Yalnızca terzilerin değil, kendi dikiş ve nakşını evinde ya da bulunduğu herhangi bir ortamda yapmak isteyen kişiler için de geliştirilmiş olan dikiş makineleri, hızlı dikiş gerçekleştirdikleri ve dikiş hatası yapmadıkları için yaygın şekilde tercih ediliyorlar. Kökeni 1921 yılına dayanan Japon dikiş makineleri üreticisi Janome, aynı zamanda dünyanın ilk bilgisayarlı dikiş makinesinin de üreticisi olarak uluslararası bir üne sahip bulunuyor.

İşlevselliği arttırılmış olan çok yönlü dikiş makineleri tasarlayan Janome, gerek kullanım alanı, gerekse kullanım şekli yönünden farklılık arz eden modelleri ile piyasanın öne çıkan markaları arasında yerini alıyor. Janome dikiş makinesi, kalitesini kusursuzlaştırmak adına sürekli yenilenen ve geliştirilen bir teknoloji kullanarak sektörüne yön vermeyi de başarıyor.

Janome Dikiş Makinesi Modelleri

Ulaştığı üretim adedi ile 50 milyonu aşmış olan Janome, başarısını teknolojisi kadar ürün çeşitliliğine de borçlu bulunuyor. Zira Janome dikiş makinesi modelleri, birçok farklı kritere göre sınıflandırılabiliyor. Modelin manuel ya da otomatik olması, kullanım şekli üzerinde etkili oluyor. Modelin standart ya da yüksek hızlı olması, ne kadar seri dikiş yapabildiğini gösteriyor. Çantalı modeller, portatif ve mobil kullanımı mümkün hale getiriyor.

Kabinli modeller, dikiş makinesinin sabitlenmiş olduğu platformlar nedeniyle titreşimsiz ve yüksek performanslı sonuçlar veriyor. Düz dikiş ya da zikzak dikiş yapabilen modeller, taşınabilen ya da sabit kullanılan modeller, ev tipi ya da mobil modeller, standart dikiş nakış işlemlerinin yanı sıra piko, reçme, keçeleme, süsleme ya da overlok gibi özel özel dikişler için geliştirilmiş modeller, markanın zengin ürün yelpazesinde yerlerini alıyorlar.

Günden güne hızlanan ve güncellenen teknoloji, kendisini elbette dikiş makineleri üzerinde de gösteriyor. Bilgisayarlı dikiş ve nakış makineleri olarak isimlendirilen modeller, insan eli ile yapılamayacak hassasiyetteki işlemleri başarı ile gerçekleştirebiliyorlar. İlk dikiş makinesi modellerinin ruhunu taşıyan pedallı modellerden tüm ayarlamaları gerçekleştirdikten sonra işleme başlayan elektronik modellere değin kullanıcılara onlarca ürün alternatifi sunan Janome, dikiş makineleri arasında yoğun rağbet gören markalar arasında yerini alıyor.

Markanın tanınır oluşu ve gördüğü talep, aksesuar ya da yedek parça ihtiyacı doğduğunda da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak anlamına geliyor. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri gösteriyor ki, Janome dikiş makinesi modelleri, üstün dikiş kabiliyetleriyle profesyonel kullanım amacı ile ya da hobi amaçlı alınmış olmaları fark etmeksizin yüksek memnuniyet sağlıyorlar. Düz dikişlerin yanı sıra detaylı ve zorlu dikişlerde de üst düzey performans elde etmek, markayı kullanıcıların favorileri arasına yerleştirmeye yetiyor.

Janome Dikiş Makinesi Fiyatları

Janome dikiş makinesi fiyatları, modelden modele değişiklik gösteriyor. Çünkü her dikiş makinesi modeli, teknik ve donanımsal özellikler bakımından birbirlerinden ayrılıyor. Dolayısıyla ortaya her model için farklı bir ücret çıkmış oluyor. Janome tarafından tasarlanmış olan pedallı bir dikiş makinesi modeli ile bilgisayarlı otomatik bir nakış makinesi modeli ya da taşınabilir bir dikiş makinesi modeli ile kabinli bir dikiş makinesi modeli, aynı vasıfları taşımadıklarından farklı kategorilerde değerlendirilip farklı ücret ile kullanıcılara sunuluyorlar.

Arayışı hızlı, kaliteli ve uzun ömürlü bir dikiş makinesi modeli olan kullanıcılar, tercihlerini Janome dikiş makinesinden yana yapıyorlar. İncelikli nakışlar, ideal kıvrımlar sağlayan reçme dikişler, bilgisayar ile otomatik dokumalar, dümdüz overlok sonuçları ve çok daha fazlası Janome ile mümkün hale geliyor. Aynı anda farklı işlevleri yerine getirebilen çok yönlü modeller dışında tek bir işleme odaklı şekilde geliştirilmiş modeller ise genellikle tek yönlü seri kullanım yapan kişilere hitap ediyor. 

janome Dikiş Makinesi Fiyatları

37 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. janome
  2. Singer
  3. Brother
  4. Pfaff
  5. İşkur Makine
  6. Toyota
  7. Bindallı Vera
  8. Zetina
  9. Juki
  10. Kaı
  11. Toptancı Kapında
  12. Pratik
  13. Rowell
  14. Wildlebend
  15. İşkur Makina
  16. Anka
  17. Changshan
  18. GadaHome
  19. Sakashi
  20. TakıveModa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka janome
DSACategoryId/2147483638/17071/17693/162152
BAŞA DÖN