Kişisel bakım ürünlerinin işlevselliğini, güzellik salonlarının estetik algısı ile bir araya getiren güzellik salonu & kuaför malzemeleri, kullanıcılara kusursuz bir deneyim sunuyor. Saç yıkama setleri, makyaj sandalyeleri ya da kuaför ve berber koltukları gibi ürünler, hem işlemlerinizi daha dinamik bir şekilde yapmanıza hem de müşterileriniz üzerinde maksimum memnuniyet sağlamanıza yardım ediyor. Aynı zamanda güzellik salonunuzun dekorasyonu ile de uyum içerisinde bir kullanım elde edebileceğiniz ürünler, işletmenize kişisel bir dokunuş yapmanızı da çok kolay bir hale getiriyor. İşlevsel ve dekoratif ürünler arasından sizin için en doğru malzemeyi rahatlıkla seçebilir, salonunuzun işleyişini rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Özellikle yoğun ve uzun süreli işlemlerde oluşabilecek eklem ağrılarıyla ve boyun ağrılarıyla başarılı bir şekilde mücadele etmeyi hedefleyen saç yıkama istasyonları, konforlu yapılarıyla dikkat çekiyor. Yüksek desili kalıp süngerler, boyun lastikleri ve seramik başlıklar ile dizayn edilmiş ürünler, kusursuz bir yıkama deneyimi elde etmeniz için dilediğiniz şekilde ayarlanabiliyor. Tutamaç kolları sayesinde saçı yıkanan kişinin rahat ettirildiği ürünler, geniş seramik başlıkları ile de farklı vücut yapılarına kolaylıkla uyum sağlıyor.

Saç kesimi, boyama ya da bakım gibi farklı uygulamalara başlamadan ya da bitirdikten sonra kullanılabilen saç yıkama setleri, güzellik salonunuzun sunduğu hizmetlerin kalitesini de arttırıcı etki yaratıyor. Daha sağlıklı ve ışıltılı saçlar elde etmeniz için atlanmaması gereken önemli aşamalardan biri olan saç yıkama sürecini etkin bir şekilde yapabileceğiniz ürünler sayesinde, müşterilerinizin memnun bir şekilde salondan ayrılmasını sağlayabilir, devamlı sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Manikür, pedikür, ayak bakımı ya da oje sürme gibi işlemler için özel olarak dizayn edilmiş Spa setleri, müşterileriniz için benzersiz uygulamaları bir arada sunabileceğiniz bir istasyon görevi görüyor. Aynı zamanda jakuzi özelliği bulunan modeller, ayaklara ve ellere hafif bir şekilde masaj yaparak, işlemleriniz için konforlu bir ortam hazırlıyor. Özellikle kişisel bakımına özen gösteren bireylerin sıklıkla tercih ettiği komple bakım istasyonları sayesinde, tüm işlemlerinizi çok daha işlevsel bir hale getirebilir, kolaylıkla süreci tamamlayabilirsiniz.

Ayaklarda ve ellerde oluşan sertleşmeler ile etkin bir şekilde mücadele edebileceğiniz manikür pedikür koltukları, işlemlerinizi uygulamaya başlamadan önce cilde farklı bakımlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Ciltteki ölü derileri, siyah noktaları ortadan kaldıran, sertleşen bölgeleri yumuşatan ve cildi uygulamaya hazır bir hale getiren koltuklar sayesinde, müşterileriniz için kusursuz bir bakım istasyonu elde edebilir, hizmetlerinizi çok daha etkin bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Saç kesimi, saç onarımı, boyama, fön, perma ya da saç uygulamaları yapma işlemlerini, işlevsel bir hale getiren kuaför koltuğu çeşitleri, yüksek desili sünger malzemesi ile konforu her zaman ilk sırada tutuyor. Hidrolikli malzemede kullanılarak tasarlanmış koltuklar, aynı zamanda boy ayarlaması yapabileceğiniz bir yapı ile geliyor. Hem elleri hem de ayakları en doğru pozisyona göre ayarlayabileceğiniz modeller, müşterileriniz için en rahat ya da işlemler için en uygun pozisyonu kolaylıkla elde etmenizi sağlıyor. Bu sayede müşterileriniz ve çalışanlarınız için en doğru pozisyonu ayarlayabilir, işlemlerinizin kolaylıkla bitirilmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle makyaj yapımı için özel olarak tasarlanmış makyaj koltukları, sarsılmayan yapıları ile kusursuz bir makyaj uygulaması yapmanıza yardım ediyor. 4 ayağı ile yere sabitlenmiş makyaj koltukları, birbirinden farklı makyaj uygulamalarını rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kişisel bakımı ve saç kesimini çok daha estetik bir hale getiren kuaför malzemeleri, dekorasyonunuza da benzersiz bir hava katıyor. Farklı güzellik salonu malzemeleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Güzellik Salonu & Kuaför Malzemeleri

4.645 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Elidor Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  2. Xline Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  3. Buyfun Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  4. Exicolor Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  5. Nascita Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  6. Hydra Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  7. Lionesse Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  8. Wella Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  9. Kuatek Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  10. Palette Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  11. Trina Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  12. Peeling Market Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  13. Clemency Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  14. Davines Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  15. Loreal Professionnel Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  16. Tarko Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  17. Peruk Market Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  18. Solingen Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  19. Silky Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
  20. Akos Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/80111004
Başa dön