Elektrik süpürgeleri, ev temizliği söz konusu olduğunda en gerekli ev aletleri listesinin başında yer alıyor. Elektrik süpürgeleri gelişen teknolojiye uyum sağlayarak model konusunda kullanıcılara oldukça geniş bir skala sunuyor. Ağır, fazla ses çıkartan ve düşük çekim gücüne sahip eski tip elektrik süpürgeleri, yerlerini yeni teknolojiler ve tasarımlar ile donatılan, hafif, minimum seste çalışan ve toz haznesi doluyken dahi yüksek çekim gücüne sahip modellere bırakıyor. Ev elektroniği ve beyaz eşya sektörlerinde öncü olan Miele, kaliteli hizmet anlayışı ve güncel teknolojiler ile kullanıcıların taleplerine yanıt veren elektrik süpürgeleri üretiyor. Temizliğin insan sağlığındaki önemi düşünüldüğünde temizliği en iyi şekilde gerçekleştiren bir elektrik süpürgesine sahip olmak oldukça önemli oluyor. Temizliği daha pratik ve daha etkili bir hale getiren Miele marka toz torbasız elektrik süpürgeleri, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Miele Toz Torbasız Elektrik Süpürgelerinde Gelişmiş Teknolojiler Kullanıyor

Toz torbasız elektrik süpürgelerinin klasik süpürgelere kıyasla çok daha pratik ve masrafsız oluyor. Toz torbası bulunmadığından ekstra bir ücret ödeyerek aparat satın almanız gerekmiyor ve makinenin içerisinde biriken tozu kolaylıkla boşaltabiliyorsunuz. Ayrıca toz hazneleri torbalara oranla çok daha geniş olduğu için makine içerisinde biriken tozu boşaltma sıklığınız da azalıyor. Miele toz torbasız elektrik süpürgelerinde çeşitli teknoloji ve tasarımlar bulunuyor, bunlar:

  • Ayarlanabilir Boru: Teleskopik boru tasarımı sayesinde basit bir el hareketiyle boruyu boyunuza göre ayarlayabiliyor ve bu sayede temizlik sırasında oluşabilecek bel ağrısı gibi problemlerden korunabiliyorsunuz.
  • Daha Uzun Kablo: Klasik elektrik süpürgelerinde en büyük sorunlardan birisi de kablo uzunluğu oluyor. Miele toz torbasız elektrik süpürgeleri ergonomik tasarımlarında uzun kablolara da yer veriyor. Bu sayede temizlik yaparken sürekli priz değiştirme derdinden kurtulabiliyor ve çok daha konforlu bir şekilde evinizin temizliğini gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Kablo Sarım Düğmesi: Klasik süpürgelerin aksine Miele elektrik süpürgelerinde kablo sarımı çok daha zahmetsiz. Genellikle kablo sarımı için düğmeye basılı tutmak gerekirken bu modellerde düğmeye yalnızca bir kez basarak kablonun sarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Click to Open: Bu özellik sayesinde toz hazneniz dolduktan sonra hazneyi oldukça pratik bir şekilde boşaltabiliyorsunuz. Toz haznesi tek bir el hareketiyle makineden ayrılabiliyor ve üzerinde bulunan düğmeye basıldığında haznenin alt kısmı açılıyor. Alt hazne açıldığında toz boşaltımını dikey olarak gerçekleştirebiliyorsunuz ve bu sayede toz ile direkt olarak temas etmenize gerek kalmıyor.
  • Vortex Teknolojisi: Miele’ye ait olan bu teknoloji ile üretilen elektrik süpürgeleri, çok yüksek bir hava akım hızı oluşturarak kusursuz bir çekim gücü sağlıyor. Bu teknolojiye uygun olarak üretilen süpürge fırçaları ve süpürge başlıkları sayesinde temizliklerinizi zemin fark etmeksizin en iyi şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Park Sistemi: Ev süpürürken mola verildiğinde süpürge boruları genellikle duvarlara yaslanıyor ve çoğu zaman duvarlar yeterli gelmediği için boru kayıp düşüyor. Miele, elektrik süpürgelerinin yan kısmına bir süpürge ayağı yerleştirerek kullanıcıları bu sorundan kurtarıyor.

Miele Toz Torbasız Elektrik Süpürgeleri ile Birinci Sınıf Temizlik

Tamamen kullanıcılara daha iyi bir kullanım sunmak amacıyla tasarlanan toz torbasız elektrik süpürgeleri, ergonomik tasarımları ve güçlü teknolojileri sayesinde temizliği oldukça kolaylaştırıyor. Özelliklerinin ve tasarımlarının yanı sıra kullanıcılar için çeşitli aparatlar da üretiliyor. Bu aparatlar sayesinde birçok farklı sorunun üstünden gelebiliyorsunuz. Küçük başlıklar ile evinizin her köşesini kolaylıkla temizleyebiliyor, evcil hayvanlı evler için üretilen süpürge başlıklarıyla evinizi tüyden arındırabiliyorsunuz. Temizliğinize daha az zaman ayırmak, daha zahmetsiz bir hale getirmek ve birinci sınıf bir temizlik deneyimi yaşamak istiyorsanız sizler de Miele toz torbasız elektrik süpürgelerini inceleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miele Toz Torbasız Süpürge

Konumseçilmedi
Motor Gücü (watt)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/miele