ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
MSI
MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 Gaming X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 Gaming X 8G)

MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 Gaming X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 Gaming X 8G)

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/204
MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 Gaming X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1070 Gaming X 8G)
TWIN FROZR VI 
- EN İYİ TERMAL TASARIM
Yeni TWIN FROZR VI termal tasarım, ekran kartı hava soğutma sistemlerinde çıtayı yükseltiyor. Ödül sahibi TWIN FROZR V’ten bile %40 daha sessiz. Tüm fark detaylarda.
Twin Frozr logo
GTX 1070 GAMING X 8G exploded view
  • Dinamik LED
  • RGB LED
  • Askeri standartlarda dayanıklılık sunan bileşenler
  • Yakın Temas Soğutma
  • Özel tasarım baskılı devre kartı
  • Arka Plaka
  • Soğutma bloğu
  • TORX 2.0 Patentli Fan
  • Çift Rulmanlı Tasarım
  • Zero Frozr Teknolojisi
GAMING X logo
 
TWIN FROZR VI: SERİN, SESSİZ, KARARLI PERFORMANS
Kararlı oyun performansı için hatasız soğutma ve yoğun oyun sırasında sessizlik arasındaki mükemmel denge
Hardware.info Excellent award
GERÇEKTEN SOĞUK
Cooling graph
40dB gürültüde Max. sıcaklık (10 dakika boyunca Firestrike)
GERÇEKTEN SESSİZ
Noise graph
10cm yükte gürültü
KARARLI PERFORMANS
Performance graphKARARLI PERFORMANSKararsız Performans
 
Torx Fan 2.0 logo
TORX 2.0 FAN - DAHA BÜYÜK BİR GÜÇ İÇİN EKİP ÇALIŞMASI
Özel MSI TORX 2.0 Fan teknolojisi TWIN FROZR VI’nın yepyeni soğutma seviyelerine ulaşması için bir ekip çalışmasından yararlanıyor. 

TORX 2.0 Fan tasarımı, mücadelenin tam ortasında bile üstün sessiz performans için 22% daha fazla hava basıncı üretir.
 Dispersion fan airflow
Dispersion fan blade
DAĞILIMLI FAN KANATLARI
Traditional fan blade
GELENEKSEL FAN KANATLARI
 
ÇIFT RULMANLI TASARIM
Çift rulman sayesinde benzersiz MSI TORX 2.0 fanlar daha güçlü ve daha uzun ömürlüdür. Akıcı oyun deneyimine ek olarak ağır yük altında bile sessiz çalışırken ekran kartınızın da uzun oyun seanslarında soğuk kalmasını sağlar.
 
Double Rulmanlı Tasarım
 
ZERO FROZR - DİKKAT ÇEKMEYİN
İlk kez 2008 yılında MSI tarafından sunulan Zero Frozr teknolojisi, ekran kartlarında artık bir endüstri standardı haline geldi. Düşük yük altında fanları durdurarak tam sessizlik sağlıyor. Böylece dönen fanların sesi olmadan dikkat gerektiren anlarda oyuna daha fazla odaklanabilirsiniz.
Zero Frozr
> 60°C: ÜZERİNDE FANLAR ÇALIŞIR
Yoğun oyun veya benchmark gibi işlemlerde soğutma sağlanır.
 
< 60°C: ALTINDA FANLAR DURUR
Multimedya veya hafif oyunlarda tam sessizlik sağlanır.
 
HAVALI LED EFEKTLERİ İLE RUH HALİNİZİ YANSITIN
MSI Gaming App üzerinden ulaşılan animasyon efektleri ile her LED ayrı ayrı kontrol edilebilir. Nefes alan, yanıp sönen, oyundaki seslere veya müziğe tepki veren ışık geçişlerinden sabit ışıklandırmaya kadar her türlü animasyonu tercih edebilirsiniz. Tabii isterseniz tamamen kapatabilirsiniz.
Led effects MSI Gaming App
 

YAZILIM

 

DESTEKLER

 
Nvidia VR Ready logoNvidia SLI logoNvidia G-Sync logo


Gerçeğe yakın bir oyun deneyimi yaşamak ve yeni nesil oyunları son derece akıcı görüntüler eşliğinde takip edebilmek için yüksek performanslı ekran kartları kullanılması gerekiyor. Grafik teknolojileri ve ekran kartları konusunda sektörde öncü konumunda bulunan Nvidia, GTX 1000 serisi ekran kartlarıyla, oyun tutkunlarını ve teknoloji meraklılarını etkilemeyi başarıyor. İlgili serisinin fiyat-performans segmentinde konumlandırılan GeForce GTX 1070, MSI’ın kendi yorumuyla MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) modeline dönüşüyor. Cezbedici tasarımı, etkili soğutucusu ve gerek Full HD gerekse 2K çözünürlük performansıyla dikkat çeken ürün, modern oyunların yüksek grafik seviyesinde akıcı şekilde oynanabilmesine olanak veriyor.

Sahip olduğu oyunları 60 Hz ve yukarısı yenileme hızlarında oynamak arzusundaki oyuncuların alışveriş listelerine ekleyebilecekleri MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12), teknik kabiliyetleriyle güncel gereksinimlere çözüm sunuyor. 1920 adet işlemci çekirdeğiyle, karmaşık oyun sahnelerinin en iyi şekilde hesaplanmasını sağlayan ekran kartının işlemci çalışma hızı, seçilen moda göre 1506 MHz ila 1797 MHz frekansları arasında değişiklik gösteriyor. 8 GB kapasiteli GDDR5 grafik belleği bulunan modelin bellek hızları da yine tercih edilen moda göre 8008 MHz ila 8108 MHz frekansları arasında değişiyor. 256-bit veriyolu genişliği sayesinde bellek kaynaklı herhangi bir darboğaz yaşatmayan ürün, 150 Watt enerji tüketiyor. Güç gereksinimini PCIe arayüzünün yanı sıra bir adet 8 pin ve bir adet 6 pinlik güç girişleriyle karşılayan modelin 500 Watt’lık güç kaynaklarıyla kullanılması tavsiye ediliyor. SLI destekleyen MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070; üç adet DisplayPort 1.4, bir adet HDMI v2.0 ve bir adet DVI-D çıkışıyla geliyor. Aynı anda dört ekrana gerçek zamanlı görüntü aktarabilen ekran kartı, en fazla 7680x4320 piksel çözünürlüğünde görüntüler oluşturabiliyor.

MSI’ın geliştirdiği üst düzey ekran kartlarında yer verdiği etkileyici soğutma sistemini kullanan MSI GAMING X Nvidia GeForce GTX 1070 8GB 256Bit GDDR5 (DX12), aktif kullanım esnasında sessiz çalışmasıyla beğeni topluyor. Zero Frozr teknolojisiyle, grafik işlemci 60 dereceye çıkmadığı müddetçe çalışmayan soğutucu fanlar, bu sayede mutlak sessizliğe katkıda bulunuyor. MSI’ın özel tasarımlı kıvrımlı kanatlarıyla, yüksek hızlarda dönmeden de etkili soğutma gerçekleştiren fanlar, soğutma borularının daima serin kalmasını mümkün kılıyor. Böylece hem serin hem de sessiz çalışan ekran kartı, en yoğun yüklerin altında bile performansından ve stabilitesinden ödün vermeyerek mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyor. Kişiselleştirilebilirlik konusunda oyun meraklılarına serbesti sunan ürün, soğutucu fanların çevresindeki LED aydınlatması ve kartın yan kısmındaki aydınlatmalı ejderha desenli MSI logosuyla göz kamaştırıyor. MSI’ın Gaming App uygulamasıyla kolayca kişiselleştirilebilen ve gerek renkleri gerekse çalışma stilleri değiştirilebilen aydınlatmalar, yan penceresi açık bilgisayar sahipleri için benzersiz bir görsellik oluşturuyor.

Üst düzey elektronik devre bileşenleriyle güçlendirilen model, hız aşırtma işlemleri için uygunluk gösteriyor. Etkin soğutucusuyla grafik işlemcisinin ve belleklerinin hız aşırtma ile stok çalışma frekanslarından daha yüksek değerlere kolaylıkla çıkarılabildiği kart, oyunlardan daha yüksek kare/saniye oranları elde etmek isteyenlerin gereksinimlerine yanıt veriyor. Çift PCIe slotu yer kaplayan ve 27.9 santimetrelik uzunluğuyla orta boy kasaların yanı sıra birçok küp formundaki kasaya da sığabilen ekran kartı, VR ve G-SYNC gibi yeni nesil teknolojileri de destekliyor. Edindiği bilgisayar donanım bileşenlerini uzun yıllar boyunca kullanmayı hedefleyenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri ürün, yüksek performansı ve kaliteli bileşenleriyle takdir topluyor. Güncel oyunları, çözünürlük ve grafik detayı konusunu düşünmeden keyifle oynamak arzusundaki herkesin edinebileceği kart, MSI’ın sektördeki tecrübesini yansıttığı aygıtlardan biri oluyor.

Grafik detaylarından taviz vermeden yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde oyun oynamak isteyenler, tercihlerini, NVIDIA’nın GeForce GTX 1070 grafik yongasını kullanan ekran kartlarından yana kullanabiliyorlar. NVIDIA’nın en güçlü partnerlerinden biri olan MSI, Gaming X serisi modellerini, GeForce GTX 1070 grafik yongasını kullanan ürünüyle zenginleştiriyor. MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 GAMING X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 ekran kartı (GTX 1070 GAMING X 8G) yüksek performans isteyen oyun tutkunlarına hitap ediyor. Oyunların yanı sıra kripto para madenciliğinde de değerlendirilebilen ve yoğun yük altında çalışmasına karşın, hem performansından hem de istikrarından bir şey kaybetmeyen ürün, etkili soğutucusuyla öne çıkıyor. Zero Frozr teknolojisini kullanan ve belirli bir sıcaklığa ulaşmadığı takdirde fanlarını çalıştırmayarak, bilgisayarının sessiz çalışmasını amaçlayan kullanıcıları memnun ediyor. NVIDIA’nın referans saat hızlarından daha yüksek frekanslarda çalışarak, başarı konusunda iddialı hale gelen model, MSI’ın geliştirdiği uygulamalar sayesinde daha yüksek çalışma hızlarına çıkarılabiliyor.

MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 GAMING X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 ekran kartı (GTX 1070 GAMING X 8G) RGB LED aydınlatmasıyla dikkat çekiyor. Şeffaf pencereli kasa sahiplerinin tercih edebilecekleri ürünün ışıklandırması, MSI’ın GamingApp yazılımıyla kişiselleştirilebiliyor. Aynı markanın anakartı kullananların eşzamanlı olarak aynı renk ve çalışma formunda ayarlayabilecekleri ekran kartı aydınlatmaları, oyuncuların motivasyonlarını arttırabiliyor.

Modern üç boyutlu oyunlarını Full HD ve WQHD çözünürlüklerde takılmadan oynamayı hedefleyen teknoloji meraklılarının alışveriş listelerine ekleyebilecekleri ürün, GeForce 1000 serisinin gücünü beraberinde getiriyor. 1920 tane işlemci çekirdeğiyle donatılan grafik yongası, çalışma hızlarını dinamik olarak değiştirebilirken, MSI yazılımından aldığı destekle farklı modlarda da çalıştırılabiliyor. Hızını; sessiz modda 1506-1683 MHz, oyun modunda 1582-1771 MHz, hız aşırtma modunda ise 1607-1797 MHz aralığında değiştiren grafik işlemcisi, karmaşık hesaplamaların üstesinden rahatlıkla geliyor. 256-bit veriyolu genişliğine sahip 8 GB kapasiteli GDDR5 bellek de çalışma hızını, seçilen moda göre değiştirebiliyor. Sessiz modda ve oyun modunda 8008 MHz, hız aşırtma modundaysa 8108 MHz frekansında çalışan bellek, oyun sürecinde darboğaz yaşanmasının önüne geçiyor. Kapasitesi de modern oyunlar için yeterli olan bellek, kimi oyunların 4K çözünürlükte de oynanabilmesine izin veriyor.

Geniş bilgisayar kasası ve SLI destekli anakart sahiplerinin edinebilecekleri MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 GAMING X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 ekran kartı (GTX 1070 GAMING X 8G) SLI destekliyor. Aynı anda iki ekran kartı kullanılabilmesine imkan tanıyan SLI, birçok oyundan daha yüksek performans elde edilebilmesine kapı aralıyor. 4K ve üzeri çözünürlüklerde akıcı bir oyun deneyimi elde etmek isteyenler, SLI yapılandırmasına başvurabiliyorlar.

500 Watt’lık güç kaynağıyla kullanılması önerilen ve yoğun yük altındayken 150 Watt enerji tüketen model, fabrika çıkışlı hız aşırtma değerlerinden daha yukarıya taşınması durumunda enerji tüketimini arttırabiliyor. Bir adet 8-pin ve bir adet 6-pinlik üç kablosuyla sorunsuz değerlendirilebilen ürün, PCI Express x16 3.0 slotuna takılıyor. Üç adet DisplayPort 1.4, bir adet HDMI v2.0 ve bir adet DL-DVI-D çıkışıyla donatılan kart, aynı anda dört birimine görüntü sunabiliyor. VR Ready destekli ekran kartı, NVIDIA’nın G-SYNC ve Adaptive Vertical Sync gibi teknolojilerini de üzerinde bulunduruyor.

MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 GAMING X 8G 8GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 ekran kartı (GTX 1070 GAMING X 8G) 27,9 cm’lik uzunlukla geliyor. Aynı zamanda, çift PCIe slotu kaplayan ürün, geniş bilgisayar kasası kullanan teknoloji ve oyun tutkunlarının ilgi alanına giriyor.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön