Paşabahçe

Camın yarattığı şıklığı evinize taşımak için Paşabahçe markasının ürünlerine göz atabilirsiniz. Paşabahçe, bardak ve tabak modellerinden kâse çeşitlerine kadar birçok ürünü zarif bir şekilde geliştirir. Cam yüzeye sahip olan ürünler, kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Camdan üretilen mutfak gereçlerinizi bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Cam ürünler sıcağa ve soğuğa karşı korunaklıdır. Yemek hazırlama setleriyle mutfağınızda hız elde edebilirsiniz. Derin kâseleri içeren setler, hamur yaparken işlerinizi kolaylaştırır. Kâse setleri farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede kurabiyeleriniz için lezzetli hamurlar hazırlayabilirsiniz. Küçük kâseler; hamur kâsenize su, un gibi ürünleri ölçülü bir şekilde aktarabilmenizi sağlar. Sirkelik ve yağlık modelleri, mutfağınızda kullanabileceğiniz diğer Paşabahçe ürünlerindendir. Cam gövdeli sirkelik ve yağlık modelleri ise mekanizma desteği sunar. Ergonomik mekanizma yardımıyla tabağınıza uygun oranda sirke ya da yağ dökebilirsiniz.

Mutfaklarda Kullanışlılık Sağlayan Paşabahçe Ürünleri

Paşabahçe'nin geliştirdiği ölçü bardakları son derece pratiktir. Bardakların üzerindeki çizelgeler ne kadar un kullandığınızı kolayca hesaplayabilmenizi sağlar. Kullanım sonrasında ölçü bardağınızı su ile durulayıp bulaşık makinenize yerleştirebilirsiniz. Mutfağınızda yararlanabileceğiniz ürünler arasında saklama kapları da bulunur. Kapaklı saklama kapları işlevsel bir tasarıma sahiptir. Peynir, zeytin gibi kahvaltılıklarınızı saklama kaplarınıza güvenle yerleştirebilirsiniz. Pekmez, bal gibi sıvı ürünler de saklama kabınızda muhafaza edebilmeniz için idealdir. Kapaklı ürünler yiyeceklerinizi dış etkilere karşı korumayı başarır. Kapaklar sayesinde dökülme sorunu da önlenir. İçecek servislerinizde kullanabileceğiniz Paşabahçe ürünleri de vardır: Çay bardağı setlerini sipariş ederek konuklarınıza zarif çay ikramları yapabilirsiniz. Geniş altlıklar, çay bardağınızı güvenli bir şekilde yerleştirebilmenize yardımcı olur. İnce belli çay bardakları keyifli bir içim için idealdir. Ayrıca desenli çay bardakları da bulunur. Bu ürünler geleneksel motifleriyle estetik bir görünüm yaratır.

Camın Pratik ve Kullanışlı Yapısından Yararlanın

Paşabahçe'nin ürettiği cam fırın kaplarıyla yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Fırın kapları yüksek ısı değerlerine karşı dayanıklıdır. Farklı ebatlarda üretilen birçok fırın kabı bulunur. Fırınınıza ve ihtiyaçlarınıza uyumlu ürünleri tercih ederek konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Cam kavanoz çeşitleri, kuru ürünlerinizi güvenli şekilde saklayabilmeniz için geliştirilmiştir. Çay, tuz, şeker, kahve gibi ürünleri kapaklı cam kavanozlara yerleştirebilirsiniz. Kapak desteği sayesinde kavanozunun iç kısma hava ulaşmasını önler. Bal, reçel gibi ürünleri de Paşabahçe marka cam kavanozlarda pratik biçimde saklayabilirsiniz. Marka ayrıca kavanoz kapağı da üretir. Kavanozunuzun kapağı kaybolduğunda bu yedek kapaklardan yararlanabilirsiniz. Paşabahçe, sofranızda kullanabileceğiniz tuzluk ve biberlik takımlarıyla da size yardımcı olur. Yemek masanızda tuzluk ve biberlik gibi ürünlere yer vererek konuklarınızla işlevsel davetlerde buluşabilirsiniz.  

Paşabahçe bardak modelleri nelerdir?

Paşabahçe çay bardakları çay servisini zarif bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kahve fincanlarıyla Türk kahvesi sunumunu  yapabilirsiniz. Meşrubat bardakları; su, ayran, meyve suyu gibi içecekleri tüketirken kolaylık yaratır.

Paşabahçe'nin tasarladığı mutfak ürünleri hangileridir?

Fırın kaplarıyla mutfağınızda lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Sirkelik ve yağlık çeşitleri, yiyeceklerinize lezzet katabilmenizi kolaylaştırır. Tuzluk kullanarak yemeklerinize uygun miktarda baharat ekleyebilirsiniz. Paşabahçe limon sıkacağı modelleri limonata yaparken size hız kazandırır. Limon sıkacaklarının desenli yapısı limonların suyunun başarılı bir şekilde sıkılabilmesini kolaylaştırır.

Paşabahçe ürünleri nasıl temizlenir?

Sıcağa ve soğuğa karşı direnç gösteren cam ürünleri bulaşık makinenizde temizleyebilirsiniz. Cam mutfak gereçleri, elde yıkama için de uygundur. Kir yoğunluğuna bağlı olarak elde yıkama yöntemini ya da bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz. Deterjan, temizleme tableti gibi ürünleri kullanmanız, temizlik işlemlerinden daha iyi sonuçlar olmanızı sağlar. Su sıcaklığını artırarak inatçı kirlere karşı çözüm elde edebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe

6.957 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön