En son teknoloijler kullanılarak üretilen ve dünya çapında bir üne sahip olan Kerastase saç bakım ürünleri; kimyasal ve ısı işlemlerinden, saç şekillendiricilerden, olumsuz hava koşulları gibi çevresel faktörlerden zarar görmüş, kronik ya da dönemsel saç dökülmeleri, cansız, mat, yağlı saç derisi, kuru, kırılgan saç uçları ve hacimsizlik gibi birçok problemi olan saçları onarmayı ve sağlığına kavuşturmayı hedefler. Kerastase saç maskeleri, bakım kremleri, losyon ve spreyleri, saçlarınıza kökten uca kadar bakım yapar. Her saç tipini ayrı ayrı değerlendirerek saçlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara profesyonelce yaklaşan Kerastase, yağlı saç derisinden kaynaklanan sebumun neden olduğu kepek için farklı, nemsizlik için farklı ve kuruluğun neden olduğu pul pul dökülmelere karşı farklı çözümler üretir. Bu özel ürünler; sağlıklı, canlı ve yatışmış bir saç derisine kavuşmanızı sağlar. 

Her Saç Tipine Özel Ürünler 

  • Kerastase ürünlerinden saçınıza en iyi gelen saç bakım ürününü doğru bir biçimde seçebilmek için saç tipinizi iyi tanımalısınız. Saçınızın ihtiyacı olan ürünü doğru seçmek, etkili sonuçlara ulaşmak çin önemli bir ayrıntıdır. 
  • İnce telli saçlara sahipseniz, ince telli saçlara özel olarak üretilen saç bakım ürünlerini tercih etmelisiniz. İnce telli saçlarda en çok karşılaşılan sorun hacimsizliktir. Hacimsizlik için saçlara hacim veren saç bakım ürünlerini ve kepek için de kepeğe karşı etkili ürünleri kullanabilirsiniz. 
  • Saçlarınızdaki problemi tanıdıktan sonra, sorunun çözümüne yönelik ürünleri seçerek önce saçlarınıza sağlığını geri kazandırmalı ve sonrasında yoğun bakım ürünleriyle saç bakımınıza devam etmelisiniz. 
  • Kerastase saç bakım ürünleri arasında yer alan şampuanlarla saç bakımınızın ilk adımını atabilirsiniz. Yağlı, kuru veya kepekli bir saç derisine sahipseniz, bu ürünler arasından kepeği durdurmaya yönelik bir ürün seçerek bakıma başlayabilirsiniz. Daha sonra Kerastase saç kremleri, yağlar, serumlar, spreyler ve losyonlarla saç bakımınızı profesyonel bir seviyeye çıkarabilirsiniz. 
  • Kerastase saç bakım ürünleri, doğru ve düzenli bir kullanımla sadece saç sorunlarınızı çözmekle kalmaz, bundan sonraki süreçte saç derinizin ve saçlarınızın sağlığını sürekli olarak koruma altına alır.

Saçlarınıza Işıltı ve Parlaklık Katan Saç Bakım Serileri 

Kerastese saç bakım serileri arasında genç yaş grubunun saçlarına yönelik özel ürünler yer alır. Uzun vadede saçları koruyup besleyen ve kuvvetlendiren formüllerle hazırlanan bu seri, aynı zamanda saçlarda oluşan sorunlara da çözümler üretir. Kerastese; %98 doğal ürünler içeren ve olağanüstü ışıltılı ve parlak saçlar sunan saç bakım serisi, saç köklerini uyaran ve saçlarınıza kökten etki eden saç bakım serisi, saç şekillendirme işlemine yeni bir boyut kazandıran ikonik ürünler, sıvı ışık kompleksi teknolojisi ile üretilen saç bakım serisi ve hassaslaşmış saç derisi ve saçlar için özel olarak geliştirilen ürünlerle her türlü saç sorununa köklü, kalıcı ve etkili çözümler üretir. Saç bakım serileri yalnızca bununla sınırlı kalmaz. Ağırlaşan ve hareketsiz kalan saçlara canlılık kazandıran, elektriklenmeyi önleyen ve hava koşullarından kaynaklanan nemlenmeyi engelleyen saç bakım serileri ile saçlarınızı kontrol altına alır ve tüm olumsuz koşullara karşı korunaklı bir özellik kazandırır. Saç tipinize özel serumlar, saçınızın ihtiyacı olan tüm bakımı tek seansta uygular. Boyalı saçlarınızın rengini korurken aynı zamanda onarır. Erkek saç derisi kadın saç derisinden farklı olduğu için erkelere özel saç bakım ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Kerastese Ürün İçeriklerinde Neler Var? 

Saçlarınızın çok değerli olduğunun bilincinde olan Kerastese; en değerli ve en doğal bitkilerin özlerini ve yağlarını alır ve saçlarınız için formüle eder. Argan yağı, iris çiçeği kökünde bulunan antioksidan özler ve pek çok bitki özü kullanılarak hazırlanan şampuanlarla saçlarınıza zarara vermeden bakım yapar ve sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Dünyaca ünlü saç bakım uzmanı Kerastase ürünlerini saç tipinize uygun bir şekilde doğru seçmek ve düzenli olarak kullanmak, saçlarınıza özlediğiniz sağlığı ve canlılığı geri kazandırır ve saçlarınızı tüm olumsuzluklara karşı koruma altına alır. 

Siz de bu mükemmel saç bakım ürünleri arasından size en uygun olanı seçebilir ve bütçenize uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kerastase Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon ve Spreyleri

479 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 479 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012285/kerastase