JBL Bluetooth Hoparlör


Samsung Electronics’in sahibi olduğu Harman International şirketinin markalarından biri olan JBL, kulaklıktan taşınabilir hoparlöre, araç ses hoparlörlerinden evlerde kullanılan ses sistemlerine kadar birçok alanda en son teknoloji ürünlerini tüketicilerin hizmetine sunuyor. Markanın popülerliğinin artmasını sağlayan en büyük ürün kategorisi yeni nesil taşınabilir hoparlörler. Çünkü bu hoparlörler herhangi sıradan bir ses sistemi gibi çalışmıyor. Doğa koşullarına ve elektroniğin doğasına adeta meydan okuyan bu ürünler, suyun altında bile çalışmaya devam ediyor. Hayatın büyük bir parçası olan hassas elektronikler en ufak bir su damlasından bile özenle korunurken, suya dayanıklı JBL bluetooth hoparlör modelleri oldukça ilgi çekiyor. 


JBL bünyesinde yer alan kulaklık modellerinin her biri farklı özellikleri ile öne çıkıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu üretim anlayışı, JBL ürünlerinde kendini gösteriyor. Bluetooth teknolojisinin uzaktan erişim desteğini ele alan ürünler rahat, konforlu ve keyifli bir kullanım imkanı sunuyor. Her kullanıcı bütçesine uygun modelleri değerlendirerek, JBL dünyasının en popüler ürünlerine sahip olabilir. 


Teknolojinin Yeni Adı JBL Bluetooth Hoparlör


Samsung dünya çapında tanınan ve güvenilen bir marka olduğu için JBL ilk artısını buradan alıyor. Tüketicilerin ve elektronik cihaz kullanıcılarının bildikleri ve emin oldukları markalardan alışveriş yapma ve o markaların ürünlerini çevresindekilere tavsiye etme eğilimi daha yüksek. Bu durum da JBL hoparlörlerinin son zamanlarda ne kadar sık karşınıza çıktığını açıklamaya yetiyor. Kullanıcıların teknik özellikleriyle olduğu kadar görünüşleriyle de ilgisini çeken JBL bluetooth hoparlör, günün her anında ve hayatın her alanında kendine yer buluyor. Telefon ve laptop gibi elektronik cihazlarınızla kablosuz bağlantı kuran, her işinizi senkronize biçimde yürütmenize yardımcı olan ve aslında kulak sağlığınızı da koruyan bu hoparlörler, geleceği adeta bugüne taşıyor ve evinize, ayağınıza kadar getiriyor. Son dönemlerde kablosuz kulaklıklar her ne kadar yaygınlaşmış olsa da, sürekli müzik dinleyen ve sık sık telefon görüşmeleri yapan biriyseniz, özellikle evde olduğunuz anlarda kulaklıkları kulağınızda tutmanız, zamanla işitme sorunlarına yol açabiliyor. Bu sebeple dışarıda spor yapmıyorsanız ya da hareket halinde değilseniz, kulaklıklarınızı sürekli takmanız uzmanlar tarafından önerilmiyor. Bu durumda harici bir hoparlör sizi hem korumuş hem de size konfor sağlamış oluyor. Müzik dinlediğiniz uygulamaları, telefonunuzun sistemini ya da bilgisayarınızı bluetooth ile hoparlöre bağladıktan sonra istediğiniz yerde müzik dinleyebiliyor ve telefon konuşmaları yapabiliyorsunuz. Telefon ve laptopların kendi hoparlörü olsa da bunlar çoğu zaman yetersiz kalabiliyor ve her ortamda rahatça kullanılamıyor. 


Üretimlerinde kullanılan Li-ion bataryalar sayesinde istediğiniz kadar şarj edebileceğiniz JBL bluetooth hoparlör özellikleri arasında 5 saatten 20 saate kadar müzik çalma olanağı bulunuyor. Batarya kapasitesi, yani mAh değeri yüksek olan hoparlörlere cihazlarınızı USB kablosuyla bağladığınıza, telefonunuzu ya da tabletinizi şarj bile edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak Android sistemlerinde kullanılan Google Assistant ve iOS sistemlerinde kullanılan Siri gibi sanal asistanlarınızla, bazı hoparlör modelleri sayesinde bağlantı kurabiliyorsunuz. Yanınızda taşındığınız her an hayatınızı kolaylaştıran ve standart bir telefon hoparlörüne göre çok daha başarılı olan JBL sistemleri ses kalitesi ile müzik severleri çok mutlu ediyor. Bas ve tiz sesleri duru ve net bir şekilde veren stereo kalitesindeki hoparlörler, aynı zamanda telefon görüşmelerinizi elinizde telefon tutmadan ya da kulaklarınızı ekstra gürültüye maruz bırakmadan yapmanızı sağlıyor. Telefon bağlantılarındaki gürültüyü ve yankıyı önleyen özellikleri sayesinde tertemiz bir ses duyuyorsunuz. JBL hoparlörleri hakkındaki yorumları incelediğinizde kullanıcıların ses kalitesini takdir ettiğini görebilirsiniz. 


Su Geçirmeyen Elektronik Dostunuz JBL Bluetooth Hoparlör


Elektronik cihazların doğası gereği hiçbir şekilde sıvı ile temas etmemeleri gerekiyor. Ancak gün içinde en çok kullanılan elektronik ve dijital cihazların da temizlenmesi gerekebiliyor. Kullanıcılar ile her yere giden, her an aktif ve el altında olan bir elektronik eşyanın temizliği, kullanım deneyimi açısından önem taşıyor. Akıllı telefonlar için su geçirmez kılıflar kullanılabiliyor ve bu tarz ürünlere olan ilgi son yıllarda artmış durumda. Çünkü insanlar yazın denize ya da havuza girdiklerinde bile telefonlarını yanlarında taşımak, hatta boyunlarına asmak isteyebiliyorlar. Hem güvenlik amaçlı hem de hatıraları fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek için birçok kişi bu yola başvuruyor. JBL su geçirmez bluetooth hoparlör ile artık müziğiniz de sizinle beraber havuza girebiliyor ve hiçbir zarar görmeden çıkabiliyor. Su geçirmezlik özelliği neredeyse tüm hoparlör modellerinde bulunan JBL, bazı modellerin sadece suyla yıkanabileceğini, sıçramalara ve dökülmelere karşı dayanıklı olduğunu belirtirken, birçok modeli de en az 30 dakika boyunca 1 metre derinlikteki suyun içinde tutabileceğinizi söylüyor. Su altında olduğu sürede müzik çalmaya devam etmeyen hoparlörler, su üstüne çıkarıldıkları anda kaldıkları yerden devam ediyorlar. İçindeki subwoofer ve basların gücüyle tüm suyu dışarı fışkırtan hoparlörde herhangi bir su birikmesi olmuyor. 


JBL bluetooth hoparlör su geçirmez özelliğiyle kullanım alanını da genişletmiş oluyor. Örneğin, duştayken müzik dinlemek istiyorsanız ya da mutfakta bulaşık yıkarken telefonla konuşmaya devam etmek istiyorsanız, telefonunuzu ya da laptopunuzu zara görecekleri bu ortamlara sokmak istemeyebilirsiniz. Akıllı telefonların neredeyse hepsi, üzerlerindeki herhangi bir girişe su girdiğinde çoğu zaman geri döndürülemez hasarlar görür. Ancak bu ortamlarda JBL hoparlörleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mutfakta tezgahın üzerinde, yıkadığınız bulaşıkların yanında, duşta şampuanlarınızı koyduğunuz rafta durabilir ve üzerine gelen sudan asla etkilenmez. Bağlantısını bluetooth ile sağladığından telefonunuzu da ona kabloyla bağlamanız gerekmez ve telefonunuzu bluetooth kapsama alanı içinde kuru bir yerde bırakabilir, müzik listenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz kenarında suyun keyfini sizinle birlikte çıkarabilen JBL su geçirmez bluetooth hoparlör, sizinle her yere geldiği için kirlense bile sizin için sorun olmuyor. Çünkü bu hoparlörleri suyun altında yıkayabilirsiniz. Küçük çocukların ya da evcil hayvanların olduğu evlerde herhangi bir elektrik çarpması veya bozulma tehlikesi olmadan güvenle kullanılabilen hoparlörler, çok rahat temizlenebildikleri için hijyenik kalmaya devam ederler. Hoparlörünüz bu şekilde hava koşullarına ve dış etkenlere karşı korunaklı ve güvenli kullanım sunar.


Hangi JBL Bluetooth Hoparlör Modeli Size Daha Uygun?


JBL bluetooth hoparlör modelleri arasında tercih yapmaya çalışırken size hangi modelin en uygun olduğunu belirlemek konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Çok sayıda kullanışlı özellik ve bir o kadar fazla çeşit olduğu için, siz de hepsini elinizin altında isteyebilir ve bu kablosuz, özgür deneyimi yaşamak için sabırsızlanabilirsiniz. 1 metre derinlikteki suyun içinde 30 dakika boyunca durabilen ve hiçbir şekilde hasar görmeyen hoparlörlere ek olarak, derin suyun içine batırılamayan ancak sıçramalara ve dökülmelere karşı dayanıklı olan, ıslak alanlarda kullanılabilen ve suyla yıkanarak temizlenebilen bluetooth hoparlör modelleri de mevcut. Işıklı olan hoparlör modellerinden JBL PartyBox modelleri, iki ayrı birim olarak birbirine bağlanabiliyor ve böylece daha fazla ses çıkarabiliyor, yani açık alanlarda kullanım için ideal. Hatta arkasında gitar girişi de olduğu için bu hoparlöre gitarınızı da bağlayıp tertemiz bir ses kalitesiyle çalabiliyorsunuz. Dinamik ışık gösterisiyle dinlenen müziğin ritmine göre renkli ışıklar çıkaran hoparlöre benzer diğer modeller de JBL Pulse kategorisinde bulunuyor. JBL bluetooth hoparlör ışıklı çeşitleriyle karanlık ortamlarda 360 derece LED ışık gösterileriyle atmosferi yumuşatmak ve renklendirmek için kullanılabiliyor. IPX7 teknolojisi sayesinde su sıçramalarında ve ıslak alanlarda kullanıma uygun olan ışıklı hoparlörler, eğlenceye her yerde devam edebilmenizi sağlıyor. JBL hoparlör modellerine aynı anda 2 ya da 3 telefon ve tablet bağlanabiliyor ve isteyen herkes sırasıyla bağlı cihazlardan müziğini çalabiliyor. 


JBL Clip modelleri ise kancalı yapılarıyla taşınabilirlik özelliğini zirveye çıkarıyor. Kumaş materyal ve kauçuk malzemeden üretilen hoparlörlerin kancalı modellerinde metal bir kanca bulunuyor. Hoparlör hafif yapısı sayesinde, bu kanca yardımıyla kıyafetlere ve çantalara rahatlıkla monte edilebiliyor. Böylece spordayken, yürüyüşteyken, seyahatteyken ve alışverişteyken de hoparlörünüzü yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Bir kez şarj edildiğinde 10 saate kadar müzik çalabilen bu hoparlörler, su geçirmezlik özelliğini barındırdıklarından açık havadaki her türlü maceranızda size güvenli bir şekilde eşlik ediyor. Geleneksel keyiflerinizden ödün vermek istemiyor ve radyo dinlemeye devam etmek istiyorsanız JBL radyolu bluetooth hoparlör modelleri sizin için ideal. Diğer hoparlörlerin sahip olduğu özelliklere ek olarak bu modellerde FM ve dijital radyo da bulunuyor ve istediğiniz kanalları dinleyebiliyorsunuz. JBL bluetooth hoparlör mavi, kırmızı, siyah, gri ve yeşil gibi birçok renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Böylece tarzınıza ve diğer elektronik eşyalarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz rengi seçebiliyorsunuz. Kolaylıkla temizlenebilen hoparlörlerin renkleri de bu sebeple canlılığını kaybetmiyor. 


