Karaca Toz Torbasız Süpürge

Süpürge, ev temizliğinin ilk adımını oluşturur ve sonraki ıslak temizlik için zemini hazır hâle getirir. İyi süpürülerek tozdan ve kirden arındırılmış bir evin diğer temizlik rutinleri çok daha kolay olur. Karaca'nın sunduğu toz torbasız süpürge modelleri, ev temizliğinin en önemli aşaması olan süpürge işini, yüksek motor gücüne sahip toz torbasız süpürgelerle kolayca aşar. Toz torbasız tasarımları sayesinde sizi zahmetli toz silkeleme derdinden kurtaran süpürgelerin temizliği de çok kolaydır.  

Karaca Vantuz Serisi ile Tüm Tozları Vantuzlayın

Karaca Vantuz serisi süpürge modelleri, evinizi süpürürken sizi yormayacak ergonomik tasarımı, sağlam ve uzun ömürlü hortumu, ulaşamadığınız noktalara kolayca erişebilmenizi sağlayan işlevsel başlık ve aksesuarları sayesinde minimum efor ile maksimum sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Kaliteli ve modern bir dizayna sahip olan Vantuz serisi süpürgeler, 899 W maksimum güç ve 210 W çekim gücü performansı sunar. Yüksek emiş gücü sayesinde tüm zeminlerde ve döşemelerde güvenle kullanabileceğiniz toz torbasız süpürgeler, tavandan tabana kadar kapsamlı temizlik ve hijyen sağlar. Büyük tekerlek tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere peşinizden kolayca gelebilen modeller, kullanım kolaylığı sunan ergonomik tutma sapı ve paslanmaz metal teleskopik borusu ile süpürge yaparken tüm açılarda rahat hareket etmenizi sağlar ve kolunuzu yormaz. 1,6 metre hortum uzunluğu ile göze çarpan Karaca toz torbasız süpürge modellerinin yüksek yoğunluklu LLDPE hortumu, darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Yalnızca 73 dB ile 75 dB ses seviyesi ile çalışan toz torbasız süpürgeler, çalışırken varlığıyla sizi rahatsız etmez. Kapasitesi 2,8 lt ile 3,15 lt arasında değişen toz haznesi kolayca boşaltılarak temizlenir ve yerine takılır. Modeline bağlı olarak çeşitli enerji sınıflarına mensup olan Vantuz serisi süpürgeler, elektriği son derece verimli kullanır.

H.E.P.A 13 Filtre ve Turbo Cyclon Teknolojisi

Karaca Vantuz serisi süpürge modelleri, tozları %99 oranında hapseden H.E.P.A 13 filtre özelliği ile sizin için daha kaliteli ve rahat nefes alınabilir bir ortam yaratır. Makineler, Turbo Cyclone 8 vakum tipi teknolojisi ile çektiği tüm tozları ve kirleri bir girdaptan geçirir ve toz haznesine aktarır. Bu sayede makinenin önündeki olası tıkanmaların önüne geçilir. Yıkanabilir filtre sayesinde süpürgenizin iç temizliği oldukça kolaydır.

İşlevsel Başlık ve Aparatlar

Karaca toz torbasız süpürgeler, pek çok aksesuarı ve aparatı sayesinde evinizin her köşesini zahmetsizce temizlemenizi sağlar. En çok kullanılan aparatlar arasında yer alan halı, tül perde aparatı, sert zemin, parke fırçası, kenar/köşe aparatı ve koltuk ucu aparatları ile zemine özel temizlik yapabilir, yatak altı, koltuk altı gibi ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizleyebilirsiniz. Makine ile işiniz sona erdiğinde bir sonraki kullanıma kadar makinenizi dikey ya da yatay şekilde park edebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştırarak konfor katan tüm Karaca toz torbasız süpürge modellerine hepsiburada.com adresinden kolayca ulaşabilir ve tek tıkla siz de hemen satın alabilirsiniz. 

Soru 1: Karaca toz torbasız süpürgelerin vakum gücü ayarlanabilir mi? 

Cevap 1: Evet. Vantuz serisinin ayarlanabilir vakum gücü sayesinde süpürgenizi uygun gördüğünüz bir emiş gücü ile çalıştırabilirsiniz.

Soru 2: Kablo uzunluğu her yere ulaşacak kadar yeterli midir? 

Cevap 2: Evet. 6 metre ile 8 metre arasında değişen kablo boyu sayesinde süpürgeler evinizin her noktasına uzanır. 

Soru 3: Karaca toz torbasız süpürgeler kablo sarma özelliği sunuyor mu? 

Cevap 3: Evet. Karaca toz torbasız süpürgeler kablo sarma özelliği sayesinde işiniz bittikten sonra bir tuşla kendi kablosunu sararak muhafaza eder. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karaca Toz Torbasız Süpürge

10 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/karaca