Philips LED TV Televizyonlar

LED televizyonlar teknoloji harikası özellikleri ve sunduğu yenilikler ile herkesin hayallerini süsler. Benzersiz tasarımları ile televizyon kavramına ayrı bir boyut getiren Philips LED TV televizyonlar sayesinde, dilediğiniz kalite ve avantajlara ulaşmak mümkündür. Farklı görüntü tarama hızı, video formatı ve ekran boyutu çeşitleri ile, Philips birden fazla LED TV televizyon seçeneği sunar.

Philips LED TV Fiyatları

Philips LED televizyon fiyatları tasarım, ekran boyutu ve video özelliklerine göre değişiklik gösterir. Televizyon fiyatlarını değiştiren ilk etken, televizyonun sunduğu ekran ebatı özelliğidir. Bu ebatlar, çapraz ekran boyutu olarak ölçülür ve inç ya da cm olarak belirtilir. Ekran boyutuna karar verirken, televizyonun kullanılacağı alanda görüşü kısıtlamayacak, kullanılacak alan ölçüleri ile orantılı olmasına dikkat edilmelidir. Televizyonu kullanacağınız ortam, yerleştireceğiniz bölüm ya da oda ölçülerinize göre sizler için ideal olan ürünü tercih edebilirsiniz.

LED TV fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen video özellikleridir; bu özellikler HD Ready, Full HD ve Ultra HD 4K olarak belirtilir. Tüm bu özellikler farklı avantajlar getirir ve farklı görüntü kalitesi sunar. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve görüntü kalitesi tercihlerinize göre, Philips markalı LED televizyonlar arasında, birbirinden farklı görüntü modellerini bulabilirsiniz. Tasarım açısından bakıldığında, gerek renk gerekse sabitleme özellikleri bakımından, Philips pek çok LED televizyona sahiptir. Dilediğiniz görünümde bir LED televizyona sahip olmak tamamen kişisel beğenilerinize bağlıdır. LED TV fiyatlarında etkili olan son özellik ise, televizyonun sizlere sunacağı teknolojik avantajlardır. Wi - fi bağlantı, USB girişi, dahili uydu alıcısı ve 3D oynatma seçenekleri, satın alacağınız televizyonun teknolojik özelliklerinden sadece birkaçıdır. Kullanım alanınıza uygun ebatlarda, dilediğiniz tasarıma sahip ve ihtiyacınız olan teknolojik özelliklerle donatılmış bir Philips LED televizyonu, değişen fiyat aralıklarında kolaylıkla bulmak mümkündür.

Philips LED TV Nerede Üretiliyor?

Philips, merkezi Hollanda'da bulunan ve 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın önde gelen markalarından biridir. Firma, televizyondan elektrikli ev aletlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yaptığı buluşlar ve teknolojiye kattığı yenilikler ile dünyada kendinden söz ettiren firmanın, dünyanın birden çok yerinde üretim tesisi bulunur. Philips, LED TV üretiminin büyük bir kısmını Polonya'da gerçekleştirir.

Philips, Hollanda merkezli çalışmalar ve Polonya'da bulunan üretim tesislerinin ortaklaşa yürüttüğü üretim hattında pek çok çeşit LED TV üretir. Dünyanın dört bir yanına ürün tedariği sağlayan firma, yenilikçi yaklaşımları ve üstün teknolojileri ile donatılmış televizyon modelleriyle öne çıkar. Farklı özelliklerle zenginleştirilmiş ve tasarım harikaları olarak üretilen ürünlerden, kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Philips LED TV Servisi

Philips, satış ve servis faaliyetlerini TSE (Türk Standartları Enstitüsü) bazında gerçekleştirir. Bu anlamda, kalite ve müşteri hizmetleri açısından kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiler. Satın aldığınız Philips LED TV televizyon kullanıcısı olarak, kurulum aşamasında yetkili servislerden yardım alabileceğiniz gibi, herhangi bir arıza durumunda da servislere başvurabilirsiniz. Servise başvurulan arıza kullanıcı hatası ya da ürün kaynaklı bir hata olabilir. Her durumda Philips yetkili servisine başvurmanız tavsiye edilir.

Philips LED TV televizyon servisleri Türkiye'nin pek çok bölgesinde hizmet verir. Geniş servis ağı sayesinde, dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz Philips yetkili servislerinin telefon numarası ve adreslerine Philips web sayfasından ve ürünü satın aldığınız firma dolayısı ile ulaşmanız mümkündür. Kurulum aşaması, herhangi bir arıza durumu ya da kullanıcı bilgilendirme gibi pek çok konuda yetkili Philips servisleri sizlere yardımcı olur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Marka
55 inç / 139 cm
50 inç / 127 cm
65 inç / 165 cm
43 inç / 109 cm
43 inç / 108 cm
58 inç / 147 cm
75 inç / 190 cm
32 inç / 80 cm
65 inç / 164 cm
4K Ultra HD
Full HD
HD
Konumseçilmedi
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/philips