Florida'da 2010 yılında Wendy Lewis ve Randy Ray tarafından kurulan Jeunesse, anti-aging cilt bakım kremleri ve sağlıklı besin takviyeleri üretiyor. Ürün yelpazesinin yararları ve memnuniyeti tartışılmaz olarak en ön sıralarda yer alıyor. Jeunesse şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve Afrika da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ofisleri ile çalışmalarını sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana, kaliteli ürün hattı ve verimli dağıtım ağı vizyonunu geliştiriyor.

Jeunesse, cilt için ürettiği çok sayıda yaşlanma karşıtı ve temizleyici ürün ile birlikte, besin takviyeleri ve diyet yardımcıları gibi birçok besin ürününü de içeren global bir şirket olma özelliğini her dönemde sürdürüyor. Şirket, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için tasarlanmış maskeler, gece serumları ve göz kremleri gibi çok sayıda ürün sunuyor. Jeunesse, hasar görmüş cildin onarılmasına odaklanarak, ürün hattında en gelişmiş kök hücre ve DNA bilimini kullanmayı iddia ediyor. Ürün koleksiyonlarını the Youth Enhancement System (Y.E.S) olarak adlandıran Jeunesse, bu sistemi güçlü faydaları ile birlikte üstün bir cilt bakım sistemi olarak tanımlıyor ve başka bir yerde bulunmayan takviyeleri birleştirmek için özenle geliştiriyor.

Yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünleri, cildinize genç bir görünüm sağlarken, canlılık ve parlaklık kazandırıyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak, benzersiz parlaklığı ortaya çıkarıyor. Cilt bakımı ürünleri, cilt hasarlarına karşı savunma özelliği ile birlikte çalışan antioksidanları içeren süper emici eşsiz bir karışım sunuyor. İki dakika içinde göz altı torbalarının, ince çizgilerin, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü azaltan meyve ve sebze özlerinin benzersiz bir kombinasyonunu içeriyor. Erken yaşlanmayı önlemek, enerjiyi arttırmak ve ruh halini iyileştirmek için temel vitaminler, mineraller ve özel karışımlar içeren yenilikçi bir formülü müşterilerine sunuyor. 

Cilt bakımı ürünleri arasında en çok tercih edilen Jeunesse yüz maskeleri, cildinizle uyumlu bir gerginlik ve hidrasyon sağlamak için doğal köklerin (tara ve hindiba kökü) güçlerini birleştiriyor. Bu maskeler de aynı diğer ürünler gibi patentli bir kök hücre formülü ile özel olarak üretiliyor. Bu eşsiz formül, Andes ormanından gelen doğal bitkilerden elde ediliyor. Maske ile parlayan bir cilt ortaya çıkarken, cilt derisinin yenilenmesi hedefleniyor. Cildinizi gerçekten seviyorsanız, onu Jeunesse'nin hafif ve aktif bileşenlerinin bu eşsiz karışımı ile tedavi edebilirsiniz. Jeunesse'in sunduğu yenileyen temizleyiciler, cildin derinliklerinde detoks yaparak cildin doğal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Bu temizleyici, Jeunesse'in cilt bakım sisteminin ilk adımı olarak cildin mikroskobik düzeyde yenilenmesi için tavsiye ediliyor.

Jeunesse, cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra, erken yaşlanmaya karşı mücadele eden ve vücudunuzu dinlendirici bir uykuya hazırlayan anahtar besinler ve özel karışımları içeren formülleri ile de kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Özellikle Zen Body koleksiyonu adı altında oluşan sistemi, iştahı engelleme, yağ yakma ve kas inşa etme özellikleriyle vücudun ihtiyacı olan üç önemli yönünü hedef alıyor. Suni maddeler, renkler veya tatlandırıcılar içermeyen ve yalnızca gerçek meyve suları içeren içecekleri ise kutu başına sadece 50 kalori almanızı sağlayarak sadece doğru miktarda enerjiyi almanızı sağlıyor. Doğu tıbbından esinlenilerek oluşturulmuş, ipek böceği kozalarından elde edilen, klinik olarak kanıtlanmış proteinler olan l-teanin ve CERA-Q ™ ile yapılan Jeunesse diyet takviyeleri ile de genç bir görünüm elde ederek formunuzu korumanız mümkün oluyor.

Jeunesse'ye özel, gençleştirici APT-200, NV ™ ile formüle edilmiş olan, cildi besleyen fondöten, primer ve bronzlaştırıcı çeşitleri ise makyajda profesyonel bir uygulama sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

jeunesse

18 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. Kelime Filtresi
Başa dön