. Bazı modellerinde mop özelliği de bulunan Grundig robot süpürge ürünleri, gerçekleştirdiği temizlik aktivitelerinin tamamını kaydeder. Böylece kullanıcılar süpürgenin ne zaman hangi odayı veya alanı temizlediğini takip edebilir.

Grundig Robot Süpürge Özellikleri

Grundig markasının yeni nesil teknolojilerle ürettiği robot süpürge modelleri, kullanıcıların yorulmadan ve zaman kaybetmeden hijyenik bir ortamda yaşamasına yardımcı olur. farklı temizleme modları bulunan başarılı cihazlar, ilk haritalandırma sonrasında yaşam alanını aşama aşama temizleyerek hijyen sağlar. Sessiz çalışmaları ve sensörleri sayesinde engellere takılmamaları ile dikkat çeken Grundig robot süpürgeler, BLDC motorları sayesinde uzun süre yüksek performans gösterir. Ortalama 0,5 litre kapasiteli toz haznesine sahip olan başarılı cihazlar, HEPA filtreleri sayesinde topladıkları tozların yeniden havaya karışmasına engel olur. Toz haznesi dolduğunda ise ışıklı uyarı verir. Dolayısıyla kullanıcıların sık sık hazne kontrolü yapmasına gerek kalmaz.

Lityum iyon batarya sayesinde uzun süre temizlik yapabilen robot süpürge Grundig modellerinde çalışma süresi seçilen vakum gücüne göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte başarılı markanın robot süpürgeleri tek bir şarj ile ortalama 150 dakika boyunca süpürme/silme yapabilir. Grundig robot süpürgelerde batarya dolum süresi ise yaklaşık 6 saattir. 2 cm’e kadar tırmanma özelliği bulunan Grundig robot süpürgeler, sert zeminden halıya kolaylıkla geçiş yapabilir. Maksimum emiş gücü ayarında ses seviyesi 65 dB olan süpürgelerin büyük bir kısmında sessiz çalışma modu bulunur. Bu sayede kullanıcılar gece geç veya sabah erken saatlerde de robot süpürge kullanabilir. Grundig robot süpürge çeşitleri, Türkçe mobil uygulaması ile de benzerlerinden ayrılır. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde farklı haritalama sistemlerini kullanabilir, süpürülmesini istemediği bölgeleri belirleyebilir, emiş gücü seçenekleri arasında geçiş yapabilir.

Grundig Robot Süpürge Modelleri

Kuru süpürme yapabilenlerden ekstra mop özelliği olana, şarj istasyonu ile birlikte gelenden otomatik toz boşaltma işlevi bulunan zengin bir seçkide sunulan Grundig robot süpürgeler, her beklentiye uygun model seçeneği ile dikkat çeker. Bu seçkide en yoğun ilgi gören modelleri ise Grundig akıllı robot süpürge olarak da bilinen istasyonu cihazlardır. Şarjı bittiğinde veya toz haznesi dolduğunda kendi kendine ünitesine dönebilen Grundig akıllı robot süpürgeler, tamamen zahmetsiz kullanım süreçleri ile fark yaratır. Sık sık toz haznesi boşaltma, su haznesini yenileme gibi sorunları ortadan kaldıran bu cihazlara mobil uygulama üzerinden haftalık temizlik programı belirlenebilir. Böylece kullanıcıların hem temizlik için endişelenmesi hem de cihazı sürekli yönlendirmesi gerekmez.

Toz boşaltma istasyonu bulunmayan ancak şarj ünitesi ile birlikte gelen Grubndig robot süpürge modelleri de şarjı azaldığında otomatik olarak üniteye geri dönerek kendini batarya dolum moduna alır. şarj süreci sona erdiğinde ise temizliğe devam eder. Öte yandan modeli fark etmeksizin tüm Grundig robot süpürge cihazlarında alan, kenar, rastgele, otomatik, yoğun, tek tur, çift tur temizleme gibi çeşitli modlar bulunur. Kullanıcı temizlenecek bölgenin durumuna uygun on modu seçerek cihazdan maksimum verim alabilir. Görsel tasarımları ile de dikkat çeken Grundig robot süpürge modelleri genellikle siyah ve beyaz renkte üretilir.. Başarılı markanın bu kadar çok tasarım alternatifi sunması, robot süpürge fiyat seçeneklerinin de her bütçeye hitap etmesini sağlar.

Grundig Robot Süpürge Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik alanındaki yeni nesil teknolojilerden faydalanma olanağı tanıyan Grundig robot süpürgeler, pratik kullanım süreçleri ile öne çıkar. Her şeyden önce mobil uygulama üzerinden kontrol edebildiği için pratik olan Grundig robot süpürge modelleri sayesinde kullanıcıların uzun süre cihaza temas etmesi dahi gerekmez. Grundig robot süpürge yorumları da bu pratikliği destekler niteliktedir. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırması için tasarlanan söz konusu süpürgelerde maksimum verim alabilmek için kullanım sürecinde bazı noktalara dikkat etmekte fayda vardır. Grundig robot süpürge çeşitlerinin daha etkin temizlik yapması ve daha verimli olması için dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

  • İlk haritalandırma sonrasında her gün temizlenmesi gereken bölgeler ile yasaklı alanların belirlenmesi daha kontrollü bir temizlik sağlar.
  • Mobil uygulama üzerinden saatlik, günlük veya haftalık temizlik programları oluşturulabilir. Bu sayede kullanıcıların hafta boyunca temizliği düşünmesi gerekmez.
  • Yoğun temizlik için özel çalışma modları bulunan Grundig robot süpürgelerin derin temizlik yapması gerektiğinde uygun modun seçilmesi gerekir.
  • Cihazların maksimum performans gösterebilmesi için toz haznelerinin belli periyotlarda boşaltılmasında fayda vardır.
  • Grundig robot süpürgelerin temizlik kağıtları mobil uygulamada saklanır. Kullanıcıların yapılan işleri kontrol etmesi ve temizlik sürecini takip etmesi için bu kayıtlara bakması yeterlidir.
  • HEPA filtre ile çalışan Grundig robot süpürgelerde filtre bakımı aksatılmamalıdır. Düzenli filtre bakımı sayesinde havada uçuşan tozlar dahi zamanla ortadan kalkar. Ek olarak süpürme fırçalarının da sık sık temizlenmesi tavsiye edilir.

Grundig Robot Süpürge Fiyatları

Ulaşılabilir fiyatlı elektrikli ev aletleri ile dikkat çeken Grundig markası, robot süpürgeleri de bütçe dostu fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunar. Benzerlerini geride bırakan özelliklerine kıyasla uygun fiyatlı olan Grundig robot süpürgeler, sahip olduğu özelliklere ve desteklediği teknolojilere göre fiyatlandırılır. Dolayısıyla emiş gücü seçenekleri, toz haznesi kapasitesi, haritalandırma teknolojisi, şarj süresi, çalışma süresi, işlevler, fırça tasarımı, filtre türü, çalışma ses, mobil uygulama gibi detaylar Grundig robot süpürgelerde fiyatları belirleyen önemli özelliklerdir.

Grundig robot süpürge modelleri arasında fiyat farkı olmasının en önemli nedenlerinden biri ek işlevlerdir. Örneğin, sadece süpürme yapan model ile mop özelliği de bulunan robot süpürge modeli farklı şekilde fiyatlandırılır. Benzer şekilde şarj istasyonu ile birlikte gelen Grundig robot süpürge fiyatları da şarj istasyonu bulunmayanlara kıyasla biraz daha farklı olur. Ancak dönem dönem başlatılan indirim kampanyaları başarılı markanın dikey elektrikli süpürge fiyatları gibi robot süpürge fiyatlarının da indirime girmesini sağlar. Öte yandan yüksek performanslı motorları, dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olan Grundig robot süpürge çeşitleri, uzun süre masrafsız kullanım sağlayacak niteliktedir.

Grundig robot süpürge nerede üretiliyor?

Arçelik bünyesinde faaliyet gösteren Grundig markasının robot süpürge modelleri, tıpkı diğer elektrikli ev aletleri gibi Türkiye’de üretilir.

Grundig robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Doğru Grundig robot süpürge modelinin seçilebilmesi için kullanılan halıların yüksekliğinden robot süpürgenin çalışma süresine kadar pek çok detaya dikkat edilmesi gerekir. Dolayısıyla ihtiyaçlar ve beklentiler belirlenmeli, daha sonra süpürge modelleri karşılaştırılarak en uygun olan tercih edilmelidir.

Grundig robot süpürge telefona nasıl bağlanır?

Grundig Robot uygulaması telefona indirilerek kurulur. Daha sonra yaşam alanındaki Grundig robot süpürge model seçilir ve Grundig robot süpürgenin üzerinde yer alan “Auto” tuşuna basılarak eşleşme sağlanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Robot Süpürge

10 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?