Midea, Türkiye geneli satış hizmeti imkanıyla, hızlı ve etkili teknik destek sağlıyor. Midea markası, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarım anlayışıyla, zengin ürün yelpazesiyle karşınıza çıkıyor. Midea ile temiz havanın ve rahatlığın keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz. Midea klima fiyatları ürünün modeline, yapısına, sahip olduğu donanımsal imkanlara ve teknik özelliklere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

Midea Klima Modelleri

Midea klima modelleri duvar tipi ve salon tipi olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor. Midea duvar tipi Inverter klimalar sundukları üstün özelliklerle dikkat çekiyor. Midea klima modelleri sahip oldukları filtre ile havada bulunan zararlı partikül ve istenmeyen kokuların önüne geçiyor. Ortamdaki havayı kısa sürede temizleyerek daha sağlıklı hale getiriyor. Midea klimalar, gümüş iyon filtre sayesinde aktif temizleme özelliği sunuyor. Böylece negatif molekülleri ve stresi ortadan kaldırarak daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Midea marka klimalar paslanmaz dış ünite gövdesi ve akıllı uzaktan kumandalarıyla fonksiyonel kullanım vadediyor.

Çevreci tutumuyla dikkat çeken Midea marka klima modelleri, fazla enerji tüketiminin önüne geçerek doğayı zararlı gazlardan koruyor. Sezonsal verimlilik yönetmeliğine göre tasarlanan Midea klimalar, %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynağı sağlayarak zararlı gaz salınımının önüne geçiyor. Çocuklarınızı tehlikelerden uzak tutmanıza yarayan emniyet kilidiyle ise güvenli bir ortam sunuyor.

Midea, yıkanabilir filtre ve iki yönlü bağlantı imkanıyla kurulum kolaylığı sağlıyor. Bağımsız nem alma özelliği sayesinde ortamdaki nemi dengeleyerek enerji kaybının önüne geçiyor. Satın alınan klimaya entegre olarak gelen uzaktan bağlantı teknolojisi ile kablosuz ağa bağlı olması kaydı ile akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Midea otomatik Defrost özelliğiyle buzlanma durumlarında devreye girerek performans kaybını ortadan kaldırıyor. Güçlü soğutma özelliğine sahip Midea marka klimalar, düşük derecede sıcaklıklarda dahi soğutma fonksiyonuyla devrede kalmaya devam ediyor. Oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılayan Inverter sistemi ile gece boyunca rahat bir uyku çekebilirsiniz. Oto arıza teşhis özelliğiyle olası problemlerden haberdar olmanızı sağlayan Midea marka klimalar, otomatik tekrar çalışma fonksiyonuyla soğutmaya ara vermeden devam ediyor. 

Midea Klima Fiyatları

Midea klimalar hava yönlendirici sistemiyle, harcanan enerji miktarını düzenleyerek boşa enerji tüketiminin önüne geçiyor. Akıllı uyku moduyla ortam sıcaklığını, maksimum verim alınacak şekilde ayarlayarak enerji sarfiyatının önlenmesine yardımcı oluyor.

A++ sınıfı enerji tüketimiyle bütçenizi koruyarak, tasarruf etmenizi sağlayan Midea marka klimalarla, enerji kullanımı kontrol altında tutulabiliyor. Kaliteli ürün seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren Midea klima fiyatları ile kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Fonksiyonel yapısıyla öne çıkan Midea klima modelleri farklı avantajlar sunuyor. Midea markası sunduğu bakım ve kurulum avantajlarıyla hem filtre temizliğini kolaylaştırıyor hem de klimanın ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyor. Midea klimalar, farklı çalışma modları sağlayarak ani ısınma ve serinlemeye ihtiyaç duyulduğunda, ortamı istenen dereceye kısa sürede getirmeyi başarıyor. 

3D DC Inverter teknolojisiyle kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarlayarak kompresördeki duruş ve kalkışları en aza indiriyor. Bu sayede %30-40 oranında enerji tasarrufuna yardımcı olan Midea klimalar çok daha verimli ve sessiz çalışıyor.

Akıllı uyku modu özelliğiyle enerji kullanımını düzenleyerek doğayı koruyan Midea marka klimalar, verimli ısı kontrolü sağlıyor. Farklı çalışma modları ve turbo ısıtma, soğutma ayarı ile kolay kullanım imkanı sunan Midea ile serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Enerji verimliliği sağlayabilmek adına 25 kademelik hassas kontrol yapabilen Midea klimalar sayesinde enerji tüketiminde %70'e kadar tasarrufa gidilebilmektedir. Midea klima sayesinde dengeli bir şekilde dağılım gösteren hava akımı, sağlığınızı korumanıza yardımcı olarak konforunuzu arttırıyor. 

Midea Klima Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Midea
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Altus
  7. LG
  8. Demirdöküm
  9. Beko
  10. Indesit
  11. Arçelik
  12. Vestel
  13. Toshiba
  14. Alarko
  15. Bosch
  16. Gree
  17. Sigma
  18. York
  19. Airfel
  20. FujiPlus
 2. Enerji Sınıfı
 3. BTU (Soğutma Kapasitesi)
 4. Inverter
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Renk
 8. BTU Aralığı
 9. Klima Türü
 10. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 11. Satıcı
 • Marka Midea
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
BAŞA DÖN