Mutfaklar, lezzetli yemeklerin yapıldığı gün içerisinde oldukça fazla zaman geçirilen alanlardır. Lezzetli yemekler pişerken özellikle kızartma, et yemekleri ve tatlıların kokuları iç içe geçebilir. Bu noktada mutfakta ağır kokular da oluşabilir. Genellikle balkon ve cam açılarak bu kokular bertaraf edilmeye çalışılsa da yeterli gelmeyebilir. Bu kokuları ve buharı uzaklaştırmak amacıyla kullanılan davlumbazlar, mutfağı daha konforlu ve ferah bir hale getirmeyi amaçlar. Havanın temizlenmesi için hemen her mutfakta kullanılan davlumbazlar, havayı filtreleyerek ağır kokuların oluşmasına engel olur. Davlumbazlar duvar, ada, konsol ve tezgah üstü tipi alternatifleriyle piyasada yer alır. Davlumbaz modelleri mutfakta havalandırma için oldukça önemli bir yere sahiptir. Mutfak için daha temiz ve sağlıklı bir ortam imkanı sunar. Bugünün teknolojisiyle gelişen önemli mutfak eşyalarının arasında yer alan Hoover davlumbaz modelleri işlevselliği ile büyük beğeni toplar.

Hoover Davlumbaz Özellikleri

Havadaki dumanı, kokuyu ve yabancı maddeleri içine çekerek dışarı atan davlumbazlar, geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Kullanım alanı ve ebatlara göre davlumbaz seçimi yapılabilir. Yüksek emiş gücüne sahip modeller, kullanım için daha idealdir. Hava çekişini aktaran mekanizması, pervanesiyle akımı sağlar. Motor sayısı ve hava çekim gücüne göre farklı modelleri bünyesinde barındırır. Davlumbaz modelleri güçlü motorlara sahiptir. Filtreleri ise yağlandığında yıkanabilir niteliktedir. Hoover ankastre davlumbaz modelleri, sessiz çalışma özelliğindedir. Farklı ebatlarda oluşu her mutfağa uygun modeli bünyesinde barındırır. Hoover davlumbaz modellerinde bacasız hava temizleme özelliği de bulunur. Duvarda delik açma işlemi yapmadan, gereksiz boru kullanımına gerek kalmadan mutfağınızın havasını temizleyebilirsiniz. Bacasız davlumbaz modelleri içlerinde bulunan özel hava teknolojisi sayesinde içine çektiği kötü kokulu hava partiküllerini ve yağ buharını tamamen temizleyerek, o havayı tekrar ortama verir. Davlumbazların üzerinde bulunan LED ışıkları uzun ömürlüdür.

Hoover Davlumbaz Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip Hoover davlumbazlar, kullanılan her alan dekorasyonuna uyum sağlayabilir. Hoover davlumbaz modelleri arasında, ada şekline sahip olan ürünler bulunur. Bu modellerin ses seviyesi 66 dB olmakla birlikte 3 kademelidir. Genişliği 60 cm olan modeller dokunmatik ekrana sahiptir. Hoover 60 cm cam davlumbaz modelleri eğimli şekildedir. Duvar tipi kurulum özelliğine sahip ve çok katmanlıdır. Dijital LED ekranı camın hijyeni ile alana şık bir hava katar. Bu modeller duvar tipine sahip olmakla birlikte 55 dB ses seviyesindedir. Kontrol düğmeleri ise tuşludur. Hız ayarı 3 seviyeli olan davlumbaz modeli piramit şeklindedir. Hoover davlumbaz beyaz ve siyah renkleri ile mutfaklara şıklık katar. Renk özellikleri sayesinde her dekorasyona uyum sağlayabilir. Cam malzemeler ile üretilen bu ürünler, çekiş ve motor gücü ile dikkat çeker. Düz ve eğimli tasarımlar arasından beğenilen ürün seçilebilir. Eğimli modellerde oran ayarlama özelliği daha pratik bir kullanım imkanı sunar. LED ekran ile tek tuşla ayarlanarak yoğun kokularda üst seviyede daha üstün performans sağlayabilir. Hoover davlumbaz modelleri, genişlik ve ağırlık bakımından farklılık gösterir. Kullanım alanına uygun seçim yapılırken, her mutfağa uygun modeller bulmak mümkündür. Sessiz çalışma özelliğinde bulunan modellerin çoğunluğunda LED ışık detayı bulunur. Bu sayede karanlık ortamda daha detaylı görüş fırsatı sunarken, ortamı aydınlatmak için de kullanılabilir. Üstün teknolojik fonksiyonları ile tek tuşla pratik çözümler sunar.

Hoover Davlumbaz Avantajları

İklimlendirme sistemi için gerekli olan cihazların başında davlumbaz Hoover modelleri gelir. Koku ve nem gibi birçok sorunu giderirken yangın kontrol özelliği ile güvenlik sistemi de mevcuttur. Davlumbaz modelleri, yağı filtreleme özelliği sayesinde yangın riskini minimuma indirebilme potansiyeline sahiptir. Hoover bacasız davlumbazlarda yağ filtreleme özelliği sayesinde kanal temizliğine ihtiyaç duyulmaz. Davlumbazın topladığı kirli hava filtrelenerek dışarıya temiz olarak iletilir. %99 oranında filtreleme özelliği, şehir içine yayılan kirli havayı bertaraf edebilir. Karbon filtreleme sistemi, gelişen teknoloji ile bacaya gerek kalmadan bütün yapılarda kolay kurulum ve kullanım imkanı elde etmeye yardımcı olur. Bacasız davlumbaz diğer modeller gibi ocağın üstüne kurularak kullanılır. Taşıma işlemlerinde kolaylıkla sökülüp kullanılmaya devam edilebilir. Hava çekişi için ihtiyaç duyulan motor sayısı, pervanelerin dönüşü ve hava çekimini doğrudan etkiler. Mutfaklarda kullanılan en temel ürünlerden biri de Hoover ocak modelleridir. Kullanılan alanın gereksinimine göre farklı modellerden oluşur. Bu ocakların üstüne konumlandırılan davlumbazlar hem yemek kokularını bertaraf eder hem de mutfaklarda bir bütünlük oluşturarak modern bir görünüm sağlar.

Hoover Davlumbazların Kullanım Alanları

Davlumbaz modelleri mutfaklarda saatler harcayarak hazırladığınız yemeklerin kokularını ve buharını temizlemek, kötü kokuları ortadan kaldırmak için kullanılması gereken önemli mutfak ürünlerinden biridir. Mutfağınızda büyükçe bir yer kaplayan ve mutfağa girdiğiniz de göze ilk çarpan ürünlerden olan davlumbaz hoover markasının kalite standartlarında üretilir. Kaliteli Hoover markası tarafından üretilen davlumbazlarda siyah, beyaz ve gri renkler ağırlıkla tercih edilir. Markanın farklı modellerinden biri olan katmanlı tasarımlar, duvara monte edilen modeller arasındadır. Yemek yaparken mutfak ışığı yemeğe tam olarak vurmayabilir. Hoover davlumbazın üzerinde bulunan LED aydınlatma özelliği sayesinde yaptığınız yemeği rahatlıkla görebilirsiniz. Yaptığınız yemeklerden çıkan yağ buharını tutan çok katmanlı filtre ile Hoover davlumbazı, uzun seneler boyunca ilk günkü çekiş gücü ile kullanabilirsiniz. İki farklı güç seçeneği bulunan LED aydınlatması, yeterli ışık miktarını sizlere sunabilir. Dijital kontrol alanına sahip olan cihazların 3 farklı hız ayarı vardır. Davlumbazlarla ilgili akla gelen ilk sorulardan birisi çalışır durumdayken çıkardığı sesin rahatsız edip etmediğidir. Ürünler ilk seviye hız ayarında çalıştırıldığında 66 dB lik düşük bir seviyesine sahiptir. Sizi rahatsız etmeyen ses seviyesi ve güçlü emiş özelliği ile istediğiniz ferah mutfağa sahip olabilirsiniz. Hoover davlumbaz yorumları incelendiğinde sessizlik teknolojisi sayesinde ne kadar az ses çıkardığı gözler önüne serilir. Davlumbaz özellikleri incelendiğinde, evinizdeki alana doğru boyuttaki modeli seçmeniz önemlidir. Farklı boyutlardaki davlumbazlardan size uygun olanı seçebilirsiniz. Kış aylarında evinizde yemek pişerken yemek kokuları mutfağın içerisine dağılır. Yemeklerden çıkan su ve yağ buharı uzun süre temizlenmeden kaldığında yapışkan bir hissiyat ile mutfak tezgahınız da kalabilir. Camları ve balkon kapıları açarak bu sorunu yaz ayarlarında çözebilme imkanınız olabilir fakat kış aylarında cam ve kapı açmak zor olabilir. Bu sebeple davlumbaz modelleri mutfak eşyaları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Hoover Davlumbaz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Davlumbazların mutfak alanlarında kullanılan vazgeçilmez ürünler olduğu Hoover davlumbaz kullananlar tarafından gözler önüne serilir. Mutfaklarınızda yemek yaparken çok ciddi bir duman oluşabilir. Bu durumun sonucunda su buharı ve yağ buharı olarak mutfağınızda kötü bir katman oluşturabilir. Evinize alacağınız bir davlumbaz bu tür sorunları ortadan rahatlıkla kaldırır. Mutfağınızda bulunan ocağın üstüne takılan davlumbazlar hava sirkülasyonu yaparak mutfağın havasını temizler. Farklı renkleri ile mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlaması sayesinde göze hoş görünür. Siyah, beyaz ve gri renkleri bulunan Hoover davlumbazlar, dokunmatik kontrol imkanı ile kullanımı kolaylaştırır. Hoover cam davlumbaz modellerinde bulunan uzaktan kumanda ile kullanım rahatlığı sağlar. Maksimum emiş gücü saatte 650 metreküptür. Modellerin söküp takması çok basit olan aliminyum yağ filtresini kirlendiği zaman çıkarıp yıkayabilirsiniz. Eğimli ve düz modelleri bulunan Hoover davlumbazlar arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Davlumbazlar mutfaktaki kötü koku partiküllerini çekmek için içerisinde bulunan fan ya da üfleyici özelliğini kullanır. Davlumbazların üretildiği malzeme kalitesi de oldukça önemlidir. Yüksek sıcaklıklara dayanabilen davlumbaz modelleri tercih etmeniz uzun süreli kullanım için önemlidir. Hoover davlumbazlar kaliteli malzemeden üretilir ve uzun süre kullanıma uygundur. Hoover davlumbazlar temperli cam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Bu ürünlerde aydınlatma olarak kullanılan LED teknolojisi, normal ampullere göre çok daha uzun süre kullanma imkanı sunar.

