Hardline Nutrition

Daha sağlıklı ve zinde bir yaşamın kapısını aralayan doğru beslenme rutinleri, vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenlerin doğru oranlarda alınması temeline dayanıyor. Ancak günlük hayatın koşturmacası veya farklı etkenler bu ihtiyacın tam olarak giderilememesine sebep olabiliyor. Özellikle sporcuların fazla gıdaya ihtiyaç duyması kendileri açısından yeterli beslenmeyi zorlaştıran durumlar arasında yer alıyor. Ürettiği sporcu besinleri ile bu soruna çözüm getiren Hardline Nutrition, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyduğunuz besin takviyelerini en doğru şekilde alabilmenizi sağlıyor. Sporcu odağında üretilen ürünler, sağlığın yanı sıra kas gelişimi açısından da önemli avantajlar sağlıyor. Kas gelişimi konusunda en az antrenman programları kadar önemli bir yere sahip olan beslenme programları, Hardline Nutrition'ın farklı içeriklere sahip ürünleri sayesinde eksik bir şekilde uygulanabiliyor. Tüketimi kolay ürünler olmaları sebebiyle de daha hızlı bir şekilde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu takviyeleri alabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile En İyi Sonucu Alın

İnsan vücudunun iç ve dış etkenlerden etkilenen dinamik yapısı, faklı ihtiyaçların doğmasına sebep oluyor. Bu sebeple etkili bir sonuç için her bir bireyin kendi ihtiyacına göre besin takviyesi almaya özen göstermesi gerekiyor. Hepsiburada'nın geniş ürün yelpazesinde yer alan Hardline Nutrition besin takviyeleri, içeriklerindeki farklı bileşenlerle daha etkili çözümler sunulmasını sağlıyor. Bu sayede hem sağlınız için daha doğru bir adım atabiliyorsunuz hem de kas gelişiminizi hızlandırabiliyorsunuz. 

Sporcu Besinleri ve İşlevleri

 • Kas gelişimini destekleyen en önemli ürünlerden biri olan protein tozu, antrenman esnasında yırtılan kasların hızlı bir şekilde onarılmasını sağlayarak kasların genişlemesini ve güçlenmesini sağlıyor. Yemeklerden alınan proteinlere kıyasla çok daha kısa sürede sindirilerek kana karışan protein tozu, etkisini hızlı göstermesi sebebiyle de genellikle antrenmanların hemen sonrasında tercih ediliyor.
 • Gainer, içeriğinde bulunan protein, karbonhidrat ve bir miktar yağ ile kas inşasına yardımcı olan besin takviyelerinden biridir. İçeriğinde bulunan yüksek miktarda kalorili bileşenler kilo almayı kolaylaştırıyor. Ürün, bu sebeple halk arasında karbonhidrat tozu olarak da biliniyor.
 • Karnitin, yağ asitlerinin yakılmasını ve yakıt olarak kullanılması için mitokondriye taşınmasını sağlayan besin takviyelerinin başında geliyor. Yağ asitlerinin yakılması esnasında vücudun enerji seviyesini artırırken aynı zamanda yağların harcanmasını hızlandırdığı için kilo vermek isteyenlere de kolaylık sağlıyor. Etkileri yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor. Beyin fonksiyonlarını güçlendirmesi, kas hasarını önlemesi, kan şekerini düzenlemesi ve dayanıklılığı artırması da karnitinin faydaları arasında yer alıyor.
 • Sporcuların en çok kullandığı takviyelerden bir diğeri olan kretain, çok sayıda işlevi yerine getirebiliyor. Bunlar arasında özellikle yaşa bağlı kas kaybının önüne geçmesi ve bazı sporlarda performansı artırması dikkat çekiyor.

Hardline Güvencesiyle Sağlıklı Bir Yaşam Elinizde

Kavi Gıda bünyesinde üretim faaliyetlerine başlayan Hardline Nutrition, 2003 yılından itibaren üretmeye başladığı takviye edici besinlerle sporcuların yanında yer alıyor. Markanın ürün içerikleri konusundaki şeffaflığı kullanıcılara güven veriyor. Hardline Nutrition'ın ürünleri Türkiye'de bulunan tesislerde uzmanların titiz çalışmaları sonucunda üretiyor. Yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri de kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına hitap eden ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Soru 1: Hardline Nutrition sporcu besinlerini kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Cevap 1: Diğer pek çok şeyde olduğu gibi besin takviyelerinin kullanımında da aşırıya kaçmamak ve belli bir programa göre ilerlemek sağlıklı bir kullanım açısından önem arz ediyor. Ayrıca etkili bir sonuç alabilmeniz için kullandığınız besin takviyelerinin antrenman öncesi mi yoksa antrenman sonrası mı kullanılması gerektiğini öğrenerek buna uygun hareket etmeniz de uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

Soru 2: Hardline Nutrition sporcu besinleri vücuda zarar veriyor mu?

Cevap 2: Sporcu besinleri de tıpkı gıdalar gibi içeriğinde temel besin bileşenlerini bulunduran ürünler olduğu için sağlığa zarar vermiyor. Ürünlerin içeriğinde de vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenlerin dışında sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hardline Nutrition

843 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. İndirimli Ürünler
 6. Sepette Kampanyalı Ürünler
 7. Kelime Filtresi
Başa dön