Humerus kemiği kırığı, omuz yaralanmaları, ameliyat ya da alçı sonrasında kullanılması önerilen, kolun istirahatini gerektiren tüm hallerde kolu sabitlemek için kullanılan, omuzdan ve belden ayarlanabilen kemerli kol askıları kaliteli ve güvenilir markalarla en uygun fiyat seçenekleriyle hepsiburada.com'da.

Omuz ve kolda ortaya çıkan rahatsızlıklarda kullanılan kol askıları, kolu sabitlemek ve iyileşme sürecinde ortaya çıkabilecek travmaları aza indirmek için kullanılıyor. Omuz, dirsek veya kol travmalarında kolun hareket kabiliyetini kısıtlamanın nedeni bu travmalardan kaynaklanan ağrıları da en aza indirmektir. Kırık vakalarında da kolun daha az hareket etmesi, kemiklerin birbirine daha kolay ve doğru kaynaması için gereklidir.  Bu nedenle doğru marka ve kalitede sağlıklı malzemeden kol askıları tercih etmek daha olumlu sonuç veriyor. Hepsiburada.com farkıyla satışa sunulan Neo-G kol askısı tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Ağrılı ve zor iyileşme sürecini, olabilecek en rahat şekilde geçirebilmek için kullanılacak  Neo-G kol askısı, belden ve omuzdan ayarlanabilen kemerli, farklı boy, farklı kilo ve farklı yaşlardaki kullanıcılara rahat bir kullanım özelliği sunuyor. Askılar alçı ile de kullanılabiliyor. Hem sağ hem de sol olarak kullanılabilen Neo-G kol askısı  omuza baskı yapmadan, sırt ağrılarına neden olmayacak şekilde sabit ağırlık dengeleyici özelliktedir.  Uzun süreli kullanım gerektirdiğinden %100 hava geçirebilir pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Neo-G kol askısı  en uygun fiyat ve benzersiz kalitesiyle hepsiburada.com'da.

Kol Askıları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN