Harman Kardon Ev Sinema Sistemleri

Hi-Fi ses sistemleri söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan olan Harman Kardon, yalnızca Hi-Fi ses ekipmanları, kulaklıklar ve taşınabilir aygıtlar için geliştirdiği yeni nesil mini çalarlarla değil, ev sinema sistemleriyle de ses alanındaki tecrübesini konuşturuyor. Size düşen, kendinize en uygun ev sinema sistemini alıp, şimdiye dek hiç yaşamadığınız, sinema tecrübelerine yelken açmak olacak.

Harman Kardon Ev Sinema Sistemleri

1953 yılından beri ses konusunda çığır açan ürünleri geliştiren ve dünyadaki ilk stereo hoparlörlü radyoyu üreten Harman Kardon, yılların tecrübesini teknolojik yeniliklerle harmanlayarak beğeninize sunuyor. Harman Kardon ev sinema sistemleri yalnızca birer hoparlör setinden ibaret değildir. AVR (Audio Video Receiver) olarak adlandırılan cihazlar aracılığıyla stereo hoparlörünüze veya çok kanallı ses sisteminize göndermek istediğiniz sesleri yönlendirebilirsiniz. Arzu ederseniz firma tarafından paket olarak sunulan Blur-ay oynatıcı özellikli AVR’ye sahip çok kanallı ses sistemlerini seçerek kullanmaya başlayabilir, arzu ederseniz de kendi belirlediğiniz AVR ve çok kanallı ses sistemlerini ayrı ayrı edinerek salonunuza uygun şekilde veya ses düşkünlüğünüze göre bir ev sinema sistemi kurabilirsiniz. Harman Kardon’da size uygun bir seçenek mutlaka vardır.

Harman Kardon AVR cihazlarında dâhili olarak yer alan amplifikatörler sayesinde, ses sistemleriniz kapasiteleri ve AVR cihazlarının maksimum çıkış gücü doğrultusunda ses verebilir. Tercih edeceğiniz AVR cihazlarında birçok HDMI bağlantı noktası bulunabilir. 3D destekli HDMI 2.0 bağlantı noktalarından gelen sinyalleri yorumlayan AVR cihazları ses ve görüntüyü birbirinden ayırarak ilgili veriyi gerekli kanallara aktarır. Televizyonunuza bağladığınız AVR cihazları görüntüyü televizyonunuza yollarken, HDMI portu üzerinden bağladığınız Blu-ray oynatıcı, bilgisayar, oyun konsolu, CD çalar gibi elektronik aygıtlar arasında geçiş yapabilme imkânını da size sunar. Birçok AVR ürünüyle birlikte gelen radyo alıcı sayesinde, sevdiğiniz radyo kanallarını bambaşka bir ses kalitesiyle duymaya başlayacaksınız. Harman Kardon’un çoğu ürününde Harman TrueStream, Bluetooth, Apple AirPlay, vTuner ve Spotify Connect gibi kablosuz bağlantı modelleri bulunur. Bu sayede, kablosuz yayın yapan akıllı cihazlarınızda ya da bilgisayarınızda oynattığınız video, müzik gibi yayınları algılayan AVR cihazları, bu içerikleri çok kanallı ses sisteminize dağıtabilir.

Bazı Harman Kardon ürünlerindeki çok odaya ses dağıtma özelliği sayesinde ek bir aparata gerek kalmaksızın farklı odalarda farklı içerikleri duyabilirsiniz. Örneğin siz odanızda kitabınızı okuyup klasik müzik dinlerken, eşiniz sevdiği bir diziyi salonda izleyebilir ve tüm sesler aynı cihaz tarafından yorumlanarak aktarılır. Bu senaryoyu hayata geçirmek Harman Kardon ev sinema sistemleri için çok kolaydır.

Blu-ray filmlerin birçoğunda bulunan DTS-HD ses içeriği de, Harman Kardon AVR’lerin uzmanlık alanıdır. Cihaz içerisinde bulunan ses çözücüler sayesinde, film yönetmenlerinin tam da sizin duymanızı istediği sesleri duyacaksınız. Harman Kardon ev sinema sistemleri doğru ikili seçimleri ile mükemmel ses kalitesini yakalamanızı sağlayabilir. Bu noktada AVR ve çok kanallı ses sistemlerinizin uyumluluğuna dikkat etmelisiniz. 2.1, 5.1, 5.2, 7.1 ve 7.2 gibi salonunuzun dört bir yanına konumlandırabileceğiniz bir ses sistemi kuracaksanız, uygun Harman Kardon cihazlarını seçmeniz faydalı olabilir. Örneğin elinizde 7.2 kanallı (5 çevresel hoparlör, 2 adet subwoofer) hoparlör sistemine sahipseniz, tercih etmeniz gereken AVR ürünleri mutlaka 7.2 destekli olmalıdır.

Harman Kardon’un ses düşkünleri için tasarladığı çok kanallı ses sistemleri hem tasarım olarak oldukça şıktır hem de ses gücü ve kalitesi konusunda beklediğinizden fazlasını verebilirler. Ayrıca tercih edeceğiniz 5.1 ses sistemlerini ileride isterseniz 7.1’e kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Eğer ses konusunda hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız Harman Kardon ürünleri sizin için uygun bir seçim olabilir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Harman/Kardon Ev Sinema Sistemleri

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Harman/Kardon Ev Sinema Sistemleri
  2. Yamaha Ev Sinema Sistemleri
  3. Buyfun Ev Sinema Sistemleri
  4. Monitor Audio Ev Sinema Sistemleri
  5. Magnat Ev Sinema Sistemleri
  6. Heco Ev Sinema Sistemleri
  7. Denon Ev Sinema Sistemleri
  8. Sony Ev Sinema Sistemleri
  9. LG Ev Sinema Sistemleri
  10. Dali Ev Sinema Sistemleri
  11. Goldmaster Ev Sinema Sistemleri
  12. Samsung Ev Sinema Sistemleri
  13. Bose Ev Sinema Sistemleri
  14. JBL Ev Sinema Sistemleri
  15. Lastvoice Ev Sinema Sistemleri
  16. wechip Ev Sinema Sistemleri
  17. Bowers & Wilkins Ev Sinema Sistemleri
  18. Mecool Ev Sinema Sistemleri
  19. Roku Ev Sinema Sistemleri
  20. Sonos Ev Sinema Sistemleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Watt
 7. Watt Aralığı
 8. Satıcı
 • Marka Harman/Kardon
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/harmankardon3
Başa dön