ARA
Giriş Yap
0Sepetim
LG
LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar

LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar

LG
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
19 Temmuz 2019, Cuma
Arkadaşlar size özet geçeyim. Ürün siparişimden 1 gün sonra elime ulaştı. İstanbul da yaşıyorum. Ürün paketinde herhangi bir sorun yoktu ve gayet iyi paketlemişti. Tüm belgeler içindeydi. Ürünü 3 gündür kullanıyorum. Ürünün içinden bağlantı olarak optik kablo çıkıyor ve ben optik ile bağladım. Hdmi kablo çıkmıyor. Usb girişi mevcut. Bluetooth ile bağlanmak sorunsuz ve kolay. Ürün çok kibar ve tasarımı çok hoş. Subwoofer da öyle. Ben onu koltuk yanına koydum. Tahmini soundbar a 4 metre uzaklıkta ve gayet iyi çalışıyor. Kumanda çok güzel olmuş. Oradan herşeye erişilebiliyor. Ses modları, volume ayarı, bass ayarı, diğer kullanım şekillerine geçiş vs. 4 tane ses modu var. Asc, bass blast, sinema modu ve gece modu. Sinema modu benim çok hoşuma gitti. Her türlü sesi yakalıyor. Aksiyon, korku vs sahneleri bitince tam bir sessizlik oluyor subwoofer da ve sadece konuşma sesleri geliyor ve gayet net. Belgeseller, haberler, diziler ve diğer programlarda da çok iyi sinema modu. Diğer modlarda o sesler alınmıyor. Ama diğer modlarında yeri var. Müzik dinlemekte keyif verici. Subwoofer bekleneni karşılar. Zayıf değil, çok çok güçlüde değil ama yeterli. Ev kullanımı için gayet iyi. Alt ve üst kattan rahatlıkla duyulur. Basslar cılız değil, çok beklenti yoksa tatmin edici. Tizler de bence iyi. Tüm cihaz büyük bir salonda da iş görür. Fiyatına göre bence başırılı ama çok beklentiniz varsa tabi ki fiyatı çok artırmalısınız ama bir ev salonu için gerek yok bence. Ben üründen memnunum ve öneriyorum. Son olarak emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
H***** B***** BAYRAMPAŞA - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (328)
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/60008218

LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar

Kullanışlı tasarımı ile öne çıkan LG SJ3 Soundbar modeli, kaliteli bir ses deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. Kablosuz bağlantı özellikleri ve ses kontrol sistemleri ile güçlü özelliklere sahip olan cihaz, şık tasarımı ile de dikkat çeker.

Kaliteli Ses Özellikleri ile LG SJ3 Soundbar

 • 300W gücü ile büyük salonlarda ideal bir kullanım sunan ürün, kablosuz subwoofer desteği ile en düşük ses efektlerini bile yakalar. Ev sinema sistemlerinde ideal bir kullanım sunan ürün, kablo sorunu olmadığı için istenildiği gibi konumlandırılabilir.
 • LG markasına özgü Auto Sound Engine özelliği ile sesi her seviyede düzenler ve gelişmiş bir ses deneyimi yaşatır. TV Matching Design özelliği ile televizyonla tam eşleşerek günlük programları yüksek ses kalitesi eşliğinde izlemenize imkan verir.
 • “Bluetooth Bekletme” özelliği sayesinde uyku modunda olan cihaz, bluetooth bağlantısının gelmesi ile çalışmaya başlayarak pratik bir kullanım sunar ve akıllı cihazlar ile uyumlu çalışır.
 • Uyarlanabilir Ses Kontrol (ASC) sistemi ile farklı frekans seviyelerini analiz ederek en iyi sesi yakalar ve böylece daha net bir ses kalitesi sunar.
 • Hoparlör detaylı dış tasarımı ile dikkat çeken ürün, 950 mm genişliği ile televizyon altında şık bir görünüm sergiler.

Teknik Özellikleri ile LG Soundbar

 • Kanal Sayısı: 2.1
 • Ses Çıkış Gücü: 300W
 • Bluetooth: Var
 • Sinema Modu: Var

Yenilikçi Teknoloji Markası LG

Güney Kore menşeli markalardan biri olan LG, müşteri odaklı üretim anlayışı ile istikrarlı bir büyüme sergiler. Elektrikli ev gereçlerinden mobil cihazlara kadar birçok alanda hizmet verir ve kaliteli ürünleri ile adını duyurur.

Kolay Kurulum ve Çalışma

Teknik destek gerektirmeden kurulan LG Soundbar modeli, kablosuz subwoofer ve uzaktan bağlantı özellikleri ile rahat bir kullanıma sahiptir.


Dünyaca ünlü elektronik firması LG, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran ürünler geliştirmeye devam ediyor. Teknoloji alanında oldukça köklü bir geçmişe sahip olan LG firması, dünyanın dört bir yanında başarılı bir satış grafiği yakalamayı başarıyor. Bu anlamda geliştirdiği ürünler de birçok insan tarafından öncelikli olarak tercih edilen ürünler arasında yer alıyorlar. Farklı ürün guruplarında üretim yapan öncü firma, profesyonel ses üretimi sektöründe de önemli bir yere sahip olarak hizmet veriyor. Dahili ve taşınabilir ses sistemleri kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyorlar.

Markanın üretimi olan LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, üstün özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Kullanıcıların en çok tercih ettiği ses sistemleri arasında dikkat çeken LG marka ses sistemi ürün tipi olarak Soundbar sınıfına dahil bulunuyor. Film izlemeyi ve evde müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için üretilen LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, yayılan sesin tüm detaylarını etkileyici bir şekilde ortama dağıtabiliyor. Oldukça yüksek ses çıkışına sahip olan LG marka cihaz, dışarıya güçlü, dengeli ve homojen bir ses dağıtımı yapabiliyor.

Ses kontrolü ve ses eşleme gibi işlevsel özelliklere sahip olan LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, ses çubuğunda uyku modu özelliğini de kullanıcılarının deneyimine sunuyor. Bluetooth bağlantısını destekleyen ve Bluetooth üzerinden komut, ses alan LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, uyku modunda olsa dahi sesi eşitleyerek dışarıya aktarmaya başlayabiliyor. Birçok özelliğinin yanında şık ve sade tasarımıyla ön plana çıkan LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, USB ve ASC girişlerine de sahip bulunuyor. Sahip olduğu bu girişler sayesinde birçok farklı cihaz ile de uyum içerisinde çalışabilen LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, ses yüksekliğinden bağımsız olarak ses dengesini en ideal durama getirebiliyor.

Evinize Ses Getirecek Özellikler

 • 3D Surround özelliğine sahip olan LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, bu özelliği sayesinde bulunduğu ortama oldukça etkileyici bir ses çıkışı sağlayabiliyor.
 • DTS ve Dolby Digital sisteme sahip olan LG marka ses sistemi, temiz, güçlü ve dengeli bir ses çıkışı sağlayabiliyor. Bu sayede kullanıcılarına dağıttığı sesin tüm detayını etkileyici bir şekilde deneyimlemelerine olanak sağlayabiliyor.
 • Kablolu ve Kablosuz bağlantı tipine uygun olarak çalışabilen LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, kullanıcısının tercihine uygun olarak sorunsuz bir şekilde hizmet verebiliyor.
 • Otomatik olarak ses dengesini ayarlayabilen LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, sahip olduğu hareket sensörleri ile de alt ve üst ses seviyesi dengesini ortamdaki harekete göre ayarlayabiliyor.
 • Kablosuz Subwoofer ile kullanıcısına ulaşan LG marka ses sistemi, kullanıcısını kabloları saklama derdinden kurtarıyor.

Ürüne Ait Teknik Özellikler

 • Toplam Güç (RMS): 300 W
 • Güç: 100 W
 • Güç (Subwoofer): 200 W
 • Güç Kaynağı: AC/DC
 • Kanal Yapısı: 2.1
 • Yükseklik / Genişlik / Derinlik: 71 mm / 950 mm / 47 mm
 • Ağırlık: 2,47 kg

Ürüne Ait Kutu İçeriği

LG markaya sahip ses sistemi kullanıcısına 1 adet Soundbar, 1 adet Subwoofer, uzaktan kumanda ve içerisinde kolay kullanım talimatlarının yer aldığı kullanım kılavuzu kutu içeriği ile ulaştırılıyor.

Teknoloji Devi

1958 yılında Güney Kore'de kurulan LG Electronics, kurulduğu yıldan bugüne teknoloji alanında üstün kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında satışa sunulan LG ürünleri, birçok kullanıcı tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor.

Hemen Kullanmaya Başla

LG SJ3 DTURLLK 300 W Wireless Soundbar, şık tasarımının yanında kullanıcılarını oldukça rahat bir kullanımı da beraberinde sunuyor. Kutu içeriğine dahil olarak gelen kullanım kılavuzunda tüm özellikleri ve cihazın nasıl kullanıldığı basit bir şekilde anlatılıyor.Kablosuz Subwoofer, Telsiz Süper Bas Subwoofer'I Göründüğü Yere Yerleştirin Ve Tellerin Kaygısı Olmadan En İyi Ses Çıkarın. Herhangi Bir İçerik İçin Asc Doğru Ses Uyarlamalı Ses Kontrolü İçeriği Gerçek Zamanlı Olarak Analiz Eder. Asc, Diyalog'U Dinlediğinizi Algıladığında, Kristal Netliğinde Diyalogu Sağlamak İçin Otomatik Olarak Ayarlanır; Hareket Algıladığında Alt Etkiyi Artırır. Otomatik Ses Motoru, Herhangi Bir Ses Seviyesinde Ses Dengesi Lg Auto Sound Engine, Sesinizi Herhangi Bir Ses Düzeyinde En İyi Duruma Getirir Ve Her Zaman Kesin Frekansları Korur. Bu, Ses Seviyesinden Bağımsız Olarak Uygun Ses Dengesi Sağlar. Tv Eşleştirme Tasarımı, Tamamlayıcı Mükemmeliyet Basit Zerafette, Ses Çubuğunun Çevresini Mükemmel Bir Şekilde Tamamlamasına İzin Verin. Özellikle Tv'Nizi Eşleştirmek Ve Geliştirmek İçin Tasarlanmıştır. Bluetooth Bekleme Modülü, Çubuğunuzu Talep Üzerine Uyandırma Ses, Ses Çubuğuna Ses Aktarıldığı Andan İtibaren Başlar. Ses Çubuğu Uyku Modunda Kalır Ancak Açılır Ve Ses Bluetooth İle Gönderildiğinde Çalmaya Başlar. Ürün Özellikleri Marka Lg Model Sj3 Ürün Çeşidi Ses Sistemi Güç (W) 300 Subwoofer Var Bluetooth Var Kanal Sayısı 2.1 Hdmı Yok Usb Var Asc Var Ses Eşitleme Var Sinema Modu Var Dolby Digital Ses Var Eşleşen Tv 40 "Ve Üzeri Üretici Garantisi (Yıl) 2 Renk Siyah
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000081MJU
LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar Değerlendirmeleri
Tüm değerlendirmeler (328)
LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar
Çok İyi
(260)
Çok İyi (260)
%79
İyi
(30)
İyi (30)
%9
Ne İyi / Ne Kötü
(26)
Ne İyi / Ne Kötü (26)
%8
Kötü
(6)
Kötü (6)
%2
Çok Kötü
(6)
Çok Kötü (6)
%2
Ortalama Puan
4,6
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (273)
Fotoğraflı değerlendirmeler (9)
Bu ürün ile ilgili 328 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 328 değerlendirme var.
HB
HB
|
- İstanbul
Arkadaşlar size özet geçeyim. Ürün siparişimden 1 gün sonra elime ulaştı. İstanbul da yaşıyorum. Ürün paketinde herhangi bir sorun yoktu ve gayet iyi paketlemişti. Tüm belgeler içindeydi. Ürünü 3 gündür kullanıyorum. Ürünün içinden bağlantı olarak optik kablo çıkıyor ve ben optik ile bağladım. Hdmi kablo çıkmıyor. Usb girişi mevcut. Bluetooth ile bağlanmak sorunsuz ve kolay. Ürün çok kibar ve tasarımı çok hoş. Subwoofer da öyle. Ben onu koltuk yanına koydum. Tahmini soundbar a 4 metre uzaklıkta ve gayet iyi çalışıyor. Kumanda çok güzel olmuş. Oradan herşeye erişilebiliyor. Ses modları, volume ayarı, bass ayarı, diğer kullanım şekillerine geçiş vs. 4 tane ses modu var. Asc, bass blast, sinema modu ve gece modu. Sinema modu benim çok hoşuma gitti. Her türlü sesi yakalıyor. Aksiyon, korku vs sahneleri bitince tam bir sessizlik oluyor subwoofer da ve sadece konuşma sesleri geliyor ve gayet net. Belgeseller, haberler, diziler ve diğer programlarda da çok iyi sinema modu. Diğer modlarda o sesler alınmıyor. Ama diğer modlarında yeri var. Müzik dinlemekte keyif verici. Subwoofer bekleneni karşılar. Zayıf değil, çok çok güçlüde değil ama yeterli. Ev kullanımı için gayet iyi. Alt ve üst kattan rahatlıkla duyulur. Basslar cılız değil, çok beklenti yoksa tatmin edici. Tizler de bence iyi. Tüm cihaz büyük bir salonda da iş görür. Fiyatına göre bence başırılı ama çok beklentiniz varsa tabi ki fiyatı çok artırmalısınız ama bir ev salonu için gerek yok bence. Ben üründen memnunum ve öneriyorum. Son olarak emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Kullanıcı bu ürünü ANT BİLİSİM satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
172
7

Teşekkür Ederiz.
IT
IT
|
(52) - İstanbul
Apartman dairesinde oturduğum ve lg marka tv kullandığım için tercih ettim. Optik kablo ile tv bağlantısını yaptım. Lg tv akıllı kumanda ile ses kontrolu yapılabiliyor. Kendi kumandası ile bas sesini daha fazla yükseltip kısabiliyorsunuz, bas şiddetini istediğiniz gibi arttırıp düşürebiliyorsunuz. Sinema ve müzik modu seçebiliyorsunuz. Gece moduna geçtiğinizde bas sesi minimum seviyeye iniyor. Bluetooth ile telefonla bağlanıp sesi de telefondan kontrol edebiliyorsunuz. Kendi kumandasına çok ihtiyacınız olmuyor. Hangi aygıt ile kullanıyorsanız, mod değiştirip ayarlama yapmayacaksanız onunla kontrol edebiliyorsunuz. Sesin derinliği güzel, sesi arttırdıkça bozulma olmuyor. Fakat komşular kapıya gelmesin diye sesi fazla açamadım. Sonuç olarak, apartman dairesinde oturuyorsanız, dairenin ve odaların büyüklüğü önemli değil, ses gayet tatmin edici alanlara ve kullananlara hayırlı olsun, komşularınızla aranız bozulmasın....
Kullanıcı bu ürünü webdetech satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
53
6

Teşekkür Ederiz.
TT
TT
|
(28)
Sanırım 5 senedir kullanıyoruz bu ses sistemini ve çok memnunuz. Düşük yıldız verenlerin yorumlarından anladığıma göre ürünün modlarını değiştirmeyi bilmiyorlar. Eğer gece modunda veya clearvoice modunda şarkı dinlerseniz dinlediğiniz şarkı kulağınıza kötü gelecektir. İzlediğiniz veya dinlediğiniz içeriğe göre doğru modu seçerseniz sesler daha doyurucu olacaktır. Ayrıca bassları arttırmak için sesi açmayacaksınız bass ayarını yükselteceksiniz. Ayarlarını yaptığınızda her açıdan çok başarılı ve uzun yıllar performansından akybetmeden sorun çıkarmadan kullanabileceğiniz bir ürün. Tavsiye ederim.
Bu değerlendirme faydalı mı?
63
7

Teşekkür Ederiz.
ÇG
ÇG
|
(27) - İstanbul
Ürün belirtilen teslim tarihinden önce ulaştı. Bas ve tiz sesleri dengeli. Apartman dairesinde kullanacağım için, amacım kısık seslerde bile bass sesleri alabilmekti, başarılı(Müstakil evim olsaydı daha güçlü bir ürün seçerdim). Ürün ortalama bir kullanıcıyı memnun eder. LG marka TV’ye optik kablo (içinden çıktı) ile bağladım. Apple TV ile sorunsuz çalışıyor. Apple TV kumandasıyla soundbarın sesini kontrol edebiliyorsunuz. Bluetooth sorunsuz çalışıyor (TV açmadan bile sesini kullanabiliryorsunuz). Bass kutusunun kablosuz olması avantajlı. Hatta öyleki soundbarı bluetooth ile TV’ye bağlayıp(bass kutusu zaten kablosuz sadece prize takın) istediğiniz yerde kullanın. Surround olayı film izlerken belli oluyor. Cinema modunun tonları film izlerken farkı ortaya çıkarıyor. *Kumanda üzerindeki modlar yeterli ve işlevsel. **Kurulumu Basit ***Genel olarak apartman dairesi için F/P ürünü, 2küsür binlik ürünlerle çok rahat yarışır. Çok sesi açmadan kulağa hoş gelen tınıları duymak içim birebir.
Kullanıcı bu ürünü Shoplus satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
ÖK
ÖK
|
(39) - Tekirdağ
Ürün çok iyi apartmanda oturuyorsanız ses çok iyi fazla bile bass olsun tiz olsun çok iyi magzalarda dinleyipte sesi az deyip aldanmayın ses çok iyi basslar süper ,oda içinde oturduğunuz koltuk titriyor ,sinama modunda dinledim çok çok iyi ,telefon üzerinden de baglanabiliyorsunuz,birde cebinize LG'nin muzic flow uygulamasını indirebilirsiniz ordanda kontrol etmek çok iyi
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
11
1

Teşekkür Ederiz.
YA
YA
|
(33) - İstanbul
Ürünü Ant Bilişim den aldım. Yurtiçi Kargo ile 1 günde teslim edildi. Samsung 55RU7400 ile optik kablo bağlayarak kullandım. Ses çok temiz. Bass, middle ve tizlerin uyumu harika. Ev kullanımı için ses seviyesi çok çok yeterli. Subwoofer ile bar arasında kablo bağlantısı yok. İkisi ayrı ayrı elektriğe bağlanıyor. Kumandası basit ve kullanışlı. Benim tek farkettiğim olumsuzluk, ses çıkış tercihinde standart olarak bu cihazı belirlediğimde TV nin kumandası ile ses açıp kapamak mümkün oluyor ancak her komuta 1 sn. gecikme ile yanıt veriyor. LG ya da diğer marka TV lerle bu sorun olur mu bilmiyorum. Kendi kumandası ile kontrol ettiğimde böyle bir sorun yok. Düşünmeden alın derim.
Kullanıcı bu ürünü ANT BİLİSİM satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
29
4

Teşekkür Ederiz.
EY
EY
|
(34) - İstanbul
Kendi kutusunda ikinci gün elime ulaştı. Kurulumu çok basit ve wireless bas başarılı. Binada yaşayanlar için 300 watt çok yeterli son ses yapamıyorsunuz.
Kullanıcı bu ürünü İnce hesap satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
1

Teşekkür Ederiz.
DP
DP
|
(24) - Antalya
Ürünü zaten bildiğim için indirime girer girmez direk aldım. Mükemmel ses kalitesine sahip bir ürün. Telefonla direk bağlandığınızda sby modundan otomatik çıkıyor herhangi bir açma kapama yapmaniza gerek kalmiyor. Wifi woofer a sahip direk fişe taktığınız da kendisi bağlanıyor. Kabloyla birbirlerine bağımlı degiller. İsterseniz odanin başka bir yerine de wooferı koyabilirsiniz. Herhangi bir şey izlerken ve dinlerken yerlerin titredigini hissedebilirsiniz. Diğer ürünlere çok yüksek tutarlar vermenize gerek olmadığını düşünüyorum. Devasal büyüklükte bir eviniz yoksa bu ürünle her odadan sesi duyabilirsiniz :)
Kullanıcı bu ürünü sg-shoppingmarket satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
21
4

Teşekkür Ederiz.
YT
YT
|
(28) - İstanbul
WebOS sürümlü Lg tv sahibiyim. İçinden çıkan optik kablo ile direk bağlantı yaptım. Tv ile mükemmel uyum sağladı. Tek kumandaya düştü kendi kumandası sadece bass ayarı veya sinema, gece modunu kullanmaya yaradı kaybolmasa bari. Tv kapandığında sistem kendini otomatik kapatıyor. Dualshock 4 ünüzün ps tuşuna basınca tv, soundbar ve ps4 otomatik açılıyor veya kapanıyor. Şahsen bu özelliği çok hoşuma gitti. Düşük seviye seslerde canlı tv veya müzik dinlerken basslar yeterli sayılır ama sesi biraz açtığınızda bass şiddetini öyle gösteriyor ki kısma gereği duyuyorsunuz. Bass ayarı var olmazsa olmaz özellik aksi halde gece film izlemek işkende oluyor. Apartman, müstakil ev için fazlasıyla yeterli. Daha üstü soundbara gerek olduğunu düşünmüyorum 2.1 olarak tabi alınacaksa 2 katı fiyatına en azından 5.1 alınabilir. Dolby atmos ve dts desteği var gayet başarılı. Filmlerde efektleri güzel hissettiriyor ses dengesi başarılı. Salonum 35 m2 daha önce grunding gsb910 sw ve samsung r450 modellerini tecrübe etmiştim 3 modeli kıyasladığım zaman Lg daha başarılı bir cihaz. Alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum. Mart 2020 tarihinde bu fiyatlara bu performansı verecek başka cihaz olduğunu düşünmüyorum. Saygılarımla.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
13
2

Teşekkür Ederiz.
TG
TG
|
- Eskişehir
Ürünün ses çıkışı güzel. Sadece kumanda üzerinden kontrol ederken tvde de ayarların çıkmasını beklerdim. Ya da kendi paneli üzerinde tuş tepkilerini görmeyi beklerdim. Otomatik açılma ayarını zor yaptım bastım oldu mu olmadı mı bilemedim standby konumuna geçmesini bekledim hep denemek için.onun için bir puan kestim. Onun dışında Lg tv ile optik kabloyu bağladım tvnin sihirli kumandasıyla eşleştirdim. Tvnin kendi ses modları otomatik devre dışı kaldı ses sistemininkiler aktifleşti. Gece modu olması güzel. Ses biraz daha yumuşuyor. Görüntü bakımından da güzel şık bir görüntüsü var. Subbuffer çok kaba değil ünitedeki yuvaya tam oldu.
Kullanıcı bu ürünü Shoplus satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
|
(41) - İzmir
Ses kalitesi çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Kasım ayında aldım kampanya döneminde ve uzun kullanımdan sonra yorum yazıyorum.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
9
0

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
|
(43) - İstanbul
Kurulumu çok çok basit ve kullanıcı dostu bir sistem. Kitapçıkta yazdığı gibi önce subwooferın fişi taktım ve sonra ana sistemi açtım, eşleşme otomatik bir şekilde gerçekleşti, en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Farklı bağlantı seçeneklerinin olması büyük rahatlık. 3 farklı şekilde 5 farklı kaynak bağladım; optik, bluetooth, 3,5 mm, hiçbir sorunla karşılaşmadım. bluetoothu olmayan laptopa kulaklık çıkışından 3,5 mm jack ile, optik çıkışı olan mediaplayera optik kablo ile (bu kablo kutuda mevcut), farklı işletim sistemi olan 3 farklı telefonu (ios,android, windows phone) bluetooth ile bağladım eşleşmelerde hiçbir sorunla karşılaşmadım, tak diye bağlandılar. Ses kalitesine gelirsek fazla bir şey beklenmemesi gereken bir sistem, daha iyisini alana kadar idare edilebilecek bir ürün (seste patlama çatlama olmuyor, tolere ediyor). İyi ancak çok iyi olmamasından dolayı 1 puan kırdım. Kaynak cihazınızda EQ ayarı yapabiliyorsanız daha kişiselleştirilmiş bir ses alabiliyorsunuz. Denediğim tüm bağlantılar arasında bir tek optik ile ses seviyesi yeterli gelmedi. Onu da bağladığım kaynak cihazda ses yükseltme ayarı olmamasına bağlıyorum. Ana sistemin önünde ızgara olmamasına takılmadım ben. Ürünü Cumartesi günü sipariş verdim, Pazartesi kargolandı, Salı elimdeydi. Kendi ambalajı dışında kolilenmemişti, hatta ambalaj açılıp kurcalanmasın diye bantlanmamıştı bile. Bu durum hoşuma gitmese de kutunun dışında herhangi bir ezilme, içindeki parçalarda herhangi bir hasar çizik vs yoktu, her şey sağlamdı. Kutu içeriği tamdı.
Kullanıcı bu ürünü KırmızıElma satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
17
6

Teşekkür Ederiz.
SD
SD
|
(42) - İstanbul
Ürünü hepsiburada dan aldım. Normalde hepsijet 1günde teslim ederdi ama paket büyük oldupu için horoz lojistik 4 günde teslim etti. Paketin üzerine lg taşıma sapı yapmış eve götürmek çok kolay oldu. Kurulumu çok basit, bluetooth modunda eşleşiyor tv ile. İlk başta ses başka yerden gelince 1 dk yadırgadım. Sonra çok çabuk alışılıyor. Herhangi bir tv programında müthiş bir durum yok fakat müzik dinlerken ses yüksek olmasa da diğer odalara bile tertemiz ses geliyor. Salon 30 metrekare bize fazlasıyla yeterli ürün. Bir de film izlerken sesleri duymak çok güzel bir his. İyi bir tv varsa evinizde muhakkak alın. Bende lg olduğu için lg soundbar tercih ettim. Lg bana 10 yıldır tv ve bunun benzeri ürünlerde hep en mükemmeli yaşattı. Teşekkürler lg. Kargolama 4 gün sürdüğü için bunu not olarak ekleyeyim. Aciliyetiniz varsa biraz pahalı olabilir ama başka satıcı tercih edersiniz.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
VE
VE
|
- Ankara
Daha oncede LG ses sistemi kullandığım dan ürünu tereddut etmeden aldim.her yonuyle cok guzel kaliteli.Tek eksisi on panelde led ekran olmaması ve asc konumunda aksiyon olduğu sahnede sesin istemsiz olarak bass a donusmesi.Bu cihazin kendi özel ligi.Ancak ses dusukken bile aksiton sahnesinde bariz yükseltme yaptığından sesi kismak zorunda kaliyorsunuz.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
EC
EC
|
(43) - Muğla
Olumsuz yorum verenleri anlayamadım. Ürünün sesi ve bası gayet başarılı. Tam bir sinema deneyimi istiyorsanız 5+1 alın. Hızlı gönderi için teşekkür ederim.
Kullanıcı bu ürünü ANT BİLİSİM satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
18
1

Teşekkür Ederiz.
FT
FT
|
- İstanbul
Ürünü Hepsiburada dan aldım, Hepsijet kargosundan memnun kalmadım sebebi ise Pazartesi kargoya verilen ürün çarşamba teslim edildi. Kadıköy den başakşehire 2 gün kargo süresi uzun sayılır. Normal kargo şirketleri izmir den ürünü bir güne getirirken aynı şehirde teslimat 2 gün sürdü. Ürüne gelince çok kibar bir ürün 55 metre kare stüdyo dairem de kullanıyorum odada sesi dolduruyor. Bass sesler derinden geliyor. Daha önce bir çok ses sistemleri kullandım çoğu marka da bass sesler tahtaya vurmak gibi geliyor ancak bunda derinden ve dolgun geliyor. Kaliteyi hissediyorsunuz. Optik kablo çıkıyor içinden, bluetooth teknolojisi var. Bar kısmında hoparlör Açık durum da. Önünde bez kumaş vs yok. Memnun kaldım üründen.
Kullanıcı bu ürünü Gamers_Arena satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
NU
NU
|
(25) - İstanbul
ses kalitesi gayet muazzam odamda kullanıyorum herhangi bir baglantı kopma v.b. sorun olmadı opticle tv ye baglı fiyata gore bu segmentte gayet basarılı temiz sinema sistemi havasını cok iyi bir sekılde veriyor.
Kullanıcı bu ürünü webdetech satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
15
3

Teşekkür Ederiz.
AS
AS
|
(31) - Ankara
GPN Teknoloji firmasından sipariş ettim kutu normal şekilde gönderilmişti.6 sında paketlenecek ve 9unda gelecek olarak gorunuyordu 6 sında paket olmadığını ilettim ve şehir dışında olacağım içi önemli olduğunu belirttim ve tahmini teslim süresinden önce geldi. Urun gayet başarılı 65m2 salon da 40inc lg smart tv de kullanıyoruz gayet başarılı ve yeterli. Basslar kuvvetli ve tiz de gayet güzel. Tivibu filmlerinde ufak tefek tizde kablo kesintisi gibi arada ses alıyorum ama yayından kaynaklı olduğunu düşünüyorum netflixte sorun yok çünkü. Tavsiye edeceğim bir ürün cihazla alakalı sorunum şuan içinde yok ama servis garantisi olduğu için problem olmayacaktır diye düşünüyorum.
Kullanıcı bu ürünü GpnTeknoloji satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
1

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
|
(38) - Ankara
Özet: Bluetooth ile kullanacaklar uzak dursun. Detay: Shoplus Satıcısından aldım, Hızlı ve özenli kargo, faturalı sıfır ürün. Satıcı firmadan gayet memnun kaldım. Sorun ürünün kendisinde, daha doğrusu ürünün bluetooth ses kalitesinde: Telefonumu, bilgisayarımı bluetooth ile bağlamak ve kablosuz subwoofer da olduğu için almıştım bu ürünü ancak bluetooth ses kalitesi kötü. Bluetooth ile bağlandığımda ürün ses verirken arkadan rahatsız edici öyle ince bir ses geliyor ki deli ediyor. Elimde LG SK1 modeli de var, ona bluetooth ile bağlandığımda ses berrak, hiç bir sorun yok, ancak SJ3 modeline geçince ne yazık ki hüsran. LG'nin MusicFlowBluetooth uygulamasını indirip bas-tiz vs ayarı da yaptım/denedim ancak nafile(aletin yazılımı da en günceli görünüyor aynı yazılımda), youtube, netflix, indirilmiş bir video, müzik, mp3'ü vs farketmiyor, hepsinde geliyor bu tiz ses, bluetooth bağlantı kalitesi/kullanılan codec kaynaklı diye düşünüyorum. Soundbar'dan(subwooferdan değil) gelen her sesin yanında bu tiz ses de ekleniyor, ince ince beyninize işliyor. 3.5mm jack ile bağladığımda bu sorun yok ancak onda da ses çalınmadığında distorsiyon sesi oluyor normal olarak. Optik ile bağlamadım, zira asıl ihtiyacım bluetooth ile bağlanmak. Onda da anlattığım gibi berbat bir ses. Bluetooth'ta LG SK1'de bile berrak bir ses alabilirken SJ3'te niye böyle kötü bir iş yapmışlar anlamadım. Bilgisayarın yerini değiştirip optik ile bağlayacağım artık. İlk başta dediğim gibi bluetooth ile bağlanırım diyenler uzak dursun derim.
Kullanıcı bu ürünü Shoplus satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
3

Teşekkür Ederiz.
ZB
ZB
|
- Batman
Öncelikle belirteyim ilk defa ses sistemi aldım kıyaslayabilecegim tecrübem yok. Ses seviyesi yeterli, bas gayet güzel,kurulum çok basit, paketleme zayıf çünkü direk kendi kutusuyla öylece kargolanmis bantlanmamis bile kurcalansa veya malzeme alınsa içinden haberimiz olmaz ve kutu kirlenmis streçe sarilabilirsi en azından. Youtubeden deneme videoları açtım test ettim efektler sesi yakalama vs on numara ama odanın içine dağıtım noktasında 4-⁴ lük diyemicem videoda sesin arkadan geldiğini gösterirken ses karşıdan geliyor gibi. Sanırım f/p meselesi. Bu hususlar beni çok rahatsız etmesi profesyonel kullanıcı değilim izlediğim diziler ve filmlerin daha keyifli hale gelmesi için aldim vede iyiki almışım tavsiye ediyorum
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön