Pişirme gereçlerinden yemek takımlarına kadar birbirinden farklı birçok ürünü kapsayan mutfak gereçleri arasında sürahilerde bulunuyor. Temel olarak içine su veya meşrubat gibi sıvı içecekler konarak masalara getirilen sürahiler, bir mutfağın en zaruri parçalarından biri oluyor. Her evde bulunması gereken ve tasarımları ile değişen sürahi çeşitleri, farklı marka seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.

Paşabahçe Sürahi Modelleri

Paşabahçe, mutfak için ürettiği porselen ve cam ürünler ile Türkiye’de tanınan köklü markalardan biri oluyor. Kaliteli ve çağa ayak uyduran modern tasarımları ile mutfaklara renk katan markanın ürünleri arasında sürahi modelleri de bulunuyor. Hem modern tasarımlara sahip sürahiler hem de klasik biçimini her evde yerini alan sürahi modellerine ürün konseptinde yer veriyor. Paşabahçe sürahi modelleri arasında kapaklı sürahiler, kapaksız sürahiler, şişe biçimindeki sürahiler, damacana şeklinde ürünler ve daha birçok model bulunuyor. Biçimlerinin yanı sıra temel olarak ebadı ile de değişiklik gösteren ürünleri inceleyebilirsiniz. Kapaklı tasarıma sahip sürahilerde hem klasik düz biçimli ürünler hem de daha modern tasarımlara sahip ürünler bulunuyor. Özelikle kırmızı kapaklı tasarımı ile her evde bulunan ürünlere erişebilirsiniz. Alt kısmı yuvarlak, üst kısmı ile yukarıya doğru incelen sürahi modelleri ise şeffaf kapağı ile dikkat çekiyor. Yaz aylarında meşrubat servisinde kullanabileceğiniz geniş hacimli sürahileri inceleyebilirsiniz.

Şişe, damacana gibi farklı şekillere sahip sürahiler arasındaysa daha pratik bir kullanım sunan kapaklı ürünler öne çıkıyor. Hacimleri ile değişen şişe biçimindeki ürün çeşitlerinden geniş hacimli ürünleri tercih edebilirsiniz. Kapaksız şişe biçimli Paşabahçe sürahi çeşitleri ise estetik yönü ile dikkat çekiyor. Genellikle sapsız tasarımları ile dekoratif yönü öne çıkan ürünleri, hoş tasarımlar olarak bulabilir, mutfağınıza daha şık bir hava katması için seçebilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan ürün çeşitleri arasında şarap gibi içeceklerin servislerinde kullanabileceğiniz karaf çeşitleri de yerini alıyor. Yatık tasarıma ve çeşitli kabartmalara sahip ürünler ile birlikte estetik biçimlerin kullanıldığı ürünlere erişebilirsiniz. Set halinde satılan karaf takımları da markanın ürünleri arasından temin edebilirsiniz.

Paşabahçe Sürahi Fiyatları

Farklı tasarımları ile farklı kullanım amaçları olan sürahi modellerinin fiyatları genellikle ürün türüne bağlı oluyor. Şarap servisinde kullanılan karaf çeşitlerinin fiyatları, normal sürahi modellerine oranla değişiklik gösteriyor. Yatık modelleri ve kabartma desenleri ile değişen ürünleri kendi sınıfına uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Karaf çeşitleri arasında fiyatı ile değişen ürünler ise el işçiliği ürün çeşitleri oluyor. İnce işçiliği ile benzerlerinden ayrılan ürünleri, kadehleri ile set halinde temin edebilirsiniz. Paşabahçe sürahi fiyatları arasında fiyatları ile dikkat çeken diğer bir ürün ise su, meşrubat gibi içeceklerin servisinde kullanılacak el işçiliği ürünler ve iç hacmi geniş ürünler oluyor. Damacana biçimindeki geniş hacimli ürünler, ebadı ile farklı olduğu için fiyat açısından değişiyor.

Paşabahçe sürahi çeşitleri arasında sürahisiyle birlikte set halinde satılan ürünler de daha fazla parça içerdiği için fiyat açısından değişiyor. 6’lı bardak takımı ve bir adet sürahi veya şişesi ile değişen setleri, ürün modelleri ile paralel fiyatlara bulmanız mümkün oluyor. Tek sürahi modellerinin ise fiyatlar değişken olmakla birlikte genellikle fiyatları ürün tasarımına bağlı olarak biçimleniyor. Şık tasarıma sahip sürahileri benzer ürünlerden farklı olarak küçük fiyat farkları ile bulabilirsiniz. Şişe tarzındaki sürahi çeşitlerine ise uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilir, kapaklı tasarımı ile içme suyunuzu güvenle saklayabilirsiniz. Klasik tarza sahip sürahilerin de aynı fiyat aralığında satıldığı görülüyor. Birbirinden farklı birçok sürahi modelini Paşabahçe’den temin edebilirsiniz.

Paşabahçe Sürahi Fiyatları

187 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe
  2. Tefal
  3. Schafer
  4. Kütahya Porselen
  5. Emsan
  6. Bambum
  7. Karaca
  8. Brita
  9. Tantitoni
  10. WMF
  11. Tupperware
  12. Neva
  13. Biev
  14. Madame Coco
  15. Kosova
  16. Lav
  17. Arzum
  18. Sonay Bakırcılık
  19. Modatools
  20. Quartz Ceramics
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/238098/60003714/pasabahce
BAŞA DÖN