Philips Diş Fırçası Fiyatları

Ağız hijyenine önem veren yetişkinlerin ve çocukların ihtiyacına göre çeşitli özelliklerde şarj edilebilir elektronik diş fırçaları üreten ‌‌Philips, geliştirdiği farklı tipte fırçalarla böylesi bir ürünü ilk kez kullanacak olan herkesin beklentisini karşılıyor. Farklı fırçalama ‌modlarına sahip ‌Philips elektronik diş fırçaları, dişlerinizi sert fırçaladığınızı fark ettiğinde ses çıkararak sizi uyarır ve baskıyı azaltarak diş ve diş etinizi korumanızı sağlar. Sağlıklı ve bembeyaz dişler için derinlemesine temizlik sağlayarak plağı süpürür. Sert fırçalamaya bağlı diş eti kanamalarını ve diş minesi çizilmelerini önleyerek ağız sağlığınızı korumaya yardımcı olur.

‌Philips Elektronik Diş Fırçasıyla Farkı Hissedin

Diş fırçalarken zamandan tasarruf etmenizi ve pratik diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak üzere geliştirilen ‌Philips elektronik diş fırçaları, manuel diş fırçasının özelliklerini bir adım öteye taşıyor. Elektronik diş fırçası, dakikada binlerce fırça darbesi sayesinde elle fırçalarken ulaşamayacağınız bir hızda derinlemesine temizlik sağlar. Tüm ağzınızı 30 saniyede temizler ve zamanlayıcı teknolojisiyle dişlerinizi 2 dakika boyunca fırçalama alışkanlığı kazandırır. Manuel diş fırçalarının ulaşamayacağı bölgelerdeki gözle görülemeyen yemek artıklarını etkili şekilde uzaklaştırır ve dişler arasında çürük oluşmasını önler. Diş etinizi tahriş etmeden nazikçe fırçalayarak sağlığını korur.

İhtiyacınıza Göre Farklı ‌Mod Özelliklerini Keşfedin

Diş fırçalama tercihinize göre fırçanızı farklı ‌modlara göre özelleştirebilirsiniz. Temizleme ‌‌modu, üstün ve derinlemesine temizlik için idealdir. Diş sağlığı ‌‌modu, diş eti plağının temizlenmesi için ekstra yumuşak bir fırçalama deneyimi sağlar. Dil temizliği ‌‌modu, dilinizi bakterilerden arındırarak ferah bir nefese kavuşmanıza yardımcı olur ve ağız bakımını tamamlar. Hangi ‌modu seçtiğiniz fark etmeksizin ‌Philips elektronik diş fırçaları, manuel diş fırçasına kıyasla 10 kata kadar daha hızlı ve etkili çözüm sunar.

Fırçalama Teknolojisinin Gücü Artık Elinizde

Çok sert fırçaladığınızda uyarı yapan basınç ‌‌sensörü diş sağlınızı korur. Ağzınızın her bir bölümünü ne kadar uzun süre fırçaladığınızı takip eden zamanlayıcı, sizi uyararak 2 dakikalık fırçalama rutinini kazanmanıza yardımcı olur. Dakikada binlerce titreşim ve dönme özelliğine sahip fırça başları, plakları uzaklaştırmada kesin başarı sağlar. Ayrıca fırça başlığınızı ne zaman değiştirmeniz gerektiğini hatırlatan dijital ‌sensör sayesinde tercih ettiğiniz farklı fırça başlıklarına uygun sertlikte fırça kılını kullanarak diş fırçanızı özelleştirebilirsiniz. Gelişmiş batarya teknolojisi sayesinde tam şarj ettiğiniz diş fırçanızı yeniden şarj etmeye gerek duymadan yaklaşık iki hafta kullanabilirsiniz. ‌Philips elektronik diş fırçasına özel üretilen koruma kabı sayesinde, diş fırçanızı ve şarj standını ‌seyahatlerinizde yanınızda götürerek diş ve diş eti sağlığınızı güvende tutabilirsiniz.

Soru 1: ‌Philips Elektronik Diş Fırçası Çocuklar için Kullanışlı mı?

Cevap 1: Elektronik diş fırçası kullanımı oldukça basittir. Sahip olduğu teknoloji sayesinde dakikada binlerce fırça darbesiyle derinlemesine temizlik sağlar. Fırçalarken farkında olmadan aşırı baskı uyguladığınızda bile sizin yerinize yumuşaklığı artırır ve diş sağlığınızı korur. Gerek yetişkin gerekse çocuk olsun herkesin kullanımına uygundur. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza uygun ‌modu seçip fırçayı ağzınızda hareket ettirmektir.

Soru 2: ‌Philips Elektronik Diş Fırçasının Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Cevap 2: Elektronik diş fırçası, manuel fırçalara göre daha uzun ömürlüdür çünkü fırça başlığı takıp çıkarılabilir özellikte olduğu için yeni bir elektronik diş fırçası almaya gerek yoktur. Fırça başlığını değiştirmeniz gerektiğinde tek yapmanız gereken 10 saniyelik bir işlemle yeni başlığı diş fırçanıza takmak ve kullanmaya devam etmektir.

Soru 3: ‌Philips Elektronik Diş Fırçası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Cevap 3: Herhangi bir ‌Philips diş fırçası satın aldığınızda sahip olacaklarınız bir adet şarj cihazı, bir adet seyahat çantası ve bir adet fırça başlığıdır. Eğer farklı tipte bir fırça başlığına ihtiyacınız varsa veya diş fırçanızı paylaşımlı kullanmak isterseniz yedek fırça başlığı satın alabilirsiniz. ‌‌Philips, kolayca temin edilebilen yedek başlıkları dünyanın dört bir yanında satış noktalarında kullanımınıza sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Diş Fırçası Fiyatları

88 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 88 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012117/philips