Penti Günlük Tayt 

Günlük hayatın akışında, giyilen kıyafetlerin içinde rahat olmak önemlidir. Ayağınızı sıkan bir ayakkabı, boğazınızı sıkan bir kazak ya da belinizi sıkan bir pantolon ile hem rahatsız olur hem de o sırada yaptığınız hiçbir şeyden keyif alamazsınız. İşte bu rahatsızlıkları ortadan kaldırmak ve hayatınıza daha verimli bir şekilde devam edebilmek için, içinde en rahat ettiğiniz kıyafetler her zaman favoriniz olur. Kıyafet bedenleri, ayakkabı numaraları, esnek ve nefes alan kumaşlar bu yüzden vardır. Kendine uygun olmayan bedenlerde bir pantolon giyen kişi, pantolon belini sıktığı ya da beline bol geldiği için rahat hareket edemez, paçaları kısa geliyorsa sürekli pantolonu aşağı çekmek ister, uzun geliyorsa da katlamak ya da terzide kestirmek zorunda kalır. İster ofiste, ister evde çalışıyor olun günlük hayatınızdaki giydiğiniz çalışma kıyafetleriniz, işinizdeki veriminizi de engeller. Tayt modelleri bu sebeple artık birer spor kıyafet olmanın dışına çıkmış, egzersize ek olarak birçok farklı aktivite sırasında giyilir hale gelmiştir. 

Penti de giyim sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından olduğundan Penti taytları en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Günlük giyim, ev giyim, spor giyim ve iç giyim gibi kategorilerde ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan Penti, Türkiye’de kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından en sevilen markalardandır. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Penti taytlarında da kalite ve rahatlığı ön planda tutmuş, bütçe dostu fiyatları, geniş ürün yelpazesi ve ürünlerin yıllar boyu eskimeden kullanılmasını sağlayan kalitesiyle sektörün öncüsü haline gelmiştir. Siz de sizi rahatsız eden pantolonlarınızı giymeye biraz ara vermek, spor yaparken de tarzınızı korumak ve rahat giyimin her ortama nasıl uyum sağladığını görmek istiyorsanız, Penti markasının tayt modellerine göz atabilirsiniz. 

Yaşam Penti Günlük Tayt ile Daha Rahat 

Penti günlük tayt modelleri evde, işte, sporda, kısacası aklınıza gelebilecek her yerde giyilmeye son derece uygun. Pamuk, polyester, elastan, polar gibi esnek, yumuşak ve vücudu konforlu tutan malzemelerin üretilen taytlar, her aktivite sırasında esneklik ve rahatlık sağlıyor. Görünüşleri itibarıyla taytlar genelde eteklerden çok pantolonlar ile kıyaslanıyor. Pantolon giydiğiniz her yerde, pantolon yerine tayt giyebileceğinizi fark ettiğinizde günlük yaşamınızdaki fiziksel rahatlığınız kat kat artacaktır. Yürüme, oturma, kalkma, koşma gibi birçok hareket ve hatta hareketsizlik halinde taytlar likralı pantolonların bile sağlayamayacağı esnekliği sağlıyor. Pantolonlarla kıyaslanmasına ek olarak, eteklerle beraber de rahatlıkla giyilebilen taytlar, çoraplara iyi bir alternatif oluyor. Altına külotlu çorap giymek istediğiniz bir eteğiniz varsa, ancak külotlu çorabın ayak kısmının kapalı olması ayakkabı modelinize uymuyorsa, çorap yerine rahatlıkla ince tayt modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Mikro 80 isimli model Penti çorap tayt kategorisinde bulunur ve külotlu çorap dokusuna büyük benzerlik gösterir. Böylece hayalinizdeki kombinden hiçbir şey kaybetmeden çorap ile tayt arasında değişiklik yapabilirsiniz. Çorap giymediğiniz bir elbise ya da etek giyiyorsanız ve eteğinizin açılmasından endişe ettiğiniz için ekstra bir güvenlik katmanı arıyorsanız, Penti kısa tayt modelleri de tam siz göre.  Elbise ve eteklerinizin altına giyebileceğiniz kısa taytları aynı zamanda tek olarak bisiklet sporlarında ve koşularda da rahatlıkla giyebilir, ya da üzerine sevdiğiniz bir tişört ile rahat bir günlük kombin oluşturabilirsiniz. 

Özgürlüğünüzü kısıtladığını düşündüğünüz kıyafetleri bir kenara bırakabilir ve Penti taytlarını onların yerine koyabilirsiniz. Her giyim tarzına ve her ortama uyum sağlayacak desen, doku ve boyutlardaki taytlar, her bedene ve her bütçeye de uygundur. Vücudunuzu saran yumuşacık yapıları ile taytlar, dolabınızı her açtığınızda elinizin gideceği, her renk, desen ve modelden satın alarak çeşit çeşit giymek isteyeceğiniz, vazgeçilmez birer parça olacaklar. Satın alacağınız taytlar uzun süre aynı kaliteyi koruyacağı ve ilk giymede aşınmayacağı için de bütçenizde ciddi tasarruflar yapmanıza yardımcı olur. Her boy ve kilodaki insan için uygun tayt modelleri mevcuttur. Ayrıca taytlar esnek yapılarından dolayı kilo değişikliklerinde de problem yaşamadan giyilmeye devam edilebilirler. Bu sebeple dolabınızda bulunduracağınız birkaç tayt modelini yılın her döneminde, her kıyafet kombini ile giyebilirsiniz. Evde, işe giderken, spora giderken ve gece uyurken bile farklı bir tayt modeli tercih edebilir ve tüm bir günü hiçbir sıkıntı yaşamadan, özgür bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Her Tarza Uygun Bir Penti Günlük Tayt Mevcut 

Eskiden sadece spor yaparken, yoga yaparken ya da evde pijama niyetine giyilmesi gerektiği düşünülen taytlar, artık her giyim tarzına uyum sağlayabiliyor. Ev ve spor salonu dışında ofiste, davetlerde, buluşmalarda, kısacası aklınıza gelebilecek her yerde tayt tercih edebilirsiniz, çünkü düz renk taytlar olduğu gibi çok çeşitli desenlerle üretilen rengarenk ve şık taytlar da var. Örneğin, Penti siyah tayt belki de istisnasız her kadının dolabında bulunan bir kıyafet. Çünkü hem rengi hem de desensiz olması nedeniyle her türlü kombinde kullanılabiliyor. Siyah bir taytı uzun bir tişört, gömlek ya da kazak altına giyebilirsiniz. Ya da kısa bir crop top ile kombinleyebilir ve spor şıklık yaratabilirsiniz. Aynı şekilde ofis ortamında da kullanımı son derece uygundur, çünkü siyahın profesyonel havası, taytı kombinleyeceğiniz her türlü gömlek, tunik, kazak ya da ceketi dengeleyebilir. Ancak renk seçenekleri sadece düz siyah ile sınırlı değil. 

Günlük hayatınızda kot pantolon rengini ve görüntüsünü kullanmaktan hoşlanıyor, ancak katı kot kumaşlarını yazın taşıyamıyor ve sıkılıyorsanız, Penti jean tayt çeşitleri tam size göre. Görüntü ve desen olarak kot kumaşına benzeyen ancak tayt rahatlığından taviz vermeyen bu modeller, sizi ne tarzınızdan ne de rahatlığınızdan ödün vermek zorunda bırakıyor. Penti denim tayt modelleri, en beğendiğiniz kot pantolon ile yapacağınız kombinde size yazın daha rahat nefes alan ve üzerinizde ağırlık yaparak sizi terletmeyen alternatifler sunuyor. Cargo tayt modelleri ile bol pantolonlarda beğendiğiniz çoklu cep görüntüsünü, “snake tayt” ile de çanta ve ayakkabılarda yaygın olan yılan derisi görünümünü üzerinizde taşıyabiliyorsunuz. Pantolon görüntüsüne daha da yaklaşıp buna rağmen tayt rahatlığından taviz vermek istemiyorsanız, önü fermuarlı “zip front” ve hatta bol paçalı taytlar da yine Penti ürün yelpazesinde mevcut. Penti shiny tayt modelleri, renkli ve ışıltılı kişiliğinizi kıyafetlerinizle dışarıya yansıtmanıza yardımcı oluyor. Taytların eskiden olduğu gibi sadece pijama olarak kullanılabileceği anlayışı artık ortadan kalktığından, taytlarda birçok farklı desen, renk ve doku ile karşılaşmak çok mümkün. Sade ve düz renklerdeki taytınızla profesyonel ortamlarda zarif kombinler yapabilir, parlak, desenli ve renkli modeller ile de katıldığınız davetlerde, spor salonunda ya da arkadaşlarınızla buluşurken en eğlenceli ve şık kombinlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Gardırobunuza ekleyeceğiniz birkaç Penti desenli tayt ile her gün “Ne giyeceğim,” derdi olmadan hızlıca hazırlanabilir, en şık ve rahat halinizle dışarı adım atabilirsiniz. 

Evde, İşte, Sporda Penti Günlük Tayt

Taytların sadece spor salonuna ait olduğu algısını yıkan yeni tayt modelleri, spor sırasında giyilebilecek tayt modellerinin de gelişmesine engel değil. Hem iç hem de dış mekan spor aktiviteleri için hareket rahatlığı sağlayan taytlar sayesinde, üzerinizde ikinci bir deri varmışçasına özgürce hareket edebiliyorsunuz. Paçalarının ayak bileğini tamamen sarması sebebiyle koşu, bisiklet ve yürüyüş sporları için tercih edilen taytlar, her mevsimde açık havada kullanıma uygun. Nefes alan kumaşları ve kaliteli dokularıyla, üzerine uzun veya kısa tişörtlerle kullanılabilen taytlar standart eşofmanların aksine üzerinizde hiçbir şey yokmuş gibi hafif hissettirdiğinden, aktivitelerinize odaklanabiliyorsunuz. Beli tamamen kavrayan taytların verdiği koruyucu his ile spor sırasında hareketlerinizi yaparken kıyafetinizin kayması ya da belinizin açılması söz konusu olmuyor. Penti yarım tayt modelleri hem günlük kıyafet olarak hem de spor taytı olarak kullanılabiliyor. Yazın daha çok tercih edilen kısa modeller sayesinde bacaklarınız hava ve güneşe açık olduğundan terlemenin de önüne geçilmiş oluyor. İş kıyafetleri de günlük hayatta önemli bir yer tutuyor. Evde giyilen kıyafetlerin ofise giyilmesi hoş karşılanmadığından, ancak ofislerde çok uzun zaman geçirildiğinden, insanlar hem şık hem rahat kıyafetler giyerek huzurlu bir şekilde çalışmak istiyor. İşte bu noktada da devreye, farklı dokulara sahip olan taytlar giriyor.

Örneğin, normalde sizi sıkacağını düşünerek deri pantolon giymek istemeyebilirsiniz. Ancak derinin kıyafetlerdeki görünümünden de hoşlanıyor olabilirsiniz. Son derece şık bir Penti deri görünümlü tayt ile iddialı bir kombin oluştururken, belinizi ve dizlerinizi sıkmayan bir kıyafet giymiş olursunuz. Penti pantolon tayt modelleri, günlük yaşamda tercih edilen birçok farklı pantolon tarzını tayt konforuna taşımış ve lastikli beller, esnek kumaşlar ile business casual görünüme ferahlık getirmiştir. Mikro 200 modeli Penti taytlar, yüksek denli kalın çoraplara benzedikleri için etek ve elbiselerin altına rahatlıkla giyilebilirler. Böylece çorap kaçması endişesini ofis ortamında yaşamamış olursunuz. Penti siyah tayt zaten her gardırobun köşe taşı olduğundan aklınıza gelebilecek her türlü ofis kombininde kullanabileceğiniz, kurtarıcı bir parçadır. Kıyafet kombinleri sadece evden çıkıldığında değil, evde zaman geçirirken ve uyurken de oldukça önemlidir. Yatarken sizi sıkmayan, yazın terletmeyip kışın üşütmeyen Penti taytlar pijama takımlarınızın vazgeçilmez parçaları olacaktır. Evde dinlenirken en rahat kıyafetlerinizi giymek ve özgürce hareket etmek için kendinizi Penti kalitesine bırakabilirsiniz. Yumuşacık materyalden üretilmiş Penti penye tayt hafta sonlarını daha da heyecanla beklemenizi sağlayacak.

Penti Günlük Tayt Modelleri Her Mevsime Ayak Uydurabiliyor 

Penti taytlarıyla her mevsimi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Yaz mevsiminde farklı desen ve renkleriyle, hava alan incecik ve pamuklu kumaşlarıyla yaza uygun taytları giyerek sıcak havada terlemeden gününüzü geçirebilirsiniz. Kumaş ve kot pantolonların vücudu sıkan ve sıcaklığı artıran kalın materyallerine benzemeyen tayt kumaşları adeta ikinci ten gibi sizi saracak. Örneğin, Penti dikişi tayt modelleri, tek parçadan oluşan bacak bölgeleri ile sıcak havalarda bacağınıza değerek sizi rahatsız edebilecek dikişleri bile ortadan kaldırmış oluyor. Dize kadar olan kısa tayt modelleri ya da şort şeklindeki tayt modelleri, yazlık tişörtlerinizle istediğiniz şekilde kombinlenebilir. Ayrıca etek ve elbiselerin altına da rüzgarın azizliğine uğramak istemediğiniz zamanlarda kısa taytları giyebilirsiniz. Taytlar yazın oldukları kadar sonbahar ve kış mevsimlerinde de kullanışlı oluyor. Sonbahar geldiğinde pastel ve koyu renklerin hakim olduğu gardıroplarda bordo, lacivert ve gri renklerdeki uzun taytlar, yine sonbahara uygun uzun hırkalar, hafif ceketler ve bol gömleklerle birleşerek size son derece şık birer kombin yaratma olacağı sunuyor. İsteğinize göre kot pantolon desenli bir tayt deneyebilir ya da Penti lacivert tayt çeşitlerine göz gezdirerek koyu renk kot giymiş gibi bir izlenim yaratabilirsiniz. Böylece kotlarınızla uygun olduğunu düşündüğünüz tüm bluz, gömlek ve kazakları taytınızla da uyumlu bir şekilde giymeye devam edebilirsiniz.

Kışın ise tam anlamıyla hayat kurtarıcı olan termal taytlar şık kombinlerinizde bacaklarınızı sıcacık tutmanıza yardım ediyor. Dışı opak olan, içi göstermeyen kalın malzemeden yapılmış, içi de yumuşacık polar olan termal taytlar, her türlü kazak ve hırka ile çok şık şekilde birleşebiliyor. Kışın tercih edilen bilek üzeri botların içine çoğu zaman pantolon paçalarını sığdırmak zor olur. Ancak külotlu çorap gibi bacaklarınızı saran, buruşma ve yığılma yapmadığı için düz kalan taytlarınızla her türlü bot ve çizmeyi giymeniz daha rahat oluyor. Bilek boyu giydiğiniz ayakkabılarda da taytınızın paçalarını çoraplarınızın içine kolaylıkla sokabilir, soğuk havanın cildinize ulaşmasını önleyebilirsiniz. Penti 4 mevsim termal tayt modeli siyah, gri, kahverengi ve bordo gibi sonbahar ve kış mevsimini sembolize eden renklerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kışın taytlar ile gelen bir diğer kolaylık da taytların beli tamamen saran lastikli yapısı ve yüksek belli modeller. Penti yüksel belli tayt giydiğinize hareket özgürlüğüne sahip oluyorsunuz. Tayt vücudunuzu sardığı için kayma ihtimali olmuyor. Beliniz açılmadığında siz de üşümeden hayatınıza devam ediyorsunuz.

