Salon Mobilyaları

Salon Mobilyaları

Salonlar, evin en çok kullanılan noktasıdır. Gerek misafir geldiğinde gerekse de gün içerisinde vakit geçirilen bir nokta olan salonlar mobilyaları ile de dikkat çeken bir yerdir. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin ilk baktıkları eşyalardan bir tanesi olan salon mobilyaları herkesin zevkine hitap eden çeşitleri ile salonunuzun şık ve modern olmasını sağlıyor. Eski dönemlerde salonlar sadece misafirlere özgü olarak kullanılırken şimdiki dönemlerde bu zamanın şartlarına uygun olarak dekore ediliyor. Evlerin giderek daha minimal bir hal almasından dolayı ekstra olarak iki ayrı salon kullanımı yerine kişiler daha ferah ve büyük olan alanları hem misafir hem de kendi vakitlerini geçirebileceği alanlar olarak kullanıyor. Salon mobilyaları, her geçen gün gelişen ve değişen zevkler nedeni ile sade, göz alıcı, şık ve benzeri birçok model üretilerek piyasa üzerinden satışa sunuluyor.

Salon Mobilyasında Şık ve Sade Tasarımlar İle Evinizi Taçlandırın

Salon mobilyasının konforlu, modern olmasının yanı sıra modeli ve sadeliği de ön planda olmalıdır. Son dönemlerde salon mobilyaları arasında en çok tercih edilen model ve desenler sade ve şık modellerdir. Özellikle tek renk tercih edilen salon koltuk takımları, evinizdeki salona ayrı bir hava kattığı gibi farklı renkleri de bir arada kullanmanıza olanak sağlar. Sade salon koltuk takımı arasında gri, füme, krem ve lacivert renkler revaçtadır. Özellikle füme rengi, zıt renklerin kolaylıkla bir arada kombinlendiği bir renktir. Bu renk bir salon koltuk takımı tercih ettiğiniz zaman mavi balıksırtı model bir yastık tercih ederek koltuklarınızın üzerine dekor olarak kullanabilirsiniz. Sade ve şık tasarımlı salon takımları aynı zamanda evin daha ferah görünmesine yardımcı olur. Karışık ve birbirinden bağımsız renklerin bir arada kullanıldığı, desen olarak da birbirleri ile uyum taşımayan takımlar, gözlerinizin yorulmasına neden olduğu gibi salonunuzun daha karışık ve dağınık görünmesine de neden olur. Koltuk takımları dışında konsol ve diğer ürünlerinizi de koltuğunuza uygun olarak sade tercih edebilirsiniz.

Eskitme Modeller İle Evinize Hava Katın

Herkes, eşya konusunda farklı zevklere sahiptir. Kimi insanlar daha sade modelleri tercih ederken kimi insanlar da bu durumun tam tersine daha şatafatlı ve gösterişli modelleri tercih ediyor. Salon takımlarında eski dönemlere ait eskitme ve Osmanlı tarzını yansıtan modeller sıklıkla kullanılıyor. Renk bakımından gold renginin yoğun olduğu bu salon mobilya takımı modellerinde, dilediğiniz renk ve model tercih edebilirsiniz. Gold renginin hakim olduğu salon takımına uygun olan koltuk rengi açık mavi ve lacivert tonlarıdır. Dilerseniz, kahverengi koltuk takımı ile de uyumu yakalayabilirsiniz. Model bakımından ağır bir model olmasından dolayı tercih ettiğiniz diğer aksesuarlar ile de uyumu yakalamanız gerekir. Eskitme modele sahip olan salon takımları için genel olarak büyük salonlara ihtiyaç vardır. Göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olan bu modeller büyük alanlarda kendisini daha fazla öne çıkartarak gözlere hitap etmektedir. Salon paketi mobilya ürün içeriklerine bakarak zevkinize göre bir model bulabilirsiniz.

L Koltuk Takımları İle Spor Şıklığı Yakalayın

Spor yaşam tarzını benimseyen insanlar, klasik ve alışılagelmiş modeller dışında daha farklı modelleri tercih ediyor. Özellikle L koltuk takımları spor tarzına uyumlu olan bir modeldir. Konforlu yaşamın mimarisi L salon takımı sıklıkla tercih edilmesinden ve kurulduğu her alana uyum sağlamasından dolayı renk ve model bakımından zengin ürün ağına sahiptir. Salon L koltuk takımı, salonunuzun ölçüsüne göre tasarlanabilen ve boyut bakımından salonun şık görünmesine yardımcı olan bir modeldir. Gri, kırmızı, sarı, hardal, pembe ve zevkinize uygun olan birçok renk mevcuttur. Son dönemlere damgasını vuran turuncu renkler evin havasını değiştirmekte etkilidir. Renklerin ahengi kişilere de ekstra pozitiflik sağlar. Bu nedenle sizler de evlerinizde canlı renkler bulundurarak daha pozitif ve enerjik bir salon oluşturabilirsiniz.

Renklerin Ahengine İnanın

Evinizin her an modern, şık bir görünüme kavuşmasında salon koltuk takımı modelleri etkin bir şekilde rol oynasa da en önemli detay renklerin cümbüşüdür. Zıt renkler uyum içerisinde kullanıldığı takdirde ortamın havasını anında değiştirmeye yardımcı olur. Ancak birbirinden bağımsız ve renk olarak da sönük duran koltuk takımları farklı aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz. Klasik düz renkler dışında daha renkli bir ortam yaratarak eviniz de güzel ve salaş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Renkler, insanlar üzerinde büyük etki yaratır. Bu etkileri en iyi şekilde değerlendirmek için evinizde farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz.

Klasik Koltuk Takımları

Salaş ve spor görünüm dışında daha klasik bir salon ortamı yaratmak isterseniz eğer salon takımı klasik mobilya modellerine bakarak kendi zevkinize göre eviniz için en güzelini tercih edebilirsiniz. Klasik salon takımları eskileri yansıtan bir modeldir. Kullanılan renkler arasında krem ve kahverengi hakimdir. Farklı desenleri ile göz alıcı bir görünüme sahip olan salon mobilya takımı, salon mobilya aksesuarları ile birlikte dizayn edildiğinde şık bir görünüm oluşturur.

Salon Mobilyası Nasıl Yerleştirilir?

“Salon mobilyası nasıl yerleştirilir ve ev nasıl efektif kullanılır?” Soruları, yeni koltuk takımı alacak olan insanların en çok araştırdığı konulardan bir tanesidir. Salon koltuk takımları modelleri, mutlaka evinizin ölçüsüne göre olmalıdır. Genel olarak koltuklar karşılıklı olarak yerleştirilir ve 2 tane berjer ise boş kalan alanlara koyulur. Mobilyaların boyutları dışında renkleri göz önüne alarak yerleştirebilirsiniz. Renkler, evin daha küçük görünmesine yardımcı olur ve dikkat çeker. Sizler, farklı renklerin bir arada olduğu bir salon koltukları tercih ederseniz birbirleri ile karşılıklı olarak yerleştirmeniz daha modern bir görünüm katacaktır.

Salon Mobilyası Fiyatları 

Salon için koltuk takımı tercih ederken salon koltuk takımı fiyatları araştırılıyor. Salon koltuk takımı modelleri her zevke uyumlu yapısı dışında herkesin bütçesine hitap etmektedir. Tercih etmiş olduğunuz salon mobilyası modelleri paket halinde alındığı takdirde oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Model ve desenler, mobilyaların fiyatını etkileyen en önemli unsurdur. Sizler de kendi bütçenize uygun olan modelleri araştırarak satın alabilir ve salonunuza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Salon Takımı Aksesuarları İle Sadelikten Kurtulun

Salon koltuk modelleri her ne kadar evin şeklini değiştirmeye yardımcı olsa da eve ayrı bir hava katan ve evin sade bir görünümden uzak kalmasına yarayan bir diğer etkeni ise salon takımı aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar evin havasının değiştirilmesine katkı sağladığı gibi modern bir görünüme kavuşmasında da önemli rol oynar. Salon aksesuarları genel olarak konsol ve masa üzerinde yer alan birbirleri ile uyumlu ağır duran ürünlerdir. Ancak son dönemlerde mum dekorasyonuna olan talep giderek artış göstermesinden dolayı şamdan salonlarda tercih ediliyor. Aynı zamanda eskitme vazolara, her salona uyum sağlamasından ve modern bir görünümü olmasından dolayı salonunuzda yer verebilirsiniz. Dilerseniz salonun renklenmesi için de vazo içerisine çiçek ekleyebilirsiniz. Salonlarınızda aksesuar kullanmak isterseniz çok fazla kalabalık ürün kullanmadan az ve öz kullanabilirsiniz. Her noktasında ayrı bir eşya bulunan salonlardan kısa süre içerisinde sıkılabilirsiniz. Aynı zamanda gözlerinizin yorulmasına da neden olan kalabalık salonlar, kullandığınız ürünlerinde ön planda olmasını engeller. Sizler de şık bir salon için zevkinize göre aksesuar kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salon Mobilyaları

179 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 179 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80111004/80111005