JBL Bluetooth Hoparlör Nasıl Kullanılır?


Bluetooth bağlantısıyla çalışan hoparlörler tamamen kablosuz şekilde çalışabildiklerinden, bağlantılarını kurmak ve kullanmak son derece kolaydır ve herhangi bir teknik uzmanlık gerektirmez. Siz de “JBL bluetooth hoparlör telefona nasıl bağlanır,” diye düşünüyorsanız, telefonunuzda her zaman yaptığınız birkaç dokunuş ile müziğinizi yüksek JBL kalitesi ile dinlemeye hemen başlayabilirsiniz. Ancak eğer hoparlörünüzü, MP3 çalar gibi bluetooth desteği olmayan bir cihaza bağlamak istiyorsanız, tabii ki kablolu bağlantı da sağlayabilirsiniz. Bunun için müzik dosyalarınızın bulunduğu cihaza ve hoparlöre bağlantı kablosunun uçlarını takmanız yeterli. Bluetooth, yani kablosuz bağlantı için, hoparlör üzerindeki bluetooth düğmesine basarak süreç başlatılır. Daha sonra bluetooth özelliği açılan telefon, tablet ya da laptop üzerinden bluetooth’u açık olan cihazlar, yani hoparlör aratıldığında, JBL ismini listede hemen görülebilir. İsmin üzerine tıklandığında ya da dokunulduğunda, bağlantı sağlanmış olur. Bluetooth ile yapılan bağlantıların kapsama alanı 3 metreden 21 metreye kadar değişebilir. Böylece müzik dosyalarınızın ve çalma listelerinizin olduğu telefonu ya da tableti bir odada bırakıp, hoparlörü yanınıza alarak farklı bir odaya rahatlıkla geçebilirsiniz. 


JBL bluetooth hoparlör nasıl bağlanır” konusunda bluetooth ve kablolu bağlantılarınız için gerekli bilgilere sahip olduktan sonra JBL hoparlörlerinizi birbirine de bağlayabilirsiniz. 100 tane farklı JBL hoparlörünü birbirine bağlayabilir ve eğlenceyi artırabilirsiniz. JBL Connect+ özeliğine sahip olan hoparlörler, saniyeler içinde birbirine bağlanarak senkronize olabilir ve aynı şarkıyı aynı anda çalabilirler. Böylece açık alanlarda çok daha yüksek ses elde edebilirsiniz. Bu bağlantıyı sağlamak için öncelikle telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan istediğiniz müziği açıp, bluetooth ya da kablo ile bir hoparlöre bağlamanız gerekiyor. Müzik çalmaya başladıktan sonra, ilk hoparlörde ve birbirine bağlamak istediğiniz tüm hoparlörlerde Connect düğmesine basıyorsunuz. Bu düğmesine basılan ve kapsama alanı içinde olan tüm bluetooth hoparlörler 30 saniye içinde aynı şarkıyı çalmaya başlar. Bağlantıyı kesmek içinse Connect düğmesine tekrar basmanız ya da hoparlörü tamamen kapatmanız gerekir. Çeşitli bağlantı özellikleri sayesinde hem taşınabilirlik hem de suya dayanıklılığıyla kullanıcıları özgür bırakan JBL hoparlörler, aynı zamanda büyük ve ağır ses sistemlerine, zorluk çıkarabilecek yüzlerce kabloya olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor. Yüksek kaliteli ses donanımı ile tek başına bile büyük ortamlarda yeterli olan JBL bluetooth hoparlör modelleri, birbirlerine bağlanarak güçlerini birleştirebiliyorlar. Siz de JBL hoparlör sahibi olan arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde bu keyifli özelliğin tadını çıkarabilir, müziğe doyabilirsiniz. 