Rahatlığın Giyilebilir Hali: Penti Günlük Tayt 

Esnek modelleri ile her kilo, boy ve vücut tarzına uyum sağlayan, her yaştan kişiler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen taytlarıyla Penti müşterilerine bu kolaylığı bir üründe sunuyor. Penti one size tayt özel tasarım teknolojisi ile vücut tipinize ve ölçülerinize göre şekilleniyor. Böylece yaşamınızın her evresinde kilo alsanız da kilo verseniz de kullanabileceğiniz, sizi asla ortada bırakmayan bir kıyafetiniz oluyor. Tüm olumlu özelliklerine ek olarak taytlar aslında sağlığımızı korumamıza da yardımcı oluyor. Kışın buz gibi havalarda çok üşüyen insanlardansanız, Penti’nin termal taytlarını ya da incecik penye taytlarını, bol bir pantolonun altına giyerek iki kat arasında kalan havanın bedeninizi sıcak tutmasını sağlayabilirsiniz. Kendinizi soğuk havalara maruz bırakmadığınızda hastalanma riskiniz de azalacaktır. Soğuk havada üşüdüğünüzü hissettiğinizde hareket istediğiniz de ciddi şekilde azalır. Ancak Penti taytları ile donatılmış dolabınız arkanızda oldukça kışın bile aktif yaşam tarzınızı rahatlıkla devam ettirebilirsiniz. Aktif yaşam tarzına sahip kişiler tartından sıklıkla tercih edilen bir kıyafet olan tayt, doğal olarak uzun seyahatlerde de en kullanışlı kıyafete dönüşüyor. Arabada, uçakta ya da otobüste uzun süre oturacağınız seyahatlerde esnek bir tayt sizi her zaman pantolondan daha mutlu eder. Ayrıca bavulunuza kalın pantolonlar yerine taytları koymayı seçerseniz, yerden de büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Her üste uymayabilecek pantolonlar yerine, belki de sırt çantanıza bir iki tane siyah tayt koyarak, her kıyafete uyabilecek bir alt giyim seçeceği ile hem yükünüzü azaltmış hem de seyahat sırasında her gün kıyafetinizi düşünme derdinden kurtulmuş olursunuz.

Taytlar gündüz kullanımından gece kullanımına ufak birkaç dokunuş ya da sadece üst kıyafet değişimi ile rahatlıkla geçmenizi sağlar. Sabah ofise giderken üzerine sade bir bluz giyerek kullanabileceğiniz Penti deri tayt, bluzunuzu payetli bir gömleğe ya da ışıltılı bir cekete değiştirdiğiniz anda gece kıyafetinizin bir parçası olacaktır. Her ayakkabı modeliyle uyum sağlayan taytlar, babetlerle, topuklu ayakkabılarla ve botlarla rahatlıkla birleştirilebilir ve hepsinde de zarif ve eforsuz bir görüntü ortaya çıkarır. Esnek yapısından dolayı kot ve kumaş pantolonlar gibi kolay aşınmayan taytlar, dolabınızın en tasarruflu parçalarından olur. Penti’de her bütçeye uygun bir tayt modeli bulabileceğiniz için hayalinizdeki rahatlık ve şıklığa siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kıyafetlerinizdeki maksimum rahatlığı yakalamak, günlük yaşantınızdan bu rahatlıkla daha fazla keyif almak istiyorsanız, Hepsiburada üzerinde Penti’nin günlük tayt modellerini inceleyebilirsiniz. 

Penti Günlük Tayt Bedenleri Kaç Çeşittir?

XXS, XS, S, S/M, M, L, XL, XXL olmak üzere 8 çeşit halinde sunulan bu ürünler, her bedenden kullanıcıya hitap edebilmektedir. 

Penti Günlük Tayt Kaç Derecede Yıkanır?

Tercih ettiğiniz modelin kumaş cinsine göre yıkama derecesini belirlemelisiniz. Bunun için satın aldığınız ürünün iç kısmında yer alan etikete mutlaka göz atın ve burada yazan dereceye göre programı ayarlayın.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Penti Günlük Tayt Modelleri

Alışveriş Sokağı
Nikadu
Derya Kurşun
DeFacto
Tutku
Fsm1453
Koton
Penti
Mossta
Tommy Life
Dilvin
Kota
taytbutikcom
Wotto Collection
Bamost
Maymoda
Epaavm
Armalife
Tutku Elit
Anıt
Toplam 24 / 120 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/60002665/60006846/penti