Demlik Poşet Çay

Türk insanın en çok tükettiği içeceklerden biri olan çay, tadı ve özü yitirilmeden demlik poşetler halinde beğeninize sunuluyor. Demlik poşet çayları kısa sürede kaliteli ve hoş kokulu çay tadı alabilmek için kullanabilirsiniz. Siyah çayın özünde barındırdığı C vitamininden de gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Günün herhangi bir anında canınız çay istediğinizde bütçenizi rahatlatacak demlik poşet çay fiyatları ile sadece bir fincan sıcak su ile geleneksel Karadeniz çayını tadabilirsiniz. Ürün, demliğe bırakıldığında kısa sürede demini ve rengini vermeye başlayarak bir iki dakika içerisinde tam kıvamına ulaşır. Kahvaltılarınızda vakitten tasarruf etmek adına kullanabileceğiniz ürünü gün içerisinde de sıklıkla kullanabilir, evde aile üyelerinizle, iş yerinde çalışma arkadaşlarınızla sohbetlerinizi çayın enfes kıvamı ile tatlandırabilirsiniz.

Demlik Poşet Çay Fiyatları

Doğal çay tadına ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için hazırlanan demlik poşet çay çeşitleri beğeninize sunuluyor. Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen markaların ürünleri arasında damak tadınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize göre farklı seçenekler yer alıyor. İhtiyacınıza göre küçük ebatlı paketlerden, bin adetlik büyük ebatlı paketlere kadar farklı seçenekler arasından bütçenize uygun demlik poşet çay fiyatları ile dilediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Gün içinde pratik bir şekilde gerçek çay tadına varabilmek için kırklı, kırk sekizli ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aileniz veya küçük ölçekli bir iş yeri için yüzlü paketleri; orta ve büyük ölçekli bir iş yeri için ise beş yüzlü veya binli paketleri tercih edebilirsiniz.

Üretim alanlarının seçiminden paketleme standartlarına kadar her aşaması alanında uzman yetkililerce incelenip onaylanan ürünler, Karadeniz'in yerleşim yerlerinin uzağındaki çay bahçelerinden toplanarak üretiliyor. Sağlıklı ürün kriterlerine uygun olarak egzoz, baca dumanı gibi çevreyi ve havayı kirleten zararlı unsurların olmadığı yemyeşil bahçelerden özenle toplanan çay filizlerinden oluşan ürünlerin üretiminde tamamen doğal üretim teknikleri uygulanıyor. Demlik poşet çayın, suya doğal çay rengini ve tok içimli tadını daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için Karadeniz bahçelerindeki en kaliteli çay filizleri seçilerek küçük parçalar haline getiriliyor. Dökme çayın hazırlanması ve demlik temizliğinde oluşan enerji, su ve zaman israfını önlüyor. Her demlemede aynı çay lezzetine ulaşmanızı sağlayan ürün, hijyenik olmasıyla öne çıkarken ve kolay kullanım olanağı sunuyor. Demlik poşet çay fiyatları, bardak başı maliyetler hesaplandığında hijyenik ve pratik olmasının yanı sıra ekonomik bir ürün olduğunu da gösteriyor.

Doğu Karadeniz'in yüksek bölgelerindeki çay bahçelerinden özenle toplanan çay yaprakları ile hazırlanan demlik poşet çay çeşitleri ile birkaç dakikada hoş içimli çay tadına varabilirsiniz. Kaynatılmış suyun içine atacağınız bir demlik poşet çay ile üç veya dört bardak çay hazırlayabilirsiniz. Suyun içine atıldığı andan itibaren rengini ve kokusunu vermeye başlayan ürün kolayca demini alıyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Çayın demlik poşetteki sunumu ile demlikteki çay artıklarını temizleme derdine son veren demlik poşet çay çeşitleri, bu özelliği ile pratik kullanım imkanı sağlıyor. Demlikteki artık poşet çayı bir çırpıda çöpe atabilirsiniz. Süzen poşet içinde bulunan ürün, çayınızı en iyi şekilde demlerken size yumuşak bir içim sağlıyor. Günün her saati demliğinize atacağınız bir demlik poşet çay ile hızlı bir şekilde çay tadına varabilir; kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için zahmetsizce hoş içimli çay demleyebilirsiniz. Çayınız demlendikten sonra demlik poşetleri içinden alarak çayınızın daha uzun süre aynı tatta kalmasını sağlayabilirsiniz. Arıtma veya damacana su ile en ideal çay tadını yakalayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Demlik Poşet Çay

786 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 43 / 786 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?