Dünyanın en büyük cilt bakım markalarından biri olan Nivea’nın 100 yılı aşkın bir geçmişi bulunuyor. 2013 yılında, 12 Avrupa ülkesinde “en güvenilir cilt bakım markası” seçilen Nivea, yenilikçi ve disiplinli marka yönetimi ile ön plana çıkıyor.

Merkezi Almanya’da olan Beiersdorf’un bir markası olan Nivea, Türkiye’de de 95 çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Nivea Beiersdorf Türkiye, Beiersdorf AG’nin 150’den fazla iştirakinden birisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Markanın portföyündeki diğer isimler arasında, Nivea men, 8x4, Nivea Baby , Eucerin, Labello, Hansaplast, La Prairie de yer alıyor. Ayrıca, Nivea, bağlı ortaklıkları ile de sanayi ürünleri, yapışkanlı ürünler ve sistem çözümleri konusunda dünyanın lider üreticilerinden birisi olma ünvanını taşıyor. İlk kez 1911 yılında, Nivea Krem’i tüm dünyaya tanıtan marka, “herkes için daha iyi cilt bakımı” sloganı ile cilt bakımında her geçen gün sizlere daha fazla seçenek sunuyor.

Tüketicilerin özel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklı markaları ile modern cilt bakımında yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkıyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde Nivea deodorant, tıraş köpüğü, duş jeli, yüz bakım ürünleri, vücut bakım kremleri, güneş ve makyaj ürünleri bulunuyor. Bebek & çocuk ürünleri, erkek bakım ürünleri, saç ürünleri ile de her yaşa ve herkese hitap ediyor.

Markaya ait ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Beğeninize uygun ürünleri dilerseniz kısa birkaç adımda hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...