50 yılı aşkın deneyimi ile King markası kalite ve uygun fiyat anlayışıyla kullanıcılar için en iyisini geliştirmeye devam ediyor. Yaz aylarında vantilatörler kullanıcıların serinlemek için başvurdukları ilk çarelerden biri olarak görülüyor. Portatif olup istenilen yere götürülebilmesi, kolay bir kullanıma sahip olması ve düşük maliyeti ile bu cihazlar birçok kullanıcı için çoğu seçeneğin önüne geçiyor. Basit kurulumu ile servise ihtiyaç duymaması ve belirli sürelerde filtre veya bakım gibi gereksinimleri olmayan vantilatörler sıklıkla tercih ediliyor. Vantilatör üreticileri arasında en başarılı olanlarından biri de King olarak göze çarpıyor. King markası kullanıcı odaklı vantilatör modelleri geliştiriyor.

King Vantilatör Modelleri

King, kullanıcıya yönelik yaptığı tasarım ve performansa yönelik geliştirdiği modellerle her türden kullanıcıya hitap ediyor. Bunlardan ilk göze çarpan şarj edilebilen King Venti Tech vantilatörü oluyor. Şarj ünitesinden uzakta olunduğu zamanlarda vantilatör kullanabilme olanağını sağlayarak kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunuyor. King Venti Tech vantilatörü eviniz veya iş yeriniz dışında da kullanabilirsiniz. Parkta, piknikte veya uzun yolculuklarınızda serinlemek istediğinizde King Venti Tech vantilatör ile serinleyebilirsiniz. Şarj edildikten sonra 2.5 saate kadar çalışabilen King Venti Tech, portatifliği ile de dikkat çekiyor. Oldukça hafif bir vantilatör olması King vantilatörü rahatça yanınızda taşıyabilme imkanı sağlıyor. DC motoru sayesinde oldukça düşük seste çalışıp yatay doğrultuda dönme özelliğini de barındırıyor.

Özellikle çocuklar için geliştirilmiş güvenlik sistemi ise kullanıcı açısından King vantilatör modelleri ayrıca bir avantaj sağlıyor. Şarj kapasitesinin ne kadar kaldığını gösterip kullanıcıyı bilgilendirme özelliği de bulunduran King vantilatör aynı zamanda normal fan, ayarlanabilir termostat özelliklerini de barındırıyor. Aşırı ısınmaya karşı koruması ile hem çevresine hem de vantilatörün kendisine zarar vermesi önleniyor. Böylece hem kullanıcı hem de vantilatör için güvenli bir kullanım olanağı sağlıyor. Güvenlik öncelikli tasarımı ile devrilme anında otomatik olarak kendini kapatabilen King vantilatör, çocuk ve bebek odasında güvenli bir şekilde kullanıma imkan tanıyor.

King Vantilatör Fiyatları

King, ayaklı vantilatör seçenekleri ile de kullanıcıya yazın rahat bir serinleme imkanı sağlıyor. Portatiflik açısından oldukça kullanışlı olup istenilen yere götürülebilme özelliğine sahip olan ayaklı vantilatörlerle istediğiniz yerde serinleyebilirsiniz. Farklı hız ayarları ile kullanıcının ihtiyacına ve rahatına göre çalışma ayarları bulunduran King ayaklı vantilatörler, yatay dönme özellikleri ile geniş bir serinleme imkanı sağlıyor. Ayarlanabilir yükseklik özelliği ile King vantilatörü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda barındıran modelleri ise size yerinizden kalkmadan rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Devrilmeye karşı özenle tasarlanmış ayakları ise kullanıcıya güvenli bir kullanım imkanı sağlamakla birlikte az yer kaplaması ile konforlu bir yapı barındırıyor. Siyah, gri, beyaz gibi birçok renge sahip olan King vantilatörler kullanıcının zevkine göre seçim yapmasını da kolaylaştırıyor.

King vantilatör fiyatları modele ve modelin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Kullanım ömrünün uzun olması kullanıcıya güven veren bir başka etken olarak görülüyor. King vantilatör modelleri ulaşılabilir fiyatları ile tüketiciler için ilk seçeneklerden biri haline geliyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra çok sayıda özelliği bir arada bulunduran ürün çeşitliliği ise ayrı bir avantaj sağlıyor. El değdiği anda durma özelliği, yumuşak pervane ile kullanıcıya zarar vermeyip güvenli bir kullanım olanağı sağlaması, sessiz kullanım özelliği sayesinde bebek odalarında da kullanılabiliyor olması ile King vantilatörler iyi bir tercih sebebi haline geliyor. Geniş çaplı garanti hizmeti ile markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

King Vantilatör Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. King
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Airking
  6. Cvs
  7. Rubenis
  8. Dijitsu
  9. Dzyn
  10. Fakir
  11. Premier
  12. Süsler
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Rowenta
  16. Dündar
  17. Güçtay
  18. Master
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka King
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/king
BAŞA DÖN