Erkeklerin cinsel ilişki süresini uzatmaya yarayan ve halka şeklinde olan aletler penis halkası olarak adlandırılıyor. Penise takılan halkalar kan basıncını artırarak daha uzun süren ereksiyonlar yaratmaya yardımcı oluyor. Daha kaliteli ve uzun süreli bir cinsel deneyim için vazgeçilmez seks oyuncakları arasında yer alan halkalar tireşimli ve titreşimsiz özellikerde olabiliyor. Normal halka çeşitleri cinsel organın daha fazla kanla dolmasını ve kanın uzun süre aynı yerde kalmasını sağlıyor. Sertleşen organın yumuşmasına engel olan ürünler aynı zamanda cinsel birleşme süresini de normalin üstüne çıkarıyor. Titreşimli modeller ise pil ile birlikte çalışıyor. Titreşim özelliği ile cinsel ilişkiden daha fazla zevk alınmasını sağlayan modeller partnerlerin cinsel hormonlarını etkileyerek hazzı üst seviyeye taşıyor. 

Penis Halkası Fiyatları

Penis halkası kullanımında bazı kurallara dikkat etmek gerekiyor. Halkalar iki adet olarak kullanılıyor ve halka boylarının penis ölçülerine uygun olması gerekiyor. Silikon ve plastik malzeme ile üretilen modellerin elastik yapısı ürünlerin her penis boyu ile kullanılabilmesine imkan tanıyor. Standart şekilde üretilen çeşitler zevkli dakikalar geçirmek isteyen çiftlerin beğenisine sunuluyor. Satın alınan ürünlerin Sağlık Bakanlığı onaylı olması cinsel sağlık açısından önem taşıyor. Penise ve partnerin vajinasına değen ürünlerin hijyenik koşullarda üretilmiş olması gerekiyor. Zararlı tensel etkileşimi bulunmayan plastik ve silikon yapılı ürünlerin tercih edilmesi sağlıklı bir cinsel yaşama zemin hazırlıyor. 

Titreşimli penis halkaları tercih edildiğinde ürünün bol su ve sabun ile temizlenmesi gerekiyor. Cinsel ilişki sırasında kirlenen halkaların hijyenik kullanımı ve uzun ömürlü olması için bakım ve temizliğinin ihmal edilmemesi gerekiyor. Ten dokusuna uygun materyaller içeren ürünlerin kullanılmasının yanında pil durumuna dikkat edilmesi de kullanımda öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. Penis halkası fiyatları ürünün titreşimli ve titreşimsiz olmasına göre değişiklik gösteriyor. Titreşimsiz modeller uygun fiyatlarda olurken titreşimli modeller biraz daha yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Çok yönlü penis halkaları hem vajinal hem de klitoral uyarılma sağlarken daha renkli bir cinsel yaşamın kapılarını aralıyor. 

Penis Kılıfı Çeşitleri

Penis şeklinde tasarlanan kılıflar olarak adlandırılan penis kılıfları çoğu zaman prezervatif ile karıştırılıyor. Prezervatif düz bir yüzeye sahip olurken cinsel ilişkilerde en çok kullanılan ürün olarak tanımlanıyor. Spermin yumurtalara ulaşmasını ve hamile kalınmasını engelleyen prezervatifler aynı zamanda kan yoluyla bulaşan cinsel hastalıkların da önüne geçiyor. Penis kılıfı ise erken boşalma sorununu önlemek isteyen erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca partnerine ilişki sırasında daha fazla haz ve mutluluk vermek isteyen erkekler de bu ürünleri kullanıyor. Dünyada kullanımı yaygın olan ürünler son yıllarda ülkemizde de cinsel ilişki sırasında tercih edilebiliyor. Penisin dışında bir katman olarak tasarlanan ürünler hacim olarak penisi büyütüyor. Tek kullanımlık yapıda olan penis kılıfı çeşitleri tırtıklı tasarımları ile kadınların ilişkiden haz alma oranını artırıyor. Çoklu kullanım özelliğine sahip olan penis kılıflarının ise bakımının eksiksiz bir şekilde yapılması gerekiyor. Her kullanım sonrası bol su ve sabun ile spermlerden arındırılması gereken ürünün bakımı yapılmadığında ise cinsel rahatsızlıklara sebep olduğu biliniyor. Penis boyuna uygun olarak seçilen modeller cinsel hazzı ve mutluluğu garantiliyor. Titreşimli kılıf çeşitleri ise daha yoğun hislerle cinsel birleşme yaşamak isteyenler için ideal ürünler oluyor. Penis kılıfı fiyatları değişen aralıklarda alıcılarla buluşuyor. Temel kullanım amacıyla üretilen ürünler uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Titreşim ve tırtık detayları ile zenginleştirilen ürünler ise daha yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Penis Halkası & Penis Kılıfı

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 2632 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80381011/80381016