JBL Bluetooth Hoparlör Her Zaman ve Her Yerde Yanınızda


JBL bluetooth hoparlör modelleri arasında her tarza ve her yaştan kişiye uyan bir çeşit mutlaka mevcut. Bu sebeple çocukları da düşünen marka, ürün yelpazesinde bir de JBL JR POP isimli modeli bulunduruyor. JBL bluetooth hoparlör büyük olan modellere göre daha küçük ve ekstra rahat taşınabilir olan bu minik hoparlör, küçük yaştaki müzik severler için ve hatta bebekler için ideal. Dayanıklı kaplama malzemesi ve su geçirmez özelliği ile klasik JBL kalitesine sahip olan bu model, kolay kullanılabilen askısı, rengarenk ışıkları ve bir kez şarj ettikten sonra 5 saate kadar müzik çalma süresiyle aslında sadece çocuklar değil, yetişkinler tarafından da kullanılabiliyor. Çocuğunuza eğitici şarkılar, podcast’lar ve hatta sesli kitaplar dinletmek için kullanabileceğiniz bu hoparlör ile uyuyan bebeğiniz için rahatlatıcı klasik müzik parçalarını da çalabilirsiniz. Diğer modeller gibi su geçirmez özelliğe sahip olduğundan, bu hoparlörü de çocuğunu kirletse bile sorun yaşamazsınız, çünkü lavaboda yıkayarak hızlıca temizleyebilirsiniz. Kısacası yediden yetmişe herkese hitap eden bir JBL bluetooth hoparlör modeli bulmanız mümkün.


Temizliği kolay olan, dayanıklı üretilmiş ve şık JBL hoparlör modelleri, hareketli teknoloji çağının en kullanışlı ürünlerinden biri durumunda. Tüm teknolojik ve elektronik ürünlerde olduğu gibi JBL bluetooth hoparlör fiyat skalası da, her modelde bulunan farklı özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Müzik dinlemeyi sevenlere kolaylık sağlayan ürünler, müzikten çok sesli kitap, radyo ve podcast dinleyenler için de son derece kullanışlı. Ayrıca hoparlörler, herkesin beğeneceği bir hediye alternatifi olarak da çok rahat değelendirilebilecek bir ürün konumunda. Kulaklıklardan, ağır hoparlörlerden ve hassas elektroniklerden oluşan üçgende modern kullanıcılar zaman zaman zorluk yaşayabiliyorlar. Kişiler sahip oldukları her elektronik ve dijital cihazı günün belli bir alanında kullanıyorlar. Örneğin, sık sık koşu yapmayı seven biri için bir çift kablosuz kulaklık büyük önem taşır. Ancak JBL bluetooth hoparlörler de en az kulaklıklar kadar taşınabilir olduğundan, sizinle her yere gelebilecek modeller, son derece şık ürünler olarak hayatınızın önemli bir parçası olmaya hazırdır. Herhangi bir modelini kullanan herkes tarafından JBL bluetooth hoparlör tavsiye ediliyor ve bu özgürleştirici teknolojik deneyimi yaşayan herkes çevresindekilere ya bu ürünü öneriyor ya da hediye ediyor. Siz de bu şanslı insanların arasında katılmak için Hepsiburada üzerinden JBL bluetooth hoparlör seçeneklerini inceleyebilir, hayatınızda kullanacağınız en dayanıklı elektronik cihazdan birini satın alabilirsiniz.


JBL Bluetooth Hoparlör Ses Düzeyi Ne Kadardır?

JBL Bluetooth hoparlör ses düzeyleri modeller arasında değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan nitelikteki ürünlere rahatlıkla ulaşabilmeniz için çeşitli tasarımlar mevcuttur.


JBL Bluetooth Hoparlör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

JBL hoparlör seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta ürünün nitelikleridir. Ses düzeyi ve frekansı başta olmak üzere çeşitli noktalar göz önünde bulundurulduktan sonra boyut ve renk gibi özellikler de incelenebilir.


JBL Bluetooth Hoparlör Nasıl Kullanılır?

JBL Bluetooth hoparlör açma düğmesine bastıktan sonra kullanıma hazır olur. Cihazınızla eşlemek için Bluetooth düğmesine bakıp telefon veya bilgisayarınız üzerinden cihazı seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL Bluetooth Hoparlör Fiyatları

43 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 43 / 43 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?