Hoover Davlumbaz Fiyatları

Piyasada bulunan davlumbazların fiyatları üretiminde kullanılan malzeme kalitesine, filtreleme özelliklerine ve uzaktan kumandası bulunup bulunmadığı gibi birçok kriter dikkate alınarak belirlenir. Hoover davlumbaz fiyatları bu gibi özelliklere bakılarak belirlenir. Mutfağınızda bulunan ürünlerin kalitesi uzun süreli kullanım için önemlidir. Hoover markası tarafından üretilen davlumbaz modelleri, kaliteli temperli cam ve paslanmaz çelikten üretir. Hoover davlumbaz siyah rengi ile mutfağınızda şıklığın göstergesi olur. Davlumbazlar modellerinde en önemli husus, filtreleme konusu ve emiş gücüdür. Hoover davlumbazlarda kullanılan alüminyum filtreleme teknolojisi sayesinde, içerisinden geçen kötü havanın tamamı son zerresine kadar temizlenebilir. Bu sayede bulunduğu ortamda ferahlık sağlanır. Davlumbaz seçerken alanın büyüklüğü ile davlumbazın motor gücü doğru orantılı olabilir. Bu durumu göz önüne alarak en doğru Hoover davlumbaz modelini seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerlerinde bulunan dokunmatik tuşları üç farklı hız ayarı yapmanıza ve ışığını kapatıp açmanıza olanak sağlar. Üç farklı hız seçeneği bulunan Hoover davlumbaz modelleri ile havayı temizlemek çok kolay olabilir. Mutfağınızda iş yaparken davlumbazı çalıştırdığınızda çıkardığı ses yüksekliği rahatlığınız için önemlidir. Hoover davlumbazlar düşük ses özelliği ile sizlerin beğenisine sunulur. Hoover davlumbaz modellerinin ses yüksekliği başlangıç hız ayarı baz alındığında 50 desibel ile 70 desibel gibi düşük bir ses aralığında çalışır. Bu sayede mutfağınızda iş yaparken gürültü çıkarmayan davlumbaz ile mutfağınızın havasını tertemiz yapabilirsiniz. Size en uygun Hoover davlumbaz modelini Hepsiburada üzerinden kolaylıkla satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hoover Davlumbaz Modelleri Kolay Temizlenir mi?

Hoover davlumbazları düzenli olarak temizlemeniz tavsiye edilir. Temizlik ürünlerinin bazılarının aşındırıcı etkisi bulunabilir. Bu tür ürünleri kullanmaktan kaçınılması gerekir. Davlumbazı nemli bir bezle silerek temizliğinden emin olabilirsiniz. Bir diğer temizlenmesi gereken ürün ise filtrelerdir. Hoover davlumbazların üzerinde bulunan alüminyum filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi halinde kullanım ömrünü uzatmanız mümkün olabilir. Filtrelerin kolay çıkarabilir özellikte olması sayesinde temizlemeniz son derece kolay olabilir.

Hoover Davlumbazlar Hangi Malzemeden Üretilir?

Evinize aldığınız davlumbazın malzeme kalitesi, uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Hoover markasının davlumbaz modelleri yüksek teknoloji ile üretilir. Üretiminde kullanılan camlar temperli cam özelliğindedir. Diğer aksamlar için paslanmaz çelik kullanır. Paslanmaz çelik, davlumbazlar için önemlidir. Yemek ve yağ buharı, metali aşındırıcı ve paslandırıcı özelliktedir. Bu sebeple paslanmaz çelikten üretilen Hoover davlumbaz ürünleri, uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanır.

Hoover Davlumbaz Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, davlumbazı takacağınız alandır. Farklı boyutları bulunan davlumbazların evinize en uygun boyutta olan modellerini seçebilirsiniz. Bir diğer önemli husus evinizin ambiyansına uyum sağlayan doğru ürünü tercih etmenizdir. Siyah, gri ve beyaz renkler arasından, mutfağınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Bu sayede modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hoover Davlumbaz

16 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Hava Debisi (m3/sa)
Toplam 19 / 16 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/hoover