Cam eşya denince akla gelen ilk isimlerden biri tartışmasız Paşabahçe’dir. Paşabahçe, cam eşyalardan oluşan muhteşem dünyası ile bir Şişecam kuruluşudur. 1936 yılı itibarı ile Paşabahçe markası, Türkiye’nin tüm cam eşya ihtiyacını karşılayabilir durumdadır. Paşabahçe, değer katan ürünlerinde kaliteyi ve şıklığı bir arada tasarlıyor. Paşabahçe, son yıllarda kendine özgü tasarımıyla oluşturduğu mağazalarında, saatlerce vakit geçirilebilecek çeşitlerini sunmaya devam ediyor. Bir dünya markası haline gelen Paşabahçe, yerli ve yabancı birçok farklı tasarımcıyla çalışıyor. Çevreye ve insana saygı duyma esasına dayanan ürünleri sayesinde doğayla dost bir dünya markası unvanı elde ediyor. Üretim makine kalitesi ve kapasitesi sayesinde, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak her geçen gün artan verimlilikle yeni tasarımları da hayatımıza dahil ediyor. Paşabahçe, tüm gereksinimleri göz önünde bulundurarak inovatif ürünlere odaklı bir üretim yolculuğu sürdürüyor. Ürünlerde daima “sıfır hata” hedefiyle çalışılıyor.

Paşabahçe cam ürünleri, hemen hemen her evde bulunuyor. Her evin olmazsa olmazı Paşabahçe Meşrubat Bardakları zengin çeşitleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Meşrubat Bardağının Su Bardağından Farkı Nedir?

Bardak tasarımları kullanım alanına göre titiz çalışmalar sonuncunda belirlenir. İçeceğin türü bardağın formunu belirler. Meşrubat bardağı ile su bardağı arasında çok büyük farklılıklar bulunmamaktadır. Ancak birbirinden ayırt edici özellikleri de yok denemez. Su bardakları ağız kısmından aşağı doğru daralan bir şekle sahiptir. Meşrubat bardakları daha yuvarlak hatlarla oval bir görünüm sunar. Meşrubat bardakları sıklıkla dar bir ağızla başlayıp tam orta noktasında genişleyip tekrar tabana doğru daralarak giderler. İnce cam olarak üretilirler. Meşrubat ikramında sunum daha ön planda tutulduğu için, su bardaklarına nazaran ince cam tercih sebebidir. Tüm bu özellikler standart üretim karşılaştırmasıdır. Bu standartların dışında, tasarımcıların hayal edebildiği birçok farklı model de Paşabahçe ile birlikte hayatımıza dahil olmuştur. Yaşadığımız zaman diliminde sofra düzeni, sunum daha ön planda olduğu için çok farklı çeşit ve boyutlarda, farklı tasarım ve renklerde meşrubat bardakları bulmak mümkündür.

Cam doğallığı sebebi ile içeceklerin tadını ve kokusunu değiştirmeden koruduğu için sağlıklı bir malzeme seçimidir. Doğru formda yapılan sunumlar doğru bardak seçimleri ile olur.

Paşabahçe Meşrubat Bardaklarının Tercih Edilme Sebebi Nedir?

Sunumun önemine inanan kişilerce tercih edilen Paşabahçe meşrubat bardakları, sevdiklerine özen göstermek isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Geleneksel misafirperverliğin yazılı olmayan kurallarına göre, ev sahipleri misafirlerine ikramda bulunurken özenli davranmak ister. Eski tarihlerde insanlar bu özeni misafirlerine, vitrinlerinde sergiledikleri meşrubat bardakları ile ikram yaparak gösterirlerdi. Paşabahçe’nin kurulduğu günden itibaren özgün ve nitelikli cam eşya üretimini politika olarak belirlemesi, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi meşrubat bardakları serisinin kalitesinde de etkili olmuştur.

 • Paşabahçe kalitesiyle üretilen meşrubat bardakları, kendi segmentinde adeta çığır açacak model tasarımlarıyla dikkat çeker. 
 • Sürekli yenilenmesi sayesinde farklı tasarımlara her an ulaşılabilir olması tercih sebebi olmuştur.
 • Paşabahçe meşrubat bardakları, tasarıma önem verilmesi sayesinde tercih sıralamasında ilk sıralara yerleşir. 
 • Ayrıcalıklı tasarımlara sahip bardakların içinden içilen bir içeceğin, lezzeti arttırdığına inanılarak Paşabahçe markası tasarımlarına ayrı bir özen göstermektedir. Paşabahçe, geçmişten günümüze sağlamış olduğu güven sayesinde, daha dayanıklı ürün bulabilme algısını tamamen oluşturmuştur.
 • Üretilen ürünlerin çeşitliliği nedeniyle, Paşabahçe Meşrubat Bardağı tercih edilirken her konsepte uygun bardak ve bardak setleri bulmak mümkündür.
 • Farklı tasarımcı ve sanatçı imzalı birbirinden şık bardaklar evlerin mutfaklarını süslemekle kalmaz, keyifli tadımlar sağlar. 

Paşabahçe Meşrubat Bardağı Temizleme Önerileri

Bulaşık makinesi kullanımlarında deterjanı belli miktarı aşmadan kullanmak aşınma ve lekelenmeden uzak tutacaktır. Çizilme olmaması için bardakları yerleştirirken çok sıkıştırılmaması gerekir. İlk alındığı parlaklığı koruması için, makinenin tuz ve parlatıcı gözleri sıklıkla kontrol edilmelidir. Camın en sağlıklı ürünlerden biri olduğu unutulmadan, sağlığı tehlikeye atacak aşındırıcı maddelerden uzak tutularak temizlenmesi her türlü yıkama için çok önemlidir. Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmeyen ürünlerin, özellikle elde yıkanması ilk günkü görünümünü korumasında büyük yarar sağlar. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe Meşrubat Bardakları

1.634 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe Meşrubat Bardakları
  2. Korkmaz Meşrubat Bardakları
  3. Schafer Meşrubat Bardakları
  4. Kütahya Porselen Meşrubat Bardakları
  5. Pierre Cardin Meşrubat Bardakları
  6. Bambum Meşrubat Bardakları
  7. Karaca Meşrubat Bardakları
  8. Hisar Meşrubat Bardakları
  9. Tantitoni Meşrubat Bardakları
  10. WMF Meşrubat Bardakları
  11. Tupperware Meşrubat Bardakları
  12. Bernardo Meşrubat Bardakları
  13. Aryıldız Meşrubat Bardakları
  14. Neva Meşrubat Bardakları
  15. Biev Meşrubat Bardakları
  16. Madame Coco Meşrubat Bardakları
  17. Kosova Meşrubat Bardakları
  18. İkea Meşrubat Bardakları
  19. Lav Meşrubat Bardakları
  20. Eyfel Meşrubat Bardakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003715/22339/pasabahce
Başa dön