Philips Televizyon

Modern çağın gereksinimlerinden biri olan televizyon, teknolojiye en hızlı ayak uyduran elektronik cihazlardan biridir. Philips televizyon üretici markalarının arasında ilk sırada yer alır. Televizyonların kalitesi ekrandaki tüm yayınların gerçek görüntülere sahip olması aranan tek özelliktir. Oyunların, filmlerin görüntülerindeki kalitesi, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatması gerekir. Philips markası kendi bünyesinde birden fazla model üretmiştir. Bu modeller arasında kullanıcıların deneyimlerini göz önünde bulundurarak LED modelleri üzerinde daha çok çalışmalar yapmaktadır. Çağın şartlarına göre üretilen modellerde ekran çözünürlükleri ve boyutları üstün teknoloji özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte hoparlör sayısı, rengi ve bluetooth gibi farklı özellikler ile de kullanıcı alanını genişletmiştir. Geniş kitlelere hitap eden markanın hemen tüm televizyon modellerinde teknolojinin kullanımlarına da ayak uydurmaktadır. 

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede üretimlerini satışa sunan dev bir marka olan Philips, insanın ihtiyacı olan tüm araç gereçleri üretmektedir. Bu üretimlerinin ilk sırasında beyaz eşyalar gelir. İhtiyaç duyulan bu eşyaların arasında televizyonlar da yerini almaktadır. Üretilen her bir televizyon tasarımının modellerinde bir üst teknoloji yer alır. Günümüzde hızlı bir şekilde ihtiyaçların ya da aranan özelliklerin en iyi şekilde karşılanması gerekir ve dünya devinin bu hızlı taleplere cevap vermesi gerekir. Zamana yetişmek, zamanla yarışmak elektronik çağın gereksinimlerini karşılamak oldukça zordur. Bunun üstesinden gelmekte ayrı bir deneyim gerektirir. Bu deneyimi de karşılayan güçlü ve donanımlı bir ekibe sahip olan Philips tüm üretimlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Dijital çağda televizyondan beklenen ekran kalitesidir. Ekran çözünürlüğü ne kadar iyi olur ve renkleri ne kadar canlı olursa o kadar fazla talep görmektedir. Bunun yanı sıra televizyonda oyun oynamak, kişinin kendisini orada olduğunu hissetmesi de üstün bir özellik olarak tanımlanır. Ve bu en çok istenilen özellikteki beklentiyi karşılamak ta büyük başarı olarak atfedilir. Oyun sırasındaki çözünürlük ile film izleme sırasındaki çözünürlük ve görüntü kalitesi en yüksek düzeyde olması için büyük çalışmalar yapılmıştır. Bu başarılarda televizyon modellerinde seri modellerin doğmasına neden olmuştur.

Televizyon modellerindeki özellikler artış gösterdikçe fiyatları arasında da artış göstermiş ve fiyat farklılıkları oluşmuştur. Ancak Philips her bütçeye uygun tasarımlarını üretmiş kullanım alanlarını genişletmiştir. Her kesimden ve her bütçeye uygun modelleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veren televizyon modelleri üretmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, seçim yaparken doğru tercihlerde bulunmaktır. Bu bağlamda modellerin hemen hepsi oldukça kaliteli, uzun ömürlü ve teknolojik özellikleri yüksek olan üretimlerdir. 

Philips Televizyon Fiyat Aralıkları 

Philips markası kendi üretimlerindeki televizyon modellerinin özellikleri kullanıcı sayısını artırmaktadır. Televizyon tasarımlarında uydu alıcı modelleri ile bu alanda en fazla ilgi gören modeller arasında yerini almıştır. Birçok kullanıcı bu özelliğe sahip olmak için markanın indirimlerini ve kampanyalarını sıkı bir şekilde takip etmektedir. Marka indirimlerini özel günlerde listesindeki fiyatlarını yarı oranında indirerek yeniden fiyat belirler. Bu da talebin daha da çoğalmasını sağlar. Burada hem üretici hem de kullanıcı büyük bir kar elde etmiş olur. Her bir ürünün özelliğine uygun fiyatlandırmaların yılın belli zamanlarında yapılan indirimlerle kullanıcı için oldukça büyük kazanç sağlamaktadır. Liste fiyatı belirlenmiş bir televizyon modelinin yarı oranında indirilmiş ya da kampanya fiyatına sahip olmak isterseniz sizlerde markayı takip edebilirsiniz.

Televizyonlar aslında artık evlerde vazgeçilmez elektronik cihazlar arasında yerini almıştır. Alınan veya alınmak istenen televizyonların modelleri ihtiyaç duyulan alanlara ya da kullanım amaçlarına göre fiyatları değişmektedir. Televizyonlardaki bu fiyatları belirleyici olan unsur ise özellikleri ve fonksiyonları olarak görülür. Televizyonun ekran boyutu, sesi ve renk çözünürlüğü oldukça önemlidir. Son yıllarda teknolojinin çığır açtığı dönemde hayatın büyük bir kısmında yer alan internete yine televizyonlarla ulaşılması üstün özellik olarak kabul edilir. İnternet ve çevrimiçi uygulamaları, HDMI bağlantısı, yükseltilebilir bellek özellikleri televizyonda aranan özellikler arasında önemli bir konumdadır. Bilgisayar ve cep telefonu için önemli olan HDMI bağlantısını artık televizyonlarda da mevcuttur. Uzun yıllar kullanıcılara yüksek kalitede bir ekran sunan markanın farklı tasarımlarından bütçenize en uygun modeli seçebilirsiniz. 

Philips televizyon fiyatları geniş aralıklarla kendi bünyesinde farklılık gösterir. Fiyat farklılıklarını etkileyen unsurlar arasında televizyon modellerinin özelliklerinden kaynaklanmaktadır. En üstün özelliklere ve tasarımlara sahip olan Philips televizyon ekranları boyutları arttıkça otomatik olarak ücretleri de artar. Televizyon modellerindeki ekran çözünürlüklerindeki artışlarda yine aynı şekilde fiyatları artırmaktadır. Kompozit girişi ve komponent girişi ile DLNA’ya sahip olan üretimlerinde bu özelliklere sahip olmayanlara oranla daha pahalı olur. Ayrıca HDMI özelliği olan Philips marka televizyon çeşitlerinin ücretleri de diğer modellerine göre farklıdır. Tüm bu bahsi geçen özellikler markanın üretimlerindeki televizyonlarda bulunması veya bulunmaması fiyatları etkileyen unsurlardır. Bu unsurlar ürünün kalitesini ve talebi artıran nedenler arasındadır. Philips marka bir televizyon almak isterseniz ürünün özelliklerini detaylı olarak incelemeli ve bilgi almalısınız. 

A sınıfı enerji tüketimi yapan televizyonların daha alt sınıfı enerji tasarrufu sağlayan modellere göre ücretleri daha yüksektir. Fiyatlandırılmada etkili olan bu özellikler fiyat listelerinde özellikle belirtilmektedir. Bu listelere bakarak modeli ve özellikleri inceleyebilir, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Seçim yapmanızda bu bilgiler size yol gösterecektir ve seçiminizi çok daha kolay yapacaksınız. Televizyona ait olan modelleri, özellikleri, isimleri ile detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. 

Philips Televizyon Kumandası

Gelişen teknolojiye ayak uyduran televizyonlara erişirken buna ilave olarak kumandalar da bu gelişmelerden nasibini almaktadır. Televizyonların kolay kullanımlarını sağlayan kumandaların da gelişme göstermesi ile birlikte kumandalara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Philips televizyon kumandası gelişmiş özelliği sayesinde rahatınızı bozmadan keyifli bir yaşam sunmaktadır. Kumanda sayesinde televizyonunuzun tüm özelliklerini kolayca kullanmanızı sağlayacaktır. Yeni nesil olan bu kumanda modelleri sayesinde dilediğiniz tüm kanalları rahatça izleyebilir veya internete girebilirsiniz. İnternete girişinize daha hızlı geçiş sağlayan kumandalar sayesinde sosyal medya hesaplarınızı da kontrol edebilirsiniz veya bunların haricinde sinema keyfinizi en üst düzeyde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Philisps televizyon kumandaları modellerle birlikte teknolojik gelişmelere uyum gösterir. Bu yeniliklerle birlikte ihtiyaçları karşılar ve buna göre tasarlanır. Farklı modelde ki televizyon serilerine uyumlu olarak üretilir. Hem televizyon modellerinin sürekli değişmesi hem de televizyondaki bu kadar yenileşme sebebiyle kumandaların sayıları ve modelleri de otomatik olarak çoğalmaktadır. Televizyon kumandasının özellikleri çağın hızla gelişen teknolojisine eşlik ederek ihtiyaçlara uygun bir şekilde uyum gösterir. Akıllı televizyonlar ile artan kumanda özellikleri ne yazık ki eski model kumandaların kullanımını da etkisiz hale getirmiştir. Akıllı kumandaların sayesinde televizyondan internete kolayca girebilir ve sosyal medya hesaplarınızı buradan da kullanabilirsiniz. 

İnternetin hayatınıza girmesi ile birlikte televizyon aracılığı ile internete erişim sağlayabilirsiniz. İnternet için farklı ve ilave tuşlar gerekmiştir. Bu nedenle kumandaların yeniden tasarlanması zaruri hale gelmiştir. