Tulumlar, hem şık hem de rahat olmaları sebebiyle dört mevsim tercih edilen bir giysi türüdür. Kış mevsiminde daha koyu renkler rağbet görürken, bahar ve yaz aylarında bu mevsimlerin ruhuna uygun olarak daha renkli modeller giyilir.

Günlük tulumlar, birbirinden farklı renk ve desende modellere sahiptir. Askılı, kolsuz, kısa kollu ve uzun kollu, kısa veya uzun modellerden istediğinizi tercih ederek sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Cıvıl Cıvıl Renkler ile Enerjinizi Yükseltin

İlkbahar ve yaz ayları kasvetten uzak, enerjik aylardır. Bu mevsimlerin atmosferi, kıyafetlere de yansır. Kadınlar da havaların sıcaklamasıyla birlikte daha pastel renklere ve canlı desenlere yönelir.

Özellikle yaz aylarında sıcakların bunalttığı pek çok gün olur. Bu zamanlarda bedene yapışan kıyafetlerden ziyade vücudun nefes almasına olanak sağlayan kıyafetler daha iyi seçenektir. Bu kıyafet modellerinden biri de tulumlardır. Pek çok markanın bahar ve yaz aylarında giymeye uygun olan askılı, kısa kollu veya kolsuz tulum modelleri vardır. Farklı yaka modelleri olan ve çiçekli, çizgili, canlı renklerden oluşan çeşitlerden şort, bilek boy veya uzun olanlarından istediğinizi seçerek dışarıya çıkarken, arkadaşlarınızla buluşurken veya işe giderken giyebilirsiniz. Ayrıca, tulumunuzu kot ceket ve spor ayakkabı ile kombinleyerek sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz.

V yaka veya havuz yaka tulumları günlük hayatınızda tercih edebileceğiniz gibi, yazın gerçekleşen şık davetler için de bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Her bedene uygun seçenekleri olan tulumların bazıları pamuktan, bazıları ise viskoz kumaştan üretilmiştir. Kuşaklı olan modelleri de vardır. Bu kuşaklar tulumlara şık bir hava kazandırır.

Klasikten Vazgeçemeyenlere Kot Tulum

Kot tulum, senelerdir tercih edilen klasik bir modeldir. Kot tulumun pek çok çeşidi vardır; en çok tercih edileni ise bahçıvan modeldir. Şort veya uzun çeşitlerden istediğinizi tercih edebilir, içinize giyeceğiniz tişört ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kot tulum modeli, hamileler tarafından da rahat olması sebebiyle sık sık tercih edilir. Bazı markalar, onlar için rahat kesim kot tulumlar üretmiştir. Özel ayarlanabilen bu modeller, anne adaylarının tulum içinde rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlar. Ek olarak, bazı markaların bel bantlı ve emzirme özellikli tulumları da bulunmaktadır. Bu model tulumları hem hamilelik sırasında hem de doğum sonrası giyebilirsiniz.

Şık Tulumlar Seçeneğiniz Olabilir

Eğer bir plaza ortamında çalışıyorsanız ya sık sık davetlere katılıyorsanız, farklı alternatifler tercihiniz olabilir. Volanlı dantelli, düğmeli blazer, şifon, balon kol, tüllü, sırtı açık tulumlar ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ayrıca ceket yaka yüksek bel tulumlar da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen, oldukça şık gözüken bir tulum modelidir.

Tulumların altına giyilen ayakkabıyı da iyi seçmek gerekir. Bu tip tulumlarla birlikte zevkinize uygun bir topuklu ayakkabı giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Ekstra Rahatlık İstiyorsanız Şalvar Tulumlar Tam Size Göre

Tulumlar, pek çok kıyafet çeşidine kıyasla içinde rahat edebileceğiniz, hareketlerinizi kısıtlamayacak ve sizi sıkmayacak bir modeldir. Şalvarlı tulumlar ise, ekstra rahatlık isteyenler için iyi bir seçenektir.

Çeşitli markalar, farklı renk ve bedenlerde şalvar tulumları üretir. Genellikle yazın, açık ayakkabıyla kullanılan bu alternatifler yaz sıcağında sizi terletmeyecek kumaşlardan üretilir.

Bazı markalar, şalvar modelin baskılı çeşitlerini de üretmiştir. Kedi, fil, flamingo baskılı modelleri olan alternatifleri evde giyebileceğiniz gibi altına spor ayakkabı giyerek dışarıda da rahatlığınızdan ödün vermeyerek tercih edebilirsiniz. Siz de şalvar tulumlarından beğendiğinizi satın alarak hemen giymeye başlayabilirsiniz. Ekstra rahatlık için şalvar tulumlar tam size göre!


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Günlük Tulumlar

İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 2737 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12071254/60007488