1899 yılından beri dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Miele, köklü geçmişi ve alanında uzmanlığı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yerini alıyor. 100 yılı aşkın bir süredir daima daha iyi olma hedefi ile hareket eden Miele elektronik mutfak aletlerinden, çamaşır makinelerine, yer bakımı için geliştirilen ev aletlerinden, sanayi işletmelerinde ve tıbbi kurumlarda kullanılacak cihazlara kadar, sunduğu geniş bir yelpazedeki ürünler ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Dünyanın en seçkin ürün testlerinde sayısız birincilik alan Alman markası, minimum enerji tüketimi ile mükemmel sonuçlar vermek üzere teknolojiler geliştiriyor. Beyaz eşya ürünleri arasında yer alan çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri ve fırın gibi Miele ürünleri, 20 yıl kullanım esasına göre test edilmesi sayesinde dayanıklılık ve üstün teknolojiyi bir arada sunuyor.

Miele Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Teknolojisi ile farklılık yaratan Miele elektrikli ev aletleri minimum enerji tüketiminde mükemmel sonuçlar vermek üzere tasarlanıyor. Yenilikçi yaklaşımı ve fonksiyonellikleri ile hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Miele, fırınlardan buharlı pişiricilere, ocak ve kombi setlerinden davlumbazlara ve kahve makinelerine, mutfak için birçok farklı seçenek sunuyor. Hem işlevselliği hem de kişisel yaşam tarzınızı yansıtan ankastre ocak ve fırın çeşitleri beklentilerinizi karşılayacak yenilikçi özellikler sunuyor. Miele ankastre fırınlar, pişirme alanlarından bağımsız kurularak farklı şekillerde yerleştirilebiliyor ve en ideal kullanımlara uygun olacak şekilde konumlandırılıyor. Doğrudan ocağın altında veya göz yüksekliğinde yerleştirilebilen ocak ve fırın çeşitleri kusursuz bir konfor sağlıyor. Farklı boyutlarda üretilen Miele ankastre ocaklar ve fırınlar, mutfağınız için en mükemmel tasarımı bulmanızı garanti ediyor. Kişisel tarzda pişirmeye olanak sunan fırınlar, pişirme ve kızartma tutkunuzun büyüklüğüne göre çeşitli boyutlar sunuyor. FlexiClip gibi çekilebilir ray sistemi ile sunulan fırınlar, esnek ve güvenli pişirme sağlıyor ve pişirme alanına temas etmeden çevirebilmenizi, sos dökebilmenizi kolaylaştırıyor. Miele fırınlar, özel programları ile en sevdiğiniz yemekler yönelik olarak size; kullanım türü, sıcaklığı ve süre belirleme imkanları tanıyor. PerfectClean ve Pyrolyse gibi temizleme sistemleri, Miele fırınları ile yemek pişirmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor.

Üstün yıkama gücü ile A sınıfı temizlik sunan Miele elektrikli ev aletleri arasındaki bulaşık makineleri, en iyi temizleme ve kurulama sonucu veren QuickPowerWash gibi özellikleri sayesinde en iyi temizleme seçeneklerini sizlere sunuyor. Mutfaklara mükemmel uyum sağlayan tasarımları, ekstra esneklik sağlayan katlanabilir ve tabak tutuculu eğilebilir bölmeleri, otomatik kumandaları, LED aydınlatmalı akıllı modelleri ile hayalini kurduğunuz pratikliği ve teknolojiyi sizlere sağlıyor. Miele bulaşık makineleri minimum su tüketimi ile en iyi temizleme sonucunu vermek üzere özel olarak tasarlanıyor. Çok sayıda farklı yerleştirme olanağı ile sunulan Miele çamaşır ve kurutma makineleri tasarım ve donanımları ile birbirleriyle mükemmel uyum sağlıyor; çamaşırları optimum seviyede koruyarak, en iyi temizliğe ve kumaş bakımına ulaşmanızı mümkün kılıyor. Garantili uzun kullanım ömrü sunan süpürgeleri ile öne çıkan Miele, hassas üretim kontrolü sayesinde yüksek kalite standartlarını sağlıyor. DynamicDrive tekerlekleri, ile en konforlu sürüş deneyimini sunan Miele elektrikli süpürgeleri zemini koruyor ve lastik kaplama ve amortisörlü tekerlekleri ile rahat bir kullanım sağlıyor. Silence-System gibi gürültü yalıtımlı sistemleri ile sessiz süpürge imkanı sunan ürünler, herkes için ideal oluyor. Ekstra hızlı ve kolay kullanım sağlayan kablo sarımı, ergonomik el tutuşu ve hortum sabitleme özellikleri ile farklılaşan elektrikli süpürgeler kolay manevra kabiliyetleri ile de hayatınızı kolaylaştırıyor. Birbirinden üstün özellikleri ve teknolojileri ile farklılık yaratan Miele elektrikli ev aletleri fiyatları ile de ulaşılabilir bir aralıkta yer alıyor. Marka kalite ve uzun dayanıklılık ömrü konusunda ödün vermeden üretmeye devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Miele Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

107 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Miele Elektrikli Ev Aletleri
  2. Philips Elektrikli Ev Aletleri
  3. Rowenta Elektrikli Ev Aletleri
  4. Tefal Elektrikli Ev Aletleri
  5. Arnica Elektrikli Ev Aletleri
  6. Dyson Elektrikli Ev Aletleri
  7. Electrolux Elektrikli Ev Aletleri
  8. Arzum Elektrikli Ev Aletleri
  9. Fakir Elektrikli Ev Aletleri
  10. Black&Decker Elektrikli Ev Aletleri
  11. Vestel Elektrikli Ev Aletleri
  12. Grundig Elektrikli Ev Aletleri
  13. Homend Elektrikli Ev Aletleri
  14. Sinbo Elektrikli Ev Aletleri
  15. Fantom Elektrikli Ev Aletleri
  16. Arçelik Elektrikli Ev Aletleri
  17. Samsung Elektrikli Ev Aletleri
  18. Bosch Elektrikli Ev Aletleri
  19. Siemens Elektrikli Ev Aletleri
  20. Singer Elektrikli Ev Aletleri
  21. Karcher Elektrikli Ev Aletleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Miele
DSACategoryId/2147483638/17071/miele
Başa dön