Hacı Şakir, Türkiye'nin en eski firmaları arasında yer alıyor. İlk sabun üreticisi olan Hacı Şakir, 110 yılı aşkın süredir, üretime devam ediyor. 2009 yılında ABD'li bir firmaya satılan marka hala piyasadaki yerini koruyor. Sabun denilince akla gelen ilk markalardan olan Hacı Şakir ürettiği birçok farklı sabun çeşidi ile hala en fazla tercih edilen sabun markaları arasında yer alıyor. Markanın güzellik ve banyo, kalıp sabunları olmak üzere 2 farklı sabun grubu bulunuyor.

Hacı Şakir sabun çeşitliliği bakımdan oldukça zengin ürün seçeneğine sahiptir. Güzellik sabunları içinde, klasik sabunun yanı sıra, elegan, tropik, yoğurt polenli salatalık, yoğurt polenli bal, yoğurt polenli hindistan cevizi, lavanta, gül gibi çeşitleri bulunuyor. Çiçek buketi, süt ve hanımeli, leylak bahçesi, menekşe çiçeği, yağmur sonrası, limon ferahlığı ise farklı sabun alternatifi arayanlar için tercih edilebilecek farklı sabun grupları arasında yer alıyor.

Sabun seçeneklerinin yanında markanın tercih edebileceğiniz bir diğer ürünü de Hacı Şakir şampuan. Ada çayı özlü kepeğe karşı etkili, boyalı saçlar için narlı , kuru ve yıpranmış saçlar için badem özlü, ince telli saçlara hacim kazandırmaya yardımcı bal özlü şampuan, yağlı saçlar için limonlu ve klasikleri arasında yer alan zeytinyağlı şampuan tercih edebileceğiniz şampuan seçenekleri arasında yer alıyor. Hacı Şakir kalitesi ile saçlarınıza ve cildinize bakım yapmak için size en uygun ürünü hemen sepete ekleyebilir, hepsiburada.com güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hacı Şakir

248 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön