1880 yılında Franz Ströher tarafından Almanya'da kurulan Wella kozmetik, saç bakım ürünleri alanında üretim yapmaya başladı. Koleston saç boyasını ise firma, 1950 yılında tanıttı. Tüm dünyada ünü hızla yayılan Koleston, kuaförlerin de vazgeçemediği saç boyası markaları arasında yer almaya başladı. Günümüzde de hala evde saç boyamak isteyenlerin ve kuaförlerin kullanmaya devam ettiği marka, zengin renk seçeneği ile de dikkat çekiyor. Geçmişten günümüze formülünü sürekli yenileyen marka beyaz kapatma ve kalıcılık konusunda en iddialı markalar arasında yer alıyor.

Koleston saç boyası, krem boya ve köpük boya olamak üzere kullanıcılarına 2 farklı boya seçeneği sunuyor. Krem boyanın, temel seri, özel kızıllar serisi, özel sarılar serisi ve röfle serisi olmak üzere 4 serisi ve 38 farklı renk tonu bulunuyor. Zengin renk seçeneği ile her kullanıcıya hitap eden marka, evde saç boyamayı kolaylaştıran köpük boya serisi ile de öne çıkıyor. Köpük boya serisinde ise 18 farklı renk seçeneği bulunuyor. Beyazları kapatma ve kalıcılık konusunda oldukça iddialı olan marka sadece saç boyası üzerine üretim yapıyor. Bu nedenle ürünlerindeki tecrübelerini sadece tek bir alanda yoğunlaştırıp, alanında daima en iyisi olmayı hedefliyor. Her geçen gün kartelasına yeni bir renk tonu ekleyen markada aradığınız tüm renkleri bulabilirsiniz.

Koleston saç boyası seçeneklerini hepsiburada.com'da bulabilir, dilediğiniz Koleston serisinden size en uygun olan rengi hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Wella Koleston

2038 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Kozmetik Kişisel Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler