Her 2 kişiden 1’i hayatının bir noktasında saç derisi problemleri (kepek,kepeğe bağlı kaşıntı kuruluk veya yağlanma) ile savaşıyor. Derma Pure formülü içeren Head & Shoulders şampuan koleksiyonu ile kepek ve kepeğin erken belirtileriyle (kepeğe bağlı kaşıntı,kuruluk ve yağlanma)  savaştığından emin ol.

Kepek,kepeğe bağlı kaşıntı, kuruluk veya yağlanmadan mı şikayetçisin? Head & Shoulders’ın erkekler için üretilen Men Ultra serisi ile düzenli kullanımda gözle görülür kepeklerde %100’e kadar kepeksiz ve güçlü saçlara sahip olabilirsin.

Head & Shoulders kadınlara özel her saç tipine hitap eden bir ürün portföyü de gelistirdi. Şampuan ve saç kremlerimiz saçı yıpratmadan kepeği engelleyen ve saçı besleyen bir içeriğe sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengesine sahiptir ve hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir. %100e kadar kepeksiz ve güzel saçlara kavuşursun .

Bütün Head& Shoulders ürünleri gibi saç kremleri de kepek ve kepeğin erken belirtileri (kepeğe bağlı kaşıntı,kuruluk ve yağlanma) ile savaşır. Mikrobesleyiciler, lipitler ve antioksidanlar içeren Derma&Pure teknolojisi, düzenli kullanım ile saçlarını ve saç derini derinlemesine nemlendirerek saçlarına güzel bir görünüm verir. Hem kepeğe karşı korunan, hem de harika görünen saçlara kavuşmak için Head&Shoulders şampuan ile birlikte kullanabilirsin.

Saçınla ilgilenmek için fazla zamanın yoksa veya uzun bir saç bakım rutini uygulamak istemiyorsan aradığın çözüm Head & Shoulders 2si1a arada. 2si1 arada koleksiyonu Derma Pure formülü ile kepek ve kepeğin erken belirtileri (kepeğe bağlı kaşıntı,kuruluk ve yağlanma)   ile savaşırken hem şampuan hem de saç bakım kreminin özelliklerini tek bir üründe birleştirir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Head&Shoulders

599 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler