İngiltere merkezli Lipton, 1880 yılından beri çay üretimi yapan saygın bir dünya markasıdır. Sürdürülebilir tarım politikalarını destekleyen marka, dünyanın birçok ülkesinden tapaladığı harmanlarla zengin aromalı ve lezzetli çay çeşitleri üretir. Hızlı tüketim ürünleri grubunda yer alan çayın, soğuk ve sıcak çeşitlerini üreten Lipton, farklı beğenilere hitap etmeyi başarır. Karadeniz’in eşsiz lezzetteki çaylarını, demlik ve bardak poşetinin yanı sıra dökme çay olarak da üreten Lipton, zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın bitki ve meyve çay seçenekleri de mevcuttur.

Kahvaltı ve Sohbetleri Tatlandıran Lezzetler

En iyi çay harmanlarını çeşitli yörelerden toplayan Lipton, Türk damak zevkine hitap eden lezzetler üretir. Farklı beğenilere sahip tüketicilere ise özel aromalar içeren çaylar sunar. Earl Grey bergamot aromalı çay, Doğu Karadeniz çayı, filiz çay ve ekstra dem sağlayan özel harman çay gibi alternatifler sunan Lipton ile hem kahvaltılarınızı hem de dost sohbetlerinizi keyifli hâle getirebilirsiniz. Güne enerjik başlamanıza yardımcı olan çay keyfinizi, pratik kullanımlı Lipton bardak poşet çeşitleriyle istediğiniz her yerde devam ettirebilirsiniz. Demleme çay hazırlama imkânı olmayan mekanlar için tasarlanan bardak poşet çay seçenekleri, siyah ve yeşil çay çeşitlerinin yanı sıra meyve ve bitki çayı alternatifleri de sunar. Markanın ıhlamur, kuşburnu, nane, papatya, adaçayı, kiraz ve şeftali gibi poşet çaylarını hem evinizde hem de iş yerinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz soğuk tüketilen Lipton İce Tea seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Lipton Çay Çeşitleri

 • En iyi siyah çay harmanları ile üretilen Lipton çay çeşitleri, yöresel lezzetler içeren ürünler sunarak farklı damak zevklerine hitap eder. Lipton’un ekstra dem ve ekstra özel çay lezzeti sunan ürünleri, mükemmel çay tadından vazgeçemeyen tiryakiler için üretilir.
 • Lipton’un özel dökme çay ambalajları içerisinde sunulan 80 gr kış karışımı bitki çayı gibi ürün seçenekleri, bitki çayını seven tüketicilere hitap eder. Markanın bitki ve meyve çayları farklı ihtiyaçları karşılar.
 • Sindirim sisteminin daha düzenli çalışmasına yardımcı olan Lipton bitki çayları, uykuya dalmayı kolaylaştıran rahatlama çayları ve yeşil çay alternatifleri, ihtiyaca uygun ambalaj çeşitleriyle sunulur.
 • Markanın, bardak poşet çay olarak kutulanan bergamot aromalı yeşil çay gibi farklı lezzetler içeren ürün seçenekleri mevcuttur.
 • Bergamot aromalı Lipton Earl Grey çay çeşitleri, sevdiğiniz koku ve lezzet aromasını size sunmayı başarır.
 • Her zaman tam kıvamında ve istediğiniz lezzette çay demlemek istiyorsanız, Lipton Doğu Karadeniz demlik poşet çay ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Lipton Çay Çeşitlerinin Ambalaj Özellikleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Lipton, yüksek kaliteli harmanlarla hazırladığı çay çeşitlerini kutu, poşet, teneke ve özel ambalajlı olmak üzere farklı ihtiyaçlara uygun formlarla üretir. İhtiyacınız kadar alışveriş yapma olanağı tanır.

 • Lipton’un ekstra özel çayları, farklı gramajlı teneke kutular ya da dökme çay özellikli ambalajlar ile tüketiciye sunulur.
 • Markanın çok tercih edilen Earl Grey dökme çay çeşitleri, 500 veya 1000 gr ambalaj seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Ürünün 250, 100 veya 48’li Earl Grey demlik poşetleri ve bardak poşet çay kutuları mevcuttur.
 • 132 Adet demlik poşetinden oluşan Lipton Filiz çay gibi ürün seçenekleri ekonomik paket avantajı sunar.
 • Markanın termos hediyeli Yellow Label serisi 750’li demlik poşet çay gibi ürün çeşitleri ise avantajlı alışveriş imkânı tanır.
 • Pek çok kullanıcının tercihi olan Lipton Rize siyah dökme çay, 500 ve 1000 gramlık ambalajlarla tüketiciye ulaştırılır. Ürünün demlik ve bardak poşet çay seçenekleri de mevcuttur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lipton

572 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Hemen Al Sonra Öde
 6. HepsiLojistik Ürünleri
 7. Miktar A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön