Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mont Blanc Explorer Erkek Edp 100ml

Mont Blanc
2.895,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (11)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.955,00 TL
2.990,00 TL
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/80857230
Mont Blanc Explorer Erkek Edp 100ml
Güçlü ve öncü bir erkeğin yeni duruşu bu erkeksi parfüm lansmanını yansıtıyor.

Montblanc’ın efsane inovasyon çizgisini gözler önüne seriyor. 

Üst notalarda İtalyan bergamut yağı

Orta notalarda deri, sandal ağacı ve vetiver

Alt notalarda paçuli yer alır.

Montblanc Explorer

Kaşifler çok iyi bilir: Maceranın sınırları yoktur. Yeni bir zirveye tırmandıktan sonra bir sonraki mücadeleyi düşünmeye başlarsınız. Karşı konulamaz bir duygu sizi kendine çeker.

Legend and Emblem’in ardından, Montblanc 2019’un yeni parfümünü markanın yakından ilgili olduğu bir temayla lanse etti: keşif.

Montblanc EXPLORER isminin seçilme sebebi açıktı: Maison, hem seyahatte hem de hayatın zorlu koşullarında mürekkebi akmayan dolmakalemi sayesinde yıllardır gezginlerin favorisi olmuştur. İleri görüşlü zanaatkarlar çığır açan ürün kalitesini en üst seviyeye taşıdılar: güvenilirlik.

Montblanc sonsuz mükemmellik arayışına verdiği önemle kaşifler ile aynı değerleri paylaşıyor: Zirveye tırmanış, düzene meydan okuma ve dünyanın dört bir yanını keşfetmek. Güney Afrika’dan Haiti, İtalya, Almanya veya Endonezya’ya; Montblanc EXPLORER kaşifleri fantastik bir yolculuğa davet ederek, ender maddeleri ve işçiliğin en son teknoloji ile birleştiği üretim yöntemlerini keşfetme fırsatı sunuyor.Koku rehberi

Montblanc EXPLORER Givaudan tarafından seçilen üstün yeteneklerin uzmanlıklarını birleştirmeleri ile oluşturuldu; Jordi Fernandez, Antoine Maisondieu ve Oliver Pescheux. Her biri, koku duyusuyla ve gezgin olarak deneyimlediklerini, özel bileşenlere dair bilgi birikimleriyle birleştirerek bu eşsiz projeyi oluşturdular. En değerli kokuları keşfetmek için gerçek bir yolculuğa davet ederek yenilikçi bir koku piramidi yarattılar.

Bu olağanüstü yeni kokuyu yaratmak için kendi seyahat günlüklerini geliştirdiler: İtalya’dan Bergamot, Haiti’den Vetiver ve Endonezya’dan Paçuli’yi harmanlayarak oluşturulan Montblanc EXPLORER dünyanın farklı yerlerine davetiye sunuyor. Çağdaş işçilik ve üstün teknolojiyi birleştiren Montblanc EXPLORER, alışılmadık odunsu-aramotik-deri kokusuyla sizi keşfedilmemiş bölgelerde unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Üst notasında İtalya’dan gelen yoğun Bergamot açığa çıkarak kokunun kalbindeki canlılığı, enerjiyi ve iyimser tarafı ortaya koyuyor. OrPur olarak adlandılarılan bu özel bergamot çiçeksi, yeşil ve yoğun taze notaları ile aniden Güneye seyahat etme arzusu yaratıyor.

Bu narenciye meyvesinin büyük bir hayranı olan Antoine Maisondieu, “Bu maddeyi özellikle aydınlık buluyorum, genç Akdenizli bir erkeğin gülüşüyle yaydığı ışıltı gibi: saf ve son derece zarif.” Bergamot ayrıca Calabria’nın simgesi ve bu bölgenin ışığını temsil ediyor. Montblanc EXPLORER’ı bu eşsiz atmosferde, neşeyle, ışıkla ve zarafetle birleştirmek istedik.” diyor. Kokuyu tamamlamak amacıyla bergamota maskülen Fransız notaları adaçayı ve baharatlı Pembe biber eşlik ediyor. 

Bu yolculuğun kalp notası bizi Haiti’nin en uzak yerine götürüyor: vetiverin en saf halinin organik olarak ve etik şartlar altında üretilidiği, adanın en güney batısında, Les Cayes bölgesine. Dünyanın her yerindeki parfüm üreticileri tarafından değer gören dumanlı tonlardaki fındığı andıran vetiver yağının eşi benzeri yok. Adanın bu bölgesine özgün olan Orpur Vetiver, özgün buhar damıtma sistemi ile doğallığını koruyarak maskülenliğini kanıtlar. 

Olivier Perscheux, “Vetiverin tüm zenginliğini gerçek anlamda keşfetmenin zaman almasını seviyorum,” diyerek açıklıyor”. Yaygın ve erişimi kolay bir koku değil. Otantik, ham ve topraktan geliyor. Vetiver köklerinde güçlü ve maskülen vurgular içeriyor: Karmaşıklık ve kabalığın birleşimi erkeksiliği beraberinde getiriyor.” Maceracının ikonik ceketini çağrıştıran deri, her zaman zirvede olmayı hedefleyen erkeğin zahmetsiz şıklığını çağrıştırıyor. 

Son durağımızda benzersiz kalitedeki eşsiz paçuli türlerini keşfetmek için Borneo’nun doğusundaki yağmur ormanlarının kalbine, Endonezya’daki Sulawesi adasına gidiyoruz. Bu paçuli türü Montblanc parfümleri için özel olarak geliştirildi. Keskin, modern ve doğallıktan gelen zarafetiyle Montblanc EXPLORER bu yeni ve büyüleyici odunsu yapının etrafında yaratıldı. “Paçuli her zaman tasarımlarımın merkezinde yer alıyor, parfüme zengin ve karmaşık bir karakter kazandırdığı için kokunun atan kalbi” diyor. Bu inanılmaz özel yapım paçuli, paletimize eşsiz bir koku boyutu kazandırıyor. Paçuliyi, Montblanc EXPLORER’a ikonik imza kokusunu vermesi için kullandım. Topraksı kısmını hissettirmeden bileşimin deri ve kakao notalarını güçlendirir”. Patlayıcı ve derin dokulu olduğu için, bileşimde, yavaş yavaş kokuya sıcaklık katan özel bir molekül olan Ambrofix ™ 'in amber rengi dokunuşlarıyla süslenir. Bu yenilikçi temel notalar, zarif kaşifimizi her türlü maceraya hazır, son derece duygusal bir dünyaya taşıyor.Zarif terzi tasarımı

Yolculuk Avrupa'da devam eder ve Maison Montblanc'ın uzmanlığını ve mirasını araştırır: önce tarihi başlangıç noktası Hamburg, sonra Montblanc EXPLORER, ikonik lüks olan varış noktası Floransa'da mola veriyor. Bu eşsiz koku olağanüstü bir ortam gerektiriyor ve her ayrıntı Montblanc’ın mükemmellik arayışını hatırlatıyor. Şişeyi saran bu deri benzeri koruyucu kılıf, 1926'dan beri Montblanc kreasyonlarında kullanılan zarif Saffiano motifiyle basılmış ve Montblanc amblemiyle parlak bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm Maison’ların deri ürünlerini süsleyen imza yıldızı, yalnızca Hamburg’da üretiliyor. Kılıf ve amblem, Montblanc’ın en güzel deri tasarımlarının hazırlandığı özel atölye olan Floransa’daki Montblanc Pelleteria’da el ile monte edildi. Böylece Montblanc EXPLORER, Maison’un ikonik kalemlerinin yanı sıra yeni ve sıra dışı bir aksesuar olarak gurur duyuyor. Şişesi dünyanın iki yarım küresini çağrıştıran bu koku keşif gezisinde keşfedilen çoklu varış yerlerini hatırlatıyor. Kalın camdan yapılmış, küresel şekli zamansız sağlamlığı çağrıştırıyor. Şişenin dibinde, efsanevi bir hazine gibi, Montblanc’ın amblemi, Avrupa'nın en yüksek altı buzul dağını temsil eden ikonik yıldız yatıyor. Seyahat için özel olarak tasarlanmış uzun şekli ile, 30ml 229TL fiyatı ile - gezginlerin favori şişesi - koleksiyonda öne çıkıyor. ‘Silah namlusu’ rengi, modern tasarımı ve başlığın ağırlığı eski model güzel arabaların emniyet frenini anımsatıyor. Fransa'da yapılan gri tonlarında zarif şık bir tasarıma sahip kutu, ikonik Saffiano motifiyle süslenmiş kılıfı ile şişenin tasarımına mükemmel bir şekilde uyuyor. EXPLORER adı, bu lüks arka plan üzerinde büyük harflerle dikkat çekerek gururla bu yeni macerayı müjdeliyor. Montblanc logosu bu görkemli kutunun temelini süslüyor.Zamansız İletişim

Erkek ünlülerin portre çekimlerinde uzmanlaşan fotoğrafçı John Balsom tarafından yapılan reklam çekimleri, keşfedilmemiş manzaraların ihtişamını ve insanın gerçek doğasını yansıtıyor. Güney Afrika’nın görkemli dağları onu korkutmuyor, ayak basılmamış patikalara tırmanmak için zorlu yollardan geçmeyi seviyor. Yeni ufuklar keşfetmek için kendinizi kaybetmeye hazırlıklı olmalısınız. Gezginimiz bu macerasına güvenilir araçları ve favori eşyalarıyla çıkar: bir yol haritası, klasik otomobili – Aston Martin Db6- , deri ceketi ve Montblanc EXPLORER parfümü ile. Benzersiz bir maceraperest olarak, şıklık ve inceliğe dair belirli bir görüşe sahiptir. Böylece hem vahşi doğada hem de mesleki yaşamında karşılaştığı her şeye mükemmel uyum sağlar. Yüzünü zirveye çevirmiştir. Her kâşif gibi, her zaman bir sonraki macerasını, zorluklarla dolu yeni mücadelesini planlar. İlişkili bir Serüven 

Bu koku macerasını tamamlamak için, VR kulaklıkları müşterilerimize Montblanc EXPLORER dünyasına girme fırsatı verecek. Reklam kampanyasının nefes kesen manzaralarını, bu doğal alanların 360 derece görüntüsünü sunan dört farklı sanal gerçeklik videosu ile keşfedebileceksiniz. Yerlerinizi alın. Başlayalım! Montblanc erkeği yeni yerler keşfetmeye ve yeni maceralara atılmaya devam eder. Sonsuz merak duygusu, onu daima sınırlarını zorlamaya iter. Hazır mısınız ? Başlayalım !Sosyo-çevresel üretim süreci

Montblanc EXPLORER’ın seçkin ve ender ana maddeleri Givaudan’ın Sourcing for Shared Value Programı’ndan gelir. Ünlü parfüm evi, vetiver ve paçuli gibi parfümeri için gerekli olan çeşitli maddeleri tanımlamış ve yerel üreticilerin etik ve sürdürülebilir kalkınmayı benimsemelerine destek olmuştur. Bu etik bağlılık, dünyayı daha iyi bir hale getirmek amacıyla daha parlak bir gelecek yaratmak için yola çıkan Montblanc EXPLORER felsefesine tamamen uygundur. Yerel halka verilen destek gelecek nesiller için eğitim girişimlerine de iyi yönde yansımıştır; Sulawesi adasındaki Buton ve Katoi bölgelerindeki öğrenciler için üç kütüphane inşası gerçekleştirilmiştir.
Parfüm Türü EDP
Koku Tipi Odunsu
Parfüm Mililitre 100 ml
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NP4NU
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön