Sürahiler

Sürahiler, içecekler için şık sunumlar gerçekleştiren estetik bir araç ve sofraların vazgeçilmezidir. Yalnız başlarına bir içeceği sunarken veya bazen yanında takım olarak sunulan bardaklar ile görsel bir şölen oluştururlar. Kapaklı modelleri içecekleri, çevreden gelebilecek toz gibi alerjenlere karşı korur. Bu ürünler, mutfak masalarında her zaman yerini alarak, her gün farklı bir içeceği bize sunabilir. Paşabahçe, I LOVE HOME, Evino gibi kaliteli markaların birbirinden farklı sürahilerini inceleyebilir, zevkinize uygun ürünlerle sofralarınızı donatabilirsiniz.

Sürahi Fiyatları ve Modelleri

Sürahi modelleri, renkli, renksiz, kapaklı, kapaksız, sade, rengarenk desenli veya sıkıca kapayabileceğiniz mantar kapaklı olmak üzere pek çok farklı çeşide sahiptir. Genellikle içerisine su konulmak için tedarik edilir; ancak pratik çözümler sunması ile birçok içeceğin de sürahilere konulabildiğini görebilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlara sahip modeller misafirleriniz için hoş sunumlar yapabilmenizi sağlar. Başucu sürahileri, bardağının kapak olarak da kullanılabilme özelliği ile pratik çözümler sunar.

Mantar tarzı kapaklı modellere evde sıkılmış meyve sularını koyarak tazeliğini koruyabilirsiniz. Meyve suyunu sürahiye koyduktan sonra buzdolabında saklayarak gün içinde tüketimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ev yapımı limonata ve şerbetler için de sürahileri kullanabilirsiniz. Bazı modeller, üzerindeki ölçü birimleri ile mutfaktaki en iyi yardımcınız olur. Böylece, ihtiyacınız olan ölçüde sıvı malzemeler kullanarak, lezzetli sofralar kurabilirsiniz. Geniş bir fiyat aralığında sunulan ürünlerin fiyatları, kullanılan malzemeye ve tasarıma göre farklılık gösterir. Ürünler arasında her bütçeye ve ihtiyaca uygun modelleri bulabilirsiniz. Sitemizde termos görevi gören sürahilerde bulabilirsiniz.

Sürahi Neyden Yapılır?

Sürahiler, genellikle camdan yapılır. İçindeki sıvının rengini dışa vererek parlaklığı ile şık bir sunuma imza atan modelleri, çoğunlukla cam malzemeden yapılanlardır. Farklı tasarımlara yer verilen koleksiyonlarda ise, plastik, seramik ve porselen gibi malzemelerden üretilir. Değişik desenlerin üzerine çizildiği ya da malzemesinde renklerin ön plana çıkarılarak farklılaştırılan sürahi modelleri, mutfaklara ve sofralara renk getirir.

Gümüş ve taşlı malzemeler ile tasarlanan modelleri ile de öne çıkar. Gümüş kaplamalı sürahi üzerine işlenen kırmızı taşlar, her zaman zarafeti ön planda tutar. Misafirlerinize şık sunumlar yapmanızı sağlar. Bu sürahilerin içinde evde hazırlanmış şerbetlerden sunarak Osmanlı dönemine doğru kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Çelik malzemeden yapılanlar ise, içindeki sıvının rengini dışa yansıtmamakla birlikte su servisleriniz için ideal bir seçim olacaktır. Cam sürahilerinizin içine limon dilimleri, tarçın kabukları ya da nane yaprakları atarak şık sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Sürahiler

Kaliteli sürahi modelleri, sağlığınızı tehdit etmeyen kaliteli malzemeden üretilen mutfak gereçleridir. Bunun için de evlerde veya ofislerde güvenilir markaların kaliteli ürün ve tasarımlarına yer vermek önemlidir. Sağlığı tehdit etmeyen çeşitlerin yanında, tasarımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi ile de öne çıkan ürünler vardır. Bu türdeki ürün çeşitleri, genellikle özel günlerde kullanılmasına özen gösterilen, görsellikleri ile estetik zevk yaratan modeller arasında yer alır.

Gümüş gibi materyaller ile süslenmiş ürünler, estetik bir görünüme sahiptir. Taşlı modeller, genellikle özel günlerde kullanılır. Diğer yandan modern bir estetiğe sahip, hem görsel hem de işlevsel pratikler sunan kaliteli modeller de bulunur. Bu tür modellerde kapağın sıkıca kapanıyor olması ya da kapağın açılmadan içindeki sıvıyı bardağa boşaltabiliyor olmak gibi özellikler dikkat çeker. Kapağı açmadan kullanılabilecek bir model oldukça işlevseldir. İçerisine meyve dilimleri, yeşillikler ya da tarçın, karanfil gibi baharatlar koyarak şık bir sunum yapabilirsiniz. Ayrıca kapağı sayesinde de içine koyduğunuz süslemeler bardağa dökülmeyecektir.

Güldanlık, sos şişesi, şarap ve rakı sebilleri, şişe takımları, bardaklı sürahi takımları da özel ihtiyaçlarınıza cevap verir. Mutfağınızın ihtiyacına göre, size uygun bir modeli mutlaka bulabileceğiniz sürahi modelleri arasından, zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sürahi Fiyatları

5415 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 5415 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003714