Hotpoint Ariston Elektrikli Mutfak Aletleri

Hotpoint Ariston elektrikli mutfak aletleri fonksiyonel özellikleriyle öne çıkar. Birden fazla işlevi yerine getirebilen ürünlerle mutfağınızda hız elde edebilirsiniz. Mutfak aletleri elektriği güvenli ve tasarruflu bir şekilde kullanır. Kısa bir sürede sıcak su hazırlamak için su ısıtıcılarını sipariş edebilirsiniz. Kettle modelleri, kaynama gerçekleştikten sonra otomatik olarak kapanır. Bu sayede, suyunuzu unutsanız bile herhangi bir güvenlik sorunu oluşmaz. Ergonomik mandallarını kullanarak su ısıtıcılarını kaynatma moduna alabilirsiniz. Işıklı uyarı özelliği bulunan ürünler sizi bilgilendirir. Susuz çalışma emniyeti bulunan ısıtıcılar güvenliğinizi artırır. Su koymayı unuttuğunuzda ısıtıcınız çalışmaz. Su ısıtıcılarının ağız kısmı özel şekilde tasarlanır. Dar ağızlı dizayn sayesinde suyunuzu bardağınıza kolayca aktarabilirsiniz. Dijital göstergesi bulunan ısıtıcılar oldukça pratiktir. Farklı sıcaklık seviyelerinde ısıtma yapabilmenizi sağlayan ısıtıcılara Hotpoint Ariston markası ile ulaşabilirsiniz.

Yemeklerinizi ve Tatlılarınızı Lezzetlendiren Blender Çeşitleri

Sürahili blenderler sıvı karışımları hazırlayabilmenizi kolaylaştırır. Makarnanız için sos hazırlarken ya da kremalarınıza kıvam kazandırmak istediğinizde blenderlerden yardım alabilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen bıçaklar blenderinizi korur. Sessiz çalışan motor özelliği konforunuzu üst seviyeye çıkarır. Kaymaz ayaklara sahip olan blenderler son derece pratik bir tasarıma sahiptir. Gövdelerinde yer alan tuşlarla blenderlerin hangi hızda çalışması gerektiğinizi belirleyebilirsiniz. Buz kırma özelliği blenderler buzları kolayca parçalayabilmeniz için uygundur. Hotpoint Ariston ürünleri arasında el blenderleri de bulunur. Ergonomik el blenderleriyle ayranlarınıza kıvam verebilir, soslarınızı karıştırabilirsiniz.

Ekmek Kızartıcılarla Kahvaltılarınızın Kalitesini Artırın

Hotpoint Ariston ekmek kızartıcılar kullanışlı tasarımlara sahiptir. Farklı kalınlıklardaki ekmek dilimlerini kızartıcınızın haznesine yerleştirebilirsiniz. Otomatik çıkarma fonksiyonu bulunan ürünler işlerinizi kolaylaştırır. Bu özellik sayesinde, ekmekleriniz kızardığında makineniz dilimleri otomatik olarak yukarıya doğru çıkartır. Isıtma tellerinin iletken yapısı ekmeklerinizin çabuk kızarmasını sağlar. Buz çözme özelliği bulunan ekmek kızartıcılarıyla donmuş ekmeklerinizi kısa sürede çözebilirsiniz. Tekrar ısıtma özelliğini kullanarak, soğumuş ekmeklerinizi yeniden sıcak hale getirebilirsiniz. İptal seçeneği, başlattığınız işlemi durdurabilmenizi sağlar. Simit ısıtma özelliğiyle bayatlamış simitlerinizi kısa sürede ısıtabilirsiniz. Ekmek kızartma makineleri otomatik olarak kapanır. Bu sayede, ekmeklerinizin fazla ısınması ve yanması önlenir. Kızartıcıların dış yüzeyi soğuk kaldığı için ürününüzün gövdesine rahatça dokunabilirsiniz.

Çay Makineleriyle Kahvaltılarınızı Tamamlayın

Kahvaltıların vazgeçilmezi olan taze çayları Hotpoint Ariston çay makineleriyle demleyebilirsiniz. Çay makineleri geniş su haznelerine ve geniş demliklere sahiptir. Yüksek kapasite özelliği tek seferde ailenize yetecek kadar çay demleyebilmenizi sağlar. Çay makinelerinin sıcak tutma özelliği de bulunur. Demlenen çayların tazeliğini koruması için bu özellikten faydalanabilirsiniz. Su ısıtıcısı bölümünü makarna suyu ya da bitki çayı suyu elde etmek için de kullanabilirsiniz. Çay makineleri cam demliklere sahiptir. Cam demlik özelliği, ne kadar çayınızın kaldığını rahatça görebilmenize imkân tanır. Su seviyesi göstergesi bulunan makineler de kullanım kolaylığı yaşamanızı sağlar. Ne kadar suyunuzun kaldığını gördükten sonra gerekli takviyeyi hemen yapabilirsiniz.

Çay makinelerinin kullanıcı dostu özellikleri nelerdir?

Taban bölümü 360 derece dönebilen çay makineleriyle esnek bir kullanım yaşayabilirsiniz. Kaynatma ve sıcak tutma göstergeleri, çay makinenizin hangi modda çalıştığını görebilmenizi sağlar. Çelik çay filtresi bulunan makinelerle çayınızı lezzetli bir şekilde içebilirsiniz.

Ekmek kızartma makinelerinin kullanışlılık yaratan özellikleri nelerdir?

Kırıntı çekmecesiyle ekmek kırıntılarını kolayca ayırabilirsiniz. Çıkarılabilir çekmeceler temizlik işlemlerini kolaylaştırır. LED ekranı bulunan ekmek kızartma makineleriyle konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilen kızartma derecelerini opsiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Meyve sıkıcıların sağladığı avantajlar hangileridir?

Hotpoint Ariston elektrikli mutfak aletleri arasındaki meyve sıkıcılar düşük ses seviyesiyle çalışır. Yumuşak sıkma özelliği bulunan ürünler, meyvelerin besin değerlerini korur. Meyve sıkıcıların çalışma hızını gövdelerindeki tuşlarla ayarlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hotpoint Ariston Elektrikli Mutfak Aletleri

31 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston Elektrikli Mutfak Aletleri
  2. Philips Elektrikli Mutfak Aletleri
  3. Tefal Elektrikli Mutfak Aletleri
  4. Arzum Elektrikli Mutfak Aletleri
  5. Braun Elektrikli Mutfak Aletleri
  6. Vestel Elektrikli Mutfak Aletleri
  7. Electrolux Elektrikli Mutfak Aletleri
  8. Nespresso Elektrikli Mutfak Aletleri
  9. Sinbo Elektrikli Mutfak Aletleri
  10. Korkmaz Elektrikli Mutfak Aletleri
  11. Delonghi Elektrikli Mutfak Aletleri
  12. Homend Elektrikli Mutfak Aletleri
  13. Fakir Elektrikli Mutfak Aletleri
  14. Siemens Elektrikli Mutfak Aletleri
  15. Arçelik Elektrikli Mutfak Aletleri
  16. Luxell Elektrikli Mutfak Aletleri
  17. Arnica Elektrikli Mutfak Aletleri
  18. Kenwood Elektrikli Mutfak Aletleri
  19. King Elektrikli Mutfak Aletleri
  20. Bosch Elektrikli Mutfak Aletleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Güç (W)
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Hotpoint Ariston
DSACategoryId/2147483637/22001/hotpointariston
Başa dön