Nehir; kaliteli ve şık tasarımlı çatal, bıçak, kaşık takımları ile birlikte tencere ve tava setleri, servis araç ve gereçleri üretimi yapan bir markadır. Sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Sofra servis takımları, çay setleri, kahve takımları, bambu ve porselenden üretilen şık sunum tabakları de markanın ürün yelpazesi içerisinde yer alır. Özel tasarımlarla oluşturulan şık sunum ürünleriyle öne çıkan bir markadır.

1981 yılında çelik eşya ticareti yapmak üzere kurulan firma, 1986 yılında kendi ürünlerini tasarlayarak üretime başlamıştır. Bugün faaliyet gösterdiği sektörün lider kuruluşlarından birisi olarak gösterilir. Türkiye geneline yayılmış bayi ağına sahip olan Nehir, züccaciye sektörünün saygın bir markasıdır. Ürünlerinde kullandığı çelik, en kaliteli materyal olan 18/10 Cr-Ni paslanmaz çeliktir.

Nehir, tüm ürün çeşitlerini Türkiye genelinde satışa sunmakla birlikte önemli bir ihracat kapasitesine de sahiptir. Aylık bir milyon adet üretim yapan firma, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. Markanın ürün gamında yeni ve şık tasarımlı ürünlerin yanı sıra klasik çizgiler taşıyan nostaljik tasarımlar da yer alır. Nehir, her beğeniye ve tarza hitap edebilen tasarımlar sunmayı başaran bir markadır. Estetik zariflik ve üstün kalite, tüm Nehir ürünlerinin önceliğini oluşturur.

Firmanın kullandığı ham madde, çalıştığı tasarımcılar, personel ve üretim teknikleri, yüksek standartlardadır. Ürünün paketlenmesinden satış noktalarına sevk edilmesine kadar geçen süre, özenle takip edilir. Marka, ürünlerini en güvenilir hâliyle satışa sunar. En kaliteli materyaller ve ustalıkla tasarlanan ürünlerine duyduğu güveni, 50 yıl garanti güvencesi vererek ortaya koyar.

Nehir; kullanıcılarını, çalışanlarını ve çözüm ortaklarını birer partner olarak kabul eder. A’dan Z’ye memnuniyet yaratmak üzere çalışır. “Hem Kaliteli Hem Ekonomik” sloganıyla üretim yapan Nehir, tüm paydaşlarının güveni ve desteğiyle çalışmalarını sürdüren bir markadır. 1986 yılından bu yana üretici kimliği ile faaliyet gösteren marka, ihracat yaptığı ülkelerde de saygın ve güvenilir bir isme sahiptir. Firma, 4.000 m² kapalı üretim alanında çalışmalarını devam ettirmekte olup genel merkezi ise İstanbul’dadır.

Markanın tüm çatal kaşık bıçak setleri ve servis ürünleri, en kaliteli çelik kullanılarak ve kusursuz bir işçilikle hayata geçirilir. Her biri tasarım harikası olan ürünler, çok özel tasarımcılar tarafından yaratılır. Ürünler, yuvarlak ve özel tasarım formları, parlak çelik materyalleri, klasik ve modern tarzlarıyla tüm sofralara farklı bir değer katar.

Nehir; sadece çatal, kaşık ve bıçak setleri üretmez. Günlük yaşamınızda ve özel yemek davetlerinizde kullanabileceğiniz mutfak ürünlerinin tasarım ve üretimini yapan bir markadır. Tasarım ürünlerinde estetiğe, kaliteye ve konfora önem verir. Nehir ürünleri, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı tasarımlardır. Titanium ve granit malzemeyle üretilen tencere ve tavalarında lezzetli yemekler pişirmeye imkan tanır. Sofra servis ürünleri, şık tasarım ve kaliteli malzeme özellikleriyle tasarlanmış nitelikli sunum gereçleridir. Kahve ve çay takımları, kahvaltı ve sunum tabakları, bambu ve porselenden tasarlanmış şık salata kaseleri ise davet sofralarında görsel bir şölen sunmaya hazırdır.

Nehir; tüm ürünlerini, insan sağlığına ve doğaya dost materyallerden üretilir. Avrupa kökenli birinci sınıf 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik kullanılan ürünlere eşlik eden plastik malzemeler de uluslararası standartlardadır. Tüm Nehir ürünleri, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği taşır. Markanın günlük ve özel gün kullanımına uygun olarak tasarlanmış çeşitli ürün seçenekleri vardır. Çeyiz alışverişleri için tasarlanmış birçok mutfak ürünü seçeneği de sunar. Özel isimlerle adlandırılmış seriler ise göz alıcı tasarımlar içerir. Nehir, her beğeniye ve tarza hitap edebilen tasarımlar sunan bir markadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...