Manheim Çelik Tencere Fiyatları

Çelik tencereler çok uzun yıllardır her evde bulunan ve en sık kullanılan mutfak malzemelerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Çelik tencereler özellikle sulu yemekler pişirmek için oldukça idealdir ve pratik bir kullanım sağlıyor. Bu tencereler çok sayıda kişiye yemek pişirmek için tercih edilebilecek en uygun tencere çeşididir ve hemen her evde büyük çelik tencereler kendine yer buluyor. Manheim çelik tencereler kaliteli malzeme kullanımıyla ve rahat kullanım sunan kulplarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Manheim çelik tencere fiyatlarıyla da her bütçeye uygunluk gösteriyor.

Sağlıklı Yemekler için Manheim Çelik Tencere

Tencereler bütün evlerde neredeyse her gün kullanılan ürünler olarak en fazla yıpranan ve zamanla sağlıklı yapılarını kaybedebilen ürünler olarak biliniyor. Birçok farklı malzemeden üretilen tencereler arasında en sağlıklı ve en kullanışlı olanlardan biri de çelik tencerelerdir. Özellikle Manheim çelik tencereler son derece kaliteli çelik kullanımıyla en fazla tercih edilenler arasında yerini alıyor. Manheim çelik tencereler yapıları sayesinde yemeklere hiçbir zararlı madde geçirmeden sağlıklı ve güvenli bir şekilde pişiriyor. Yüksek sıcaklarda bile sağlıklı yemekler pişiren çelik tencere; et, sebze yemeklerinin vitaminlerini muhafaza ederek pişiriyor ve afiyetle yemenizi sağlıyor.

Uygun Manheim Çelik Tencere Fiyatları

Manheim çelik tencere aşure, buğday gibi fazla sayıda kişiye pişirilen yemeklerin baş aktörü olarak beğeniye sunuluyor. Güvenli ve eşit derecede pişme sağlayan bu çelik tencereler, süt pişirme ve yoğurt mayalama gibi işlemler için de fazlasıyla tercih ediliyor. Manheim çelik tencere fiyatları da kalitesine göre oldukça uygundur ve bu sayede tüm evlerde kullanılabilecek yapıdadır. Sağlam kuplarıyla yemeğinizi güvenle taşıyabildiğiniz gibi, cam ya da çelikten yapılan kapaklarıyla da şık bir görüntü sunuyor. Paslanmaz yapısı sayesinde çok uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz çelik tencereniz harika sofralar kurmanızda en büyük yardımcınız oluyor.

Manheim Kalitesiyle Çeliğin Buluşması

Çelik madeni yapısı gereği paslanmaz ve bükülmez olduğu için mutfak sektöründe en sık kullanılan malzemelerden biridir. Manheim kalitesiyle çeliğin buluşmasıyla ortaya çıkan çelik tencereler ise onlarca yıldır huzurlu ve neşeli sofralara tanıklık ediyor. Taban parlaklığını korumaya yardımcı olan süper kapsül ile özenle polisajlanan dış yüzey Manheim çelik tencerelerin görünümünü de estetik bir hale getiriyor. Endüstriyel kullanım için ideal olan çelik tencerelerinizi ilk defa kullanmadan önce sıcak su ve bulaşık deterjanı ile yıkamanız tavsiye ediliyor.

Soru 1: Çelik tencere alırken nelere dikkat etmeliyim?

Cevap 1: Çelik tencere alırken malzemenin kalitesine ve pratik kullanım sağlayıp sağlamadığına dikkat etmelisiniz. Kolaylıkla zedelenebilen ve aşınmalara karşı savunmasız çelik tencerelerden uzak durmalısınız. Ayrıca çelik tencerenin büyüklüğü de önem taşıyor. Genel olarak kaç kişiye yemek pişireceğinizi göz önünde bulundurarak boy boy üretilen Manheim tencerelerinden tercihinizi yapabilirsiniz. 

Soru 2: Manheim çelik tencerenin sağladığı avantajlar nelerdir?

Cevap 2: Manheim çelik tencere hem kullanımı hem yıkaması kolay olan klasikleşen tencereler kategorisine giriyor. Çelik malzemesi sayesinde kanserojen madde salgılamıyor ve yemeğinizin sağlıklı olmasını sağlıyor. Genellikle sulu yemeklerin pişirilmesinde tercih edilen Manheim çelik tencereler ısıyı her tarafa yayarak yemeği pişirdiği için lezzetli yemekler sunuyor.

Soru 3: Manheim çelik tenceremi daha uzun süre kullanmak için ne yapabilirim?

Cevap 3: Çelik tencerenizi uzun süre kullanmak için temizliğine özen göstermeniz yeterli oluyor. Yemeği pişirdikten sonra boşalan tencereyi uygun yollarla temizlemek tencerenizin ömrünü uzatıyor. Hem bulaşık makinesinde hem de elde yıkamaya müsait olan Manheim çelik tencerenizi özellikle yanık yemek kalıntılarından mutlaka arındırmalısınız.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Manheim Çelik Tencere Fiyatları

7 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Tencere Ebatı
 4. Markalar A-Z
  1. Manheim Çelik Tencereler
  2. Korkmaz Çelik Tencereler
  3. Emsan Çelik Tencereler
  4. Karaca Çelik Tencereler
  5. Tefal Çelik Tencereler
  6. Fissler Çelik Tencereler
  7. Schafer Çelik Tencereler
  8. Kütahya Porselen Çelik Tencereler
  9. Pierre Cardin Çelik Tencereler
  10. Paşabahçe Çelik Tencereler
  11. Papilla Çelik Tencereler
  12. Nehir Çelik Tencereler
  13. Hisar Çelik Tencereler
  14. Tantitoni Çelik Tencereler
  15. WMF Çelik Tencereler
  16. Taç Çelik Tencereler
  17. Güral Porselen Çelik Tencereler
  18. Tupperware Çelik Tencereler
  19. Bernardo Çelik Tencereler
  20. Aryıldız Çelik Tencereler
  21. Neva Çelik Tencereler
 5. İç Yüzey Kaplaması
 6. Türü
 7. Tencere Tipi
 8. Tencere Adedi
 9. Ürün Rengi
 10. Kapak Adedi
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Manheim
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/22535/60000273/manheim
Başa dön