Klimazon cihazı, aynadaki eşsiz yansımaların mimarı olan kuaför salonlarının en pratik yardımcısı olarak, pek çok kuaförün vazgeçilmezidir. Profesyonel salonlarda gerçekleştirilen çok yönlü kurutma, perma, boyama, renk açma ve diğer ısı bakım işleri için avantaj sağlar. Teknoloji ile güvenilirliğin buluştuğu bilgisayar destekli bu ürün, zamandan tasarruf sağlarken, muhteşem model ve renklerde saçlar elde etmenizde size yardımcı olur.

Klimazon Cihazı Nasıl Çalışır?

Klimazon cihazı, elektrikle bağlantısı sağlandıktan sonra kızılötesi ışıktan aldığı gücü, yayılmacı ısı olarak saça verir. Bilgisayar destekli olduğundan, şampuana, saçın kalitesine, pigmentine ve renk yoğunluğuna göre bekleme süresi ya da ısı ayarlarını özel olarak belirleyebilirsiniz. Klimazon cihazı sayesinde, saça uygulayacağınız boyanın her bir tele nüfuzunu sağlayarak, başarılı bir renklendirme yapabilirsiniz. Şekillendirme işlemi için ise hızlı ve eşit oranda kuruma sağlayarak, model verme çalışmalarınızı daha pratik hale getirebilirsiniz.

Klimazon Cihazı Ne İşe Yarar?

Klimazon cihazının en önemli özelliği, renk ya da model uygulaması yapacağınız saça, gereksinim duyulan ısıyı eşit şekilde vermesidir. Ancak bu ısıyı saça üfleme yolu ile değil, yayılma yolu ile verir. Cihazın bu özelliği sebebi ile kullanım alanı oldukça geniştir. Saça uygulanan kurutma, renklendirme ve şekillendirme işlemlerinde, tercih edilen otomatik tek ürün olarak klimazon cihazı, pek çok profesyonelin olmazsa olmaz yardımcısıdır. Isı ya da zaman ayarlama gibi uygulayacağınız işleme özel niteliklere sahip olup, bilgisayar destekli teknolojisi sayesinde, bu özellikleri güvenilir ve pratik şekilde kullanma imkânı verir. Saç boyamada bekleme sürenizi kısaltır. Üzerinde çalıştığınız saça ozon vererek, ihtiyacı olan bakımı yapar. Klimazon cihazı, sağladığı kuru ısıyı, kızılötesi ışık kaynağından ürettiği için ürünün saça nüfuzunu artırarak, ürünün kalitesini yükseltir, işlemi kolaylaştırır.

Klimazon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Klimazon cihazı ile elektrik bağlantısını sağlamak için fişi prize takınız. Ardından güç düğmesini açınız. Saça yapacağınız işleme göre, ihtiyacınız olan çalışma modunu belirleyiniz. Saçın tipine ve yapacağınız işleme göre, süre ve ısı ayarlarını seçiniz. Çember ısıtıcı dönmeye başladığında, belirlediğiniz süre boyunca, seçtiğiniz derecede ısıyı vermeye başlar. İşlem bittiğinde ise cihaz, sinyal verir. Ardından soğuk üflemeye başlar. Bu aşamada, kapatma düğmesini kullanarak, cihazı kapatabilirsiniz.

Klimazon Cihazı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klimazon cihazını kullanmadan önce, cihazın kullanım kılavuzunda yer alan yönergeleri dikkatlice okuyunuz. Cihazınızın elektrik ile olan bağlantısını kurarken, fişi ıslak elle tutmamaya özen gösteriniz. Cihazı, gaz veya boya gibi yanıcı özellikleri olan maddeler ile yakınlaştırmayınız. Uzun süre, çalışır durumda bırakmayınız. Çalışır durumdayken klimazon cihazının başından ayrılmayınız. Cihazı kullandıktan sonra, elektrik ile olan bağlantısını kesiniz. Özellikle temizlik ve bakım aşamalarında, klimazon cihazının kapalı olduğundan emin olunuz. Makinenin standart çubuğunu, uygulama yapacağınız saç ile arasında en az 5 cm mesafe olacak şekilde, ileri geri ve aşağı yukarı olarak ayarlayınız. Merkez ile baş arasında 12 cm, ense ile standart çubuk arasında 5 cm bırakarak, ideal bir kullanım mesafesi oluşturabilirsiniz. Pervanenin açısını, değişik tipte ve uzunluktaki saçlara uygulayacağınız farklı işlemlere göre değiştirebilirsiniz. Öne doğru 15 derece, arkaya doğru ise 30 derece açı yaparak kullanmalısınız. Renklendirme çalışmasında, boya kalitesini artıran bu cihazı kullanırken, boyanın kurumasını önlemek için saça plastik bir bone takmalısınız.

Klimazon Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimazon cihazı, periyodik bir bakım gerektirmediğinden, rutin bir temizlik yapmanıza genellikle ihtiyaç yoktur. Ancak gerekli durumlarda, temiz, kuru bir bez yardımıyla, yüzeysel olarak silebilirsiniz. Cihazınızın arıza durumunda ise mutlaka yetkili servis ile bağlantıya geçiniz. Klimazon cihazınızın içini açmayınız.

Klimazon Cihazı

2 ürün var
  1. Markalar
    1. Ceriotti
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/80111004/80388009
BAŞA DÖN