Paşabahçe Mutfak Araçları ve Gereçleri

Mutfak araç ve gereçleri sayesinde mutfaklar düzene giriyor, yemek hazırlamak ve servis yapmak kolay hale geliyor. Birbirinden özel tasarımlarla üretilen Paşabahçe mutfak araçları ve gereçleri, kullanışlı yapıları ve estetik görüntüleriyle dikkat çekiyor. Markanın ürün seçenekleri içerisinde yemek hazırlamak, pişirme işlemi yapmak, servis ve sunum gerçekleştirmek, sofra kurmak ve çeşitli gıdalar saklamak için dizayn edilmiş modeller yer alıyor.

Yemek Hazırlamaya ve Pişirmeye Yönelik Mutfak Gereçleri

  • Markanın kapaklı şekilde tasarlanan ve bor camdan üretilen pişirme tenceresi ve ızgara tepsi modelleri, kullanıcılara fırında konforlu biçimde yemek pişirme olanağı sağlıyor.
  • Kare, dikdörtgen, oval veya yuvarlak şekilde üretilen cam tepsi, fırın tepsisi ve kek kalıplarının şeffaf modellerinin yanı sıra kahverengi, yeşil ve granit görünümlü açık gri ve koyu gri renkli modelleri de bulunuyor.
  • Ölçü bardağı ve ölçü kabı gibi ‌Paşabahçe mutfak gereçleri, üzerlerinde yer alan ölçekler sayesinde kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde tarifleri gerçekleştirmesine fırsat sunuyor.
  • Yemek, tatlı, içecek ve sos gibi karışımlar hazırlarken yararlanılan ‌Paşabahçe yemek gereçleri içerisinde süzgeç, limon sıkacağı, yağlık, sirkelik, hazırlık seti, baharat değirmeni ve şekerlik gibi ürün seçenekleri yer alıyor.
  • Çok amaçlı kullanıma uygun kase modellerinden, hem yemek hazırlama hem de sunum aşamasında yararlanılabiliyor.

Mutfağa Pratiklik Katan Saklama Kapları ve Kavanozlar

Şekil, boyut ve renk alternatifleri bulunan Paşabahçe saklama kapları çok amaçlı kullanım için uygunluk arz ediyor. Buzdolabında peynir ve tereyağı gibi gıdaların muhafaza edilmesi için faydalanılan saklama kabı modelleri, yemek, salata ve meyve taşımak amacıyla da değerlendirilebiliyor. Farklı büyüklüklerde ve kapak seçenekleriyle sunulan Paşabahçe kavanoz çeşitleri, mutfaklara pratiklik katıyor. Makarnadan kurabiyeye, reçelden baharata kadar birçok gıda, kavanozlarda depolanabiliyor. Çeşitli renklerde üretilen kaşıklık modelleri, kaşıkların bir arada tutulmasına olanak sağlıyor.

Paşabahçe Mutfak Araçlarıyla Kaliteli Servis ve Sunum

  • Paşabahçe mutfak araçları ve gereçleri içerisinde servis temasına göre ihtiyaç duyulabilen kahvaltılık, çerezlik, sosluk, dondurmalık ve sufle kabı gibi model seçenekleri de bulunuyor.
  • Dekoratif bir görüntü sağlamak amacıyla tasarlanan ve içerisine çiçek yerleştirilebilen vazo ve fanus gibi ürünler, kullanıldıkları alana şık ve estetik bir görüntü katıyor.
  • İçki ve sigara içilen yemek servisleri sırasında Paşabahçe’nin küllük, puro küllüğü, şampanya kadehi, viski bardağı, şarap kadehi, rakı bardağı, kokteyl sürahisi ve buz kovası gibi ürünleri de kullanılabiliyor.
  • Kek, pasta, makaron ve kanepe gibi tatlı ve atıştırmalık çeşitlerini gösterişli bir şekilde sunmak için kullanılan servis tabakları, başta kalabalık davetler olmak üzere misafir ağırlanan ortamlarda tercih ediliyor.
  • Markanın soğuk ve sıcak içecek ikramı için kullanılan sürahi ve karaf çeşitleri, kullanıcılara kulplu, kapaklı ve bardaklı model seçenekleriyle sunuluyor.

Soru 1: Yemek Servisi Yaparken Hangi Mutfak Gereçlerinden Faydalanılır?

Cevap 1: Servis edilecek yemek, salata, içecek ve tatlı türüne göre kullanılacak mutfak gereçleri değişmekle beraber genel olarak servis tabakları, çatal ve bıçak takımı, bardak veya kadeh, ekmeklik, tuz ve baharat takımı, çay seti ve tatlı takımlarından servis için faydalanılıyor.

Soru 2: Başarılı Bir Sunum İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Cevap 2: Başarılı bir sunum gerçekleştirmek için servis edilecek ürüne uygun mutfak gereçlerinin kullanılması ve masaya doğru biçimde yerleştirilmesi son derece önem taşıyor.

Soru 3: Paşabahçe Mutfak Araçları ve Gereçleri Nasıl Temizlenir?

Cevap 3: Genel olarak cam malzemeden üretilen Paşabahçe mutfak araçları ve gereçleri, elde ya da talimatlara uygun şekilde bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Paşabahçe Mutfak Araçları ve Gereçleri

9247 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
HepsiLojistik Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 9247 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/pasabahce