Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Next
Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

Next
349,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

399,00 TL
DSACategoryId/2147483638/17201/155057
Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

Film, dizi ya da spor müsabakalarını HD görüntü kalitesi ile takip etmek isteyenlerin favorisi olan Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı, her karede gerçekçi bir his uyandırıyor. Uydu üzerinden yayın yapan TV kanallarının yanı sıra radyo kanallarına da erişim imkânı sunuyor. Next Minix HD Black 2 HD Uydu Alıcısı ile görüntüde herhangi bir donma ya da takılma problemi söz konusu olmuyor. Teknolojiye ve yüksek görüntü kalitesine uygun fiyatlar ile erişmek isteyenler için ekonomik bir fiyat etiketi ile satışa çıkarılıyor. 

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısının Katkıları

 • Kumanda özelliği bulunan Nex Minix HD Uydu Alıcısı, sadece tek bir kumanda yardımı ile kontrol edilebiliyor. Kumanda yardımı ile yalnızca uydu alıcıyı değil; aynı zamanda da televizyonun temel fonksiyonları da yönetilebiliyor. Analog ve karasal çıkışı olan cihazlar ile de uyum sağlıyor. 
 • Cihazda bulunan USB desteği, cep telefonu ya da bilgisayar gibi diğer dijital kaynaklar ile iletişim kurarak veri paylaşımı yapıyor. HDMI bağlantı girişi yardımıyla ise bilgisayara kablolu erişim sağlayabiliyor. Böylece diğer dijital cihazlarda bulunan multimedya içeriklerinin de TV ekranına yansıtılmasına imkân veriyor. Farklı kaynaklardan gelen verilerdeki bozulmaları da süzerek ekrana net ve canlı bir görüntü yansıtıyor. Dual USB özelliği ile  harici bellek ve USB aynı anda kullanılabiliyor. 
 • Kanal güncelleme işlemi için manuel bir müdahaleye gerek duymayan Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı, otomatik güncelleme yapabiliyor. Kanal listesinin otomatik bir biçimde güncellenmesine Türksat Otomatik Kanal Güncelleme Sistemi destek sağlıyor. Uydudan yazılım güncelleme teknolojisi ise cihazın, yeni doğan ihtiyaçlara da cevap verebilmesine yardımcı oluyor. 
 • 8.000 radyo ve TV kanalı hafızası ile artık dünya genelinde yayın yapan pek çok kanala erişim kolaylaşıyor. Wi-Fi desteği ile İnternet ağına bağlanarak kullanıcılar, diledikleri uygulamayı uydu alıcısı ile çalıştırabiliyor.  
 • Alt yazı ve teletext desteği bulunan Plus Digital uydu alıcıda favori kanal oluşturabilme imkânı da bulunuyor. AVI, DAT, DivX, GIF, JPG, MKV, MP3, MP4 ve MPEG gibi farklı uzantılara sahip olan ses ve görüntü dosyaları da çalıştırılabiliyor. 
 • Gerek TV kanallarındaki herhangi bir programın gerekse de USB üzerinden izlenen bir videonun kaydını TimeShift özelliği ile gerçekleştirebilen cihaz, kayıtları HD kalitede yapıyor. Kaydedilen programlar yeniden oynatılırken de yine aynı HD kalitede ekrana iletiliyor. Optik ve dijital ses çıkışına sahip olan uydu alıcı, HD & SD kanal ve medya içeriklerini de görüntüleyebiliyor.

Teknik Detayları ile Fark Yaratan HD Uydu Alıcı

Uydu sinyallerini işleyerek görüntüde herhangi bir bozulmaya sebebiyet vermeden ekrana taşıyan uydu alıcı, teknik detayları ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor.

 • Ekran Görüntü Oranı: 4:3 -16:9
 • Video Çözünürlük Seçenekleri: 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
 • Dijital Ses Çıkışı: Optik SPDIF 
 • İşlemci/ Flash/ Bellek: M3510E/ 8 MB/ 512Mb DDRII
 • Elektronik Program Rehberi: Var
 • Uydu Tipi: DVB-S2

Zengin Kutu İçeriği

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital uydu alıcısı; uydu alıcı kumandası ve kumanda pili, dijital LED ekran, next bağlantı kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Verimli Kullanım Önerileri

Yüksek çözünürlüğe sahip yayınları görsel zenginlikten ödün vermeden çalıştırabilen cihazın kurulumu için kullanım kılavuzunda belirtilen özellikleri dikkate almak gerekiyor. Garantinin bozulmaması için ise kurulum gerektirmesi hâlinde yetkili servise haber vermelisiniz. Cihazı ısı ve ışık kaynağına yakın olan ortamlardan uzak tutarak uydu alıcının verimliliğini artırabilirsiniz. 


 

 

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı Özellikleri

Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Renk Siyah
Satış Paketleri Standart
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu EVNEXTMINIXBLACKP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön