Özel Sabunlar

Vücut ve cilt temizliğinin yanı sıra, bakım ve tedaviye destek amacıyla da kullanılabilen özel sabunlar, kalıp sabunlara ya da normal sıvı sabunlara göre farklı içerikleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Sivilce ve leke oluşumunun engellenmesinde etkin rol oynayan, ayrıca yaşlılık karşıtı özelliğe sahip olabilen bu ürünler, banyoların vazgeçilmez birer üyesi olmaya adaydırlar. Siz de kendinize uygun ürünleri seçerek gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Özel Sabunlar

Farklı ihtiyaçlara çözüm niteliğinde geliştirilen özel sabunlar, hemen herkesin kolaylıkla ve severek kullanabileceği ürünler haline geldiler. Önceleri kalıp sabunlar revaçtayken, teknolojik gelişmelerin getirdiği yenilikler sayesinde ortaya konan farklı ambalaj ve içeriklere sahip katı ve sıvı yapıda sizlere sunulan özel sabunlar, sivilce giderme, leke açma ve nemlendirme özellikleriyle ön plana çıkar.

Yüzyıllardır kilin cilt üzerindeki faydası bilinen bir gerçektir. Cilt üzerindeki yağ tabakasını emerek cildin daha rahat nefes almasına yardım eden kükürt içerikli sabunlar ve kremler, sivilceye yönelik yardımcı ürün olarak da kullanılabilirler. Bu özelliklerinin yanı sıra cilt lekelerini açmada yardımcı ürün olarak kullanılır. Böylelikle cilde pürüzsüz, canlı taptaze bir görünüm sağlayabilirler.

Bazı rahatlatıcı jeller, vücudunuzdaki migrenden, kas kramplarına kadar pek çok rahatsızlığı giderebilecek içerikleri bulundurabilir. Doğal bitki özlerinden imal edilen bu jeller, yakı etkisi gibi rahatlama sağlayan ısıtıcı maddeler bulundurduğundan doktor gözetiminde tedaviye destek amacıyla da tercih edilebilirler.

Kimi üreticilerin beğeninize sunduğu ısırgan otlu özel sabunlar, yalnızca cilt için değil, saç bakımı için de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. İçeriğindeki yoğun vitamin ve mineraller sayesinde ölü derinin giderilmesinde etkili olan bu sabunlar, ayrıca saç derisinde yer etmiş sabun tabakasının giderilmesini sağlayarak uyuyan saç tellerinin yeniden uyanmasına olanak tanır. Bu sayede saç telleri daha gür ve daha canlı olarak çıkmaya başlarlar.

Büyüklerin yanı sıra bebeklerin de banyo sırası ve sonrasında rahatlamaya ihtiyaçları vardır. Bu gereksinimleri göz önünde bulunduran üreticilerin sizlere sunduğu bu ürünler, bebeğiniz için uygun olabilir. Sabun içermeyen, göz yakmayan özel sabunlar, bebeğinizin cildine herhangi bir şekilde zarar vermeden cilt temizlemesinin yanında vücuduna rahatlık vererek, uykuya kolay geçmesine yardımcı olur. Bazı normal sabunlara göre alerjen madde içermemesi dolayısıyla bebeğiniz için bu sabunları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ufak boylarda seyahat amacıyla hazırlanan bazı ürünler, her zaman yanınızda size yardımcı olmak için hazır olabilirler. Doğumdan itibaren rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürünler, bebeğinizin tüm vücudu ve saçlı derisini nazikçe tensiyoaktif maddeler sayesinde yumuşak ve etkin bir biçimde temizler. Bu içeriği bulunduran özel sabunlar, bebeğinizin cilt bariyerini güçlendirir ve cildin hücre zenginliğini korur.

Eğer kaşıntı sorununuz var ve pek çok sabun kullanmanıza rağmen hala bu konuyla ilgili olarak sorunlar yaşıyorsanız, sizler için hazırlanan ve laboratuvarlarda uzun yıllar araştırma yapılarak geliştirilen özel sabunları edinerek cildinizdeki bu hassas durumdan kurtulabilirsiniz. İçerdikleri özel bileşimler sayesinde yatıştırıcı, tahriş giderici ve anti-enflamatuar etkileriyle cildinizi nazikçe temizleyerek cildin konforunu yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlarla baş etmenize yardımcı olur.

Renkli sunuları ve kokularıyla farklı gereksinimleri karşılamanın yanı sıra, dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaya uygun olabilirler. Vücudunuzun olduğu kadar ruhunuzun da rahatlamaya ihtiyacı vardır. Sorunsuz, sadece cilt ve vücut temizliği için kullanılan ürünler, farklı koku ve renkleriyle aroma terapisi sunabilir, aynı zamanda duşta masaj etkisi yaratabilirler. Bu sayede hem ruhen hem de bedenen bir rahatlama yaşayabilir, özel sabunların bu olumlu etkilerinden en üst düzeyde yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özel Sabun Fiyatları

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010890/32010933