Kahvaltı sofralarından öğün aralarına kadar masalardan eksik olmayan içeceklerden biri olan çaylar, yüzlerce farklı ürün eşliğinde sizlere sunulur. Çay çeşitleri arasında bardak poşet çay, bitki çayı, dökme çay ve demlik poşet çay çeşitleri bulunur. Aromaları, demleri ve lezzetleri ile farklılık gösteren çay çeşitlerine erişebilirsiniz.

Siyah Çay Çeşitleri ve Fiyatları

Siyah çaylar arasında poşet çay, demlik poşet çay ve dökme çay çeşitleri bulunur. Siyah poşet çaylar, tek tek kullanılabilir pratik yapısı ile kolayca çay demlemenize imkân verir. Pratik yapısı ile evde kullanım dışında iş yerinde kullanmak için ideal olan poşet çaylar, farklı markalara göre farklı aromalara sahiptir. Yumuşak içimli çaylar, yoğun dem sunan çaylar, klasik siyah çaylar ve aromatik siyah çaylara erişebilirsiniz. Özellikle çeşitli bitkiler ile lezzetlendirilmiş aromaya sahip olan siyah çaylar ile farklı lezzetleri deneyebilirsiniz.

Demlik poşet çaylar ise çay demlerken pratik ve kolay bir kullanım sunar. 50 ve 100’lü kutular halinde satılan çay çeşitleri, genellikle yerli üretim olup Doğu Karadeniz’in lezzetli çaylarını masalarınıza getirir. Demi, rengi ve kokusu ile çay keyfini pratik bir hale getiren demlik poşet çaylarını büyük paketler halinde de bulabilirsiniz. Özellikle 250 poşetlik kutuları tercih ederek iş yerinde kullanabilirsiniz. Dökme çay çeşitleri arasında ise klasik çay keyfini tercih edenlere hitap eden ürünler yer alır. 1000 gr veya 500 gramlık ambalajlarda satılan dökme çayları farklı marka seçenekleri ile bulmak mümkündür. Klasik siyah çayların yanı sıra özel aromalara sahip çaylara erişebilirsiniz. Tirebolu çayları ve organik çay çeşitleri arasından ekstra demli siyah çayları, yumuşak aromalı çay çeşitlerini ve Karadeniz’in organik çay çeşitleri bulabilir, yepyeni lezzetler tadabilirsiniz.

Siyah çayların fiyatları ise markaya göre değişir. 20’li ve 25’li paketler halinde satılan çaylar, içerdiği ürün adedine uygun fiyatlar ile alıcıya sunulur. Tekli satılan çay paketlerinde ise fiyatları markalar belirler. Demlik poşet çay fiyatları ve bardak poşet çay fiyatları markasına uygun rakamlar ile alıcıya sunulur. Dökme çay fiyatlarında ise ebatlar fiyatlar üzerinde belirleyici olur.

Bitki Çayı Çeşitleri ve Fiyatları

Doğal ve sağlıklı içeriği ile yaz kış tüketilen bitki çayları, farklı seçenekler ile ürünler arasında yer alır. Hem poşetlenmiş 20’li kutular halinde hem de demlenmek üzere dökme çay olarak bulabileceğiniz bitki çayları arasında onlarca çay çeşidi yer alır. Farklı aromalara sahip yeşil çaylar ile birlikte portakal, limon, kayısı, elma gibi meyve çaylarına ve bitki çaylarına erişebilirsiniz. Ayrıca kiraz sapı, ıhlamur, rezene, zencefil, maydanoz, limon gibi bitki çayı çeşitleri farklı marka seçenekleri ile inceleyebilirsiniz. Özel çay çeşitleri arasında ise yaz çayları, yemekten sonrası çayları, kış çayları gibi çayları bulunur. Anadolu’ya özgü bitkilerden harmanlanan çaylar ve karışık çaylar ile dinlendirici bir çay keyfi yapabilirsiniz. Japon çayı, sütlü bitki çayı gibi özel çay çeşitlerine erişebilirsiniz.

Bitki çaylarında fiyatlar; bitki çeşidine, markasına ve ebadına uygun belirlenir. Safran çayı, beyaz çay, maça çayı, yasemin çayı gibi nadir bulunan bitkilerin çayları, fiyat açısından daha üst bütçelere hitap eder. Özel toplanan ve döneminde kurutulan bitkileri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Karışık bitkilerden hazırlanan çaylar ise içerdiği bitki çeşidine uygun rakamlar ile alıcıya sunulur ve karışık çaylarda marka fiyat üzerinde belirleyici olur. 20’li poşetler halinde satılan salama çay fiyatları ise daha caziptir. Ihlamur, rezene, zencefil gibi çay çeşitlerini ise daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çay Fiyatları ve Çeşitleri

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Lipton Çaylar
  2. Çaykur Çaylar
  3. Arifoğlu Çaylar
  4. Aktar Diyarı Çaylar
  5. Tchibo Çaylar
  6. The LifeCo Çaylar
  7. Kristal Çaylar
  8. Efendioğlu Çaylar
  9. Mecitefendi Çaylar
  10. Doğadan Çaylar
  11. Doğuş Çay Çaylar
  12. Ahmad Tea Çaylar
  13. Doğuş Çaylar
  14. Karali Çay Çaylar
  15. Nurs Çaylar
  16. Nursima Çaylar
  17. Akzer Çaylar
  18. Tisan Çaylar
  19. Ofçay Çaylar
  20. Beta Tea Çaylar
 4. Miktar A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483619/28001517/60001346
Başa dön