Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri

Güzellik Salonu & Kuaför Malzemeleri

Güzelliğinize güzellik katmak istediğinizde ve her gün yeniden bakımlı görünmek istediğinizde sizin için hem yakın hem de kaliteli bir güzellik salonuna ya da kuaför salonuna gidebilirsiniz. Özellikle de evinizde profesyonel güzellik salonu & kuaför malzemeleri bulunmadığında, salondan faydalanarak daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, ayak bakımı ve kişisel vücut bakımı her zaman sağlıklı ve güzel görünmek istediğiniz bir yaşam için önem arz eder. Düzenli olarak bu bölgelere bakım yaptırmak için gideceğiniz güzellik salonlarında kullanılan birçok araç ve gereç mevcuttur. Güzellik salonu malzemeleri hemen hemen her salonda yerini alır. Kaş ve bıyık almak için cımbız modellerinden ağda çeşitlerine, saç boyalarından saç kremlerine, saç spreylerinden peeling ürünlerine, saç açıcı ürünlerden ayak bakım ürünlerine, el bakım ürünlerinden fön ürünlerine varana kadar arayıp da bulamadığınız tüm güzellik salon malzemeleri online olarak burada yerini alıyor. Herhangi bir güzellik salonuna ya da kuaföre gitmeye vakit bulamadığınızda ya da buna maddi imkânınız olmadığında endişe etmenize gerek yok. Tüm profesyonel ve kaliteli malzemeleri temin ederek, kuaför ve güzellik salonu konforunu evinize taşıyabilirsiniz. Hem daha hijyenik hem de daha uzun süren dakikalar bakımlarınızı yapma fırsatı elde edebilirsiniz. 

Cımbız Modelleri

Kaş ve bıyık almak çok eski dönemlerden bu yana kadınlar için de erkekler için de önemli bir bakım rutinidir. Kaşlara şekil vermek için kullanılan en temel malzemeler arasında cımbız modelleri yer alıyor. Kullanımı oldukça rahat olan cımbızlar esnek bir kalıptan elde edilir. Uç kısımları ise yatak ya da dikey olarak tasarlanan cımbızlar ile kaşlarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz. İstenmeyen tüm tüylerden de bu cımbız modelleri ile hızlıca kurtulabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizin yapısına ve kök kalınlığına bağlı olarak en uygun cımbız modellerini tercih edebilirsiniz. 

Tırnak Mantar Tedavisi ve Mantar Giderici

En sık karşılaşılan el ve ayak hastalıklarından biri mantardır. Özellikle de el ve ayak tırnaklarının yan kısımlarında başlayan mantardan kurtulmak için birçok yöntem mevcuttur. Ancak en sağlıklı ve en pratik yöntem profesyonel kuaför malzemeleri arasında yer alan tırnak mantarı gidericidir. Tırnaklarda oluşan mantarın %99,9’unu gidermeye yardımcı olur. Uygulamaya başladığınız andan itibaren tırnaklarda meydana gelen renk değişimlerinin de seviyesi azalmaya başlar. 4 hafta boyunca düzenli olarak kullandığınız takdirde, mantarın kısa sürede tırnakları terk ettiğini görebilirsiniz. 4 hafta düzenli kullanım aşaması ve 9 ay koruma aşaması sayesinde tırnaklarınızın daha bakımlı ve temiz görünmeye başladığına da tanıklık edebilirsiniz. Mantardan tamamen kurtulana dek uygulamanız gerekir.

Ayak Koku Önleyici Set

Gün boyu, özellikle de bahar ve yaz aylarında ayakkabı içinde kalan ayaklarda toksin üretimi daha fazla meydana gelir. Bu salgı giderek artabilir ve ayaklarda kötü kokuların oluşmasına neden olabilir. Ancak kullanacağınız ayak koku önleyici set sayesinde gün boyu ferah ve hoş kokan ayaklara sahip olabilirsiniz. İçinde yer alan ayak spreyi ve ayak kremleri sayesinde ayak parmakları, tabanları ve topukları güzelce nemlendirebilirsiniz. Ardından spreyi sıkarak ayakların ter üretimini ve toksin salgısını aza indirebilirsiniz. Ayak spreylerinin çeşitli koku aromaları mevcuttur. Ayakların yanı sıra ayakkabıların iç kısmına da uygulayabilirsiniz. Kötü kokuları hızlı bir şekilde bastırırken ayaklarınızın kuru kalmasına da yardımcı olur. 24 saat boyunca hem ayakların hem de ayakkabıların ferah kokmasını sağlar. 

Pratik Bokoma Kafa Masaj Aleti

Tüm dünyada severek kullanılan ve yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmekte olan pratik bokoma kafa masaj aleti, güzellik salonu ürünleri içerisinde yer alıyor. Cilt bakımı ya da kişisel bakım yaparken kendinizi çok daha rahat hissetmeniz ve başınızda bulunan ağrılardan uzaklaşmanız önemlidir. Baş ağrılarından kurtulmak, keyifli bir bakım zamanına dahil olmak için öncelikle bedenin rahat olması gerekir. Burada devreye giren ve müthiş bir ürün olarak kabul edilen kafa masaj aleti, etkileri ile şaşırtmaya devam ediyor. Üst kısmında tutma alanı ve uç kısımlarında ise toplu esnek teller alanı bulunuyor. Tutma kısmından başınıza doğru bastırarak uygulayabilirsiniz. Bu basınç ile teller aşağıya doğru kayar ve ucunda yer alan toplar kafadaki sinirleri uyarmaya başlar. Alacağınız haz rahatlamanızda büyük bir rol oynar. 

Yoğun Renk Açıcı Saç Boyası 

Saçınızın renginden sıkıldığınızda ve bir an önce tamamen farklı bir renk tonu denemek istediğinizde öncelikle saçlarınıza, dipten uca açıcı atmanız gerekir. Kuaför ve güzellik salonlarında saç açma işlemine tonlarca para yatırmak istemiyorsanız, yoğun renk açıcı saç boyalarını tercih edebilirsiniz. Siyah, kahve ve benzeri koyu renk tonlarına sahip saçları açmak için tasarlanan renk açıcı saç boyaları, dipten uca uygulamaya uygundur. Saçlarda yanma ve benzeri sorunlara yol açmaz. Açıcıyı uyguladıktan sonra durulama ve kurulama işlemi yapmalısınız. Ardından istediğiniz herhangi bir renk tonu ile saçlarınızı yeniden boyayabilirsiniz. Açıcı uygulanmayan saçlarda istenilen renk tonu tutturulamaz. Saçlara uygulayacağınız bu açıcılar sayesinde saçlarınızda göz alıcı bir parlaklık meydana gelir. Yüksek performansları sayesinde mükemmel derecede beyazları da kapatır. Aynı zamanda saç boyalarının renk pigmentleri saç tellerine daha iyi tutunur. 

Nasır Yakısı

Ellerde ve ayaklarda çok ağır işler yapılması sonucunda ve nemlendirici kullanılmaması sonucunda nasır meydana gelir. Nasırlar hem acılı hem de sert şekilde oluşan sorunlardan birisidir. Nasırlar daha ileri seviyeye geçmeden kurtulmak için nasır yakısı kullanabilirsiniz. İster normal bir zamanda isterseniz de kişisel bakım anlarınızda nasır yakılarını kullanarak bir gün içerisinde nasırdan kurtulmanız mümkündür. Nasır yakısını nasır üzerine uyguladıktan sonra bandını yapıştırmanız yeterlidir. 

Doğal ve Kolay Manikür Pedikür Peeling

Evinizin konforunda hem doğal şekilde hem de pratik şekilde manikür ve pedikür yapmak ister misiniz? O halde öncelikle el ve ayak parmaklarına ve tırnaklarına peeling yapılması gerekiyor. Ölü hücrelerden arınan tırnaklar ve parmaklar çok daha sağlıklı ve hijyenik bir görünüm alıyor. İçerdiği özel yağ bileşenleri ve hoş kokusu ise peeling sizlere sunuluyor. İster manikür ve pedikür yapmadan önce ister yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. El ve ayak tırnaklarınızın parlamasına yardımcı olur. Tırnakları güçlendirir. Tırnak etlerinin kolayca temizlenmesine olanak sağlar. Özel karışımları sayesinde tırnak etlerini yumuşatır ve çok daha kolay bir şekilde kesme imkânını size sunar. Daha yumuşak ve bakımlı ellere sahip olmak, gün boyu nemli ve hoş kokan ellere sahip olmak için haftada 2 kez kullanmanız yeterlidir. 

Ayak Törpüsü

Ayaklar en sert deri tabakasına sahip olan bölgelerden birisidir. Özellikle de topuk bölgesi, düzenli olarak bakım yapılmadığı takdirde, sert derinin ve ölü hücrelerin biriktiği ve kalın bir tabaka haline geldiği bölgedir. Bu tarz bir görünüm hem sağlıksız hem de estetik açıdan kötüdür. Topuklarınızın sağlığını yeniden kazandırmak ve temiz, pürüzsüz bir ayak yapısına sahip olmak için ayak törpüsü kullanmak en zahmetsiz yöntemlerden birisidir. Ilık su ile ıslattığınız topuklara törpüyü orta düzey bir baskı ile uygulamanız yeterlidir. 

Çift Jiletli Saç Tarağı ve Saç Usturası

Çift jiletli şekilde tasarlanan saç tarağı ve usturası, saçlara ara makas atmak ve en düzenli formda kesmek için kullanılan kuaför malzemeleri arasında yer alır. Saçların dipten uca kesilmesinde uygulanan bu tarak ve ustura ile saçlarınızı istediğiniz formda kesebilirsiniz. Kuaföre gitmenize gerek kalmadan saçlarınıza istediğiniz şekilde verebilirsiniz. 

Hint Kınası

Saçlarınızı saç boyası ile boyamak istemediğinizde ve koyu bir renk tonu katmak istediğinizde Hint kınası tercihleriniz arasında yer alabilir. Siyah, kahve ve kızıl renk tonlarına sahip olan Hint kınaları yalnızca saç boyamak için değil dövme yapmak için de tercih edilebilir. Paketler içinden çıkan kınayı kardıktan sonra, belli bir kıvama ulaşmasını beklemelisiniz. Sürekli karıştırarak macun kıvamına ulaşan Hint kınasını dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İster saçlarınızı dipten uca boyayabilir ister vücudunuzda farklı bölgelere ince dövmeler yapabilirsiniz. 

Metal Fön Makinası Askısı

Banyonuzda fön makinanızı asacak bir alan yoksa mutlaka temin etmeniz gereken malzemelerden biri de metal fön makinası askısıdır. Kalın ve esnek tellerden elde edilen bu askılık banyo, dolap için ve odaların tümüne monte edilebilir. Fön makinanızı en sık kullandığınız alana monte ederek makinanızın duruşunu sağlamlaştırabilirsiniz. Bu askılık sayesinde fön makinanızın kablolarında dolanma meydana gelmez. Tamamen güvenilir bir şekilde askıda tutabilirsiniz. 

Beyaz Saç Kapatıcı Stick

Saçlarınızı boyamak istemediğinizde ancak farklı bir yöntem kullanarak beyazları kapatmak istediğinizde, beyaz kapatıcı stick kullanabilirsiniz. Alttan döndürerek açılan bu stick tıpkı roll on gibi bir forma sahiptir. Beyaz saçların bulunduğu bölgeye ihtiyaç duyduğunuz miktarda uygulayabilirsiniz. Saçlara herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmaz. Saçlarınızın doğal rengine kavuşmasına olanak sunar ve tüm beyaz telleri kısa sürede kapatır. 

Her Föne Uygun Profesyonel Fön Başlığı

Her föne uygun profesyonel fön başlığı sayesinde saçlarınıza en profesyonel şekilde fön çekmeye devam edebilirsiniz. Fön makinelerinden düşmeyen ve oldukça sağlam şekilde takılan bu başlık ile ister düz ister dalgalı fön çekebilirsiniz. Konik yaylı şekilde tasarlanan bu fön başlığı tüm profesyonel fön makineleri için üretilmektedir. Genişleme yapmaz ve ısındığı zaman yaylarında herhangi bir problem meydana gelmez. 

Doğal At Kılı Fırçası

Kişisel bakımda en önemli aşamalardan biri vücut bakımıdır. Düzenli olarak yıkandığı halde vücudunuzda kuruluk meydana geliyorsa, pul pul dökülmeler oluşuyorsa doğal at kılı fırçası ile bu soruna veda edebilirsiniz. Islak ya da kuru vücuda uygulanabilen doğal at kılı fırçası, ölü hücrelerin giderilmesine, leke ve sivilce gibi sorunların azalmasına yardımcı olur. 

Kuaför Berber Tıraş ve Saç Kesim Önlüğü

Evinizde saç kesmek istediğinizde ya da eşinizi tıraş edeceğiniz zaman en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri de kuaför, berber tıraş ve saç kesim önlüğüdür. Etrafa herhangi bir saç ve tüy dökülmemesi ve uçuşmaması için bu önlükler oldukça profesyonel ürünlerdir. Boyun kısmından çıtçıtlı, tokalı ya da cırt cırtlı olan modelleri bulabilirsiniz. Renkli seçenekleri sayesinde bay ve bayanlar için ayrı olarak temin edebilirsiniz. 

Boncuk Ağda Çeşitleri

İstenmeyen tüyler vücudun neredeyse her yerinde mevcuttur. Bu tüylerden hem pratik şekilde hem de sağlıklı şekilde kurtulmak oldukça önemlidir. İstenmeyen tüylerden, cildinize zarar gelmeden kurtulmak istediğinizde boncuk ağda çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Rengarenk boncuklar şeklinde tasarlanan bu ağda çeşitleri, sir ağda makinelerinde ısıtılarak kullanılır. Ağda tamamen eridikten sonra bir spatula yardımıyla bölgeye uygulayabilirsiniz. Acıyı azaltmak ve kabarıklığı önlemek adına ağda zeminine pudra uygulamayı tercih edebilirsiniz. Boncuk ağda tamamen eridikten sonra spatula ile tüylerin çıkış yönüne doğru uygulamalısınız. Daha sonra ağda soğuyunca tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekiş yapabilirsiniz. Boncuk ağda çeşitlerinde en sevilen özellik acı yaşatmamasıdır. 

Kaynak Saç Çeşitleri

Saçlarınıza boya sürmek istemiyor ancak daha renkli saç tellerine sahip olmak istiyorsanız kaynak saç çeşitlerine göz atabilirsiniz. Saçların diplerine minik kıskaçlar ile uygulanan kaynak saçlar tamamen doğal bir görünüme sahiptir. Üstelik tüm renk tonlarında ve saç tipinde bulmanız mümkündür. Uzun ve kısa olmak üzere farklı boyutlara sahip olan kaynak saçlar saç diplerine ya da diğer saç tellerine herhangi bir zarar vermez. 

Saç Boyama Seti

Saçlarınızı hem profesyonel şekilde hem de rahat bir şekilde boyamak istediğinizde saç boyama setleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Boyayı dökmek ve karıştırmak için bir adet kâse, boyayı saça uygulamak için fırça, saç tellerini profesyonel şekilde ayırabilmek için de tarak bu set içerisinde yer alıyor. İki tüp boya sığacak genişlikte ve derinlikte tasarlanan saç boyama kasesini her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Fırça saç diplerine ve saç uçlarına boyayı daha kolay ve etkili bir şekilde yedirmenizi sağlar. Tarak ise saç tellerini istediğiniz yöne keskin ve kolay bir şekilde ayırmanızı sağlar. 

Protez Saç Bandı

Saçlarınız çok sık dökülüyorsa ve kelleşme başladıysa endişe etmenize gerek yok. Protez saç bandı sayesinde istediğiniz dolgunluğu elde etmeniz mümkündür. Protez saç bantlarını her an her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey saç bandını saç dibinin başladığı yerden oturtarak geriye doğru takmaktır. 

Saç Spreyi

Saçlarınızı yaptığınız zaman ya da fön çektiğiniz zaman gün boyu aynı kalması için saç spreyi kullanmayı deneyebilirsiniz. Saç spreyleri hem saçların daha dolgun ve parlak görünmesine olanak sağlar hem de gün boyu hareket etseniz dahi saçların bozulmasını önler. Topuzdan föne tüm saç modelleri için kullanıma uygun sprey formlardır. 

Saç Açıcı Sprey

Saçlarınızı gerek kuruyken gerekse nemliyken taramakta zorlanıyorsanız ve saçlar açılmıyorsa, saç açıcı sprey ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Saç diplerinden saç uçlarına kadar 15-20 cm uzaktan püskürterek uygulanan saç açıcı spreyler, saçların hızlıca taranmasına yardımcı oluyor. Saç açıcı spreyler saçlara düzenli olarak uygulandığı takdirde saçların daha yumuşak, gür ve parlak görünmeye başladığı bir gerçektir. Üstelik hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanıma uygundur. 

Tek Kullanımlık Peteklik Havlular

Evinizin bir köşesini tıpkı bir güzellik salonu gibi dizayn ettiğinizde, tek kullanımlık peteklik havlulara da ihtiyaç duyabilirsiniz. Standart baş havlusu ebatlarına sahip olan bu havluları ister cilt bakımında ister saç bakımında temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek renkli ya da desenli şekilde sunulan bu havluların kumaşı leke tutmaz özelliğe sahiptir. 

Güzellik Salonu ve Kuaför Malzemeleri Fiyatları Uygun Mudur?

Güzellik salonu malzemeleri fiyatları açısından her zaman memnun edici seviyelere sahiptir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan oldukça rahat bir şekilde temin edebilirsiniz. Tüm ürünler taşıdığı özelliklere bağlı olarak farklı fiyat seçeneklerine de sahiptir. 

Güzellik Salonu ve Kuaför Malzemeleri Her Salonda Bulunur Mu?

Güzellik salonu ve kuaför malzemeleri standart olarak her salonda bulunur. Sizler de evinizin rahatlığında bu işlemleri yapabilmek için malzemeleri satın alabilirsiniz. 

Güzellik Salonu ve Kuaföre Malzemeleri Dayanıklı Mıdır?

Güzellik salonu ve kuaför malzemeleri özel ham maddeler kullanılarak elde edilir. Bu ham maddeler malzemelerin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına olanak sağlar. Güvenle ve kaliteyle kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güzellik Salonu & Kuaför Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri
Salon Mobilyaları
Salon Mobilyaları
Saç Peruk & Kaynakları
Saç Peruk & Kaynakları
Salon, Makas ve Ekipmanları
Salon, Makas ve Ekipmanları
El & Ayak Bakım Ürünleri
El & Ayak Bakım Ürünleri
Boya & Saç Açıcılar
Boya & Saç Açıcılar
Klimazon Cihazları
Klimazon Cihazları
Dövme
Dövme
Kalıcı Makyaj Cihazları
Kalıcı Makyaj Cihazları
Güzellik Salonu Makineleri
Güzellik Salonu Makineleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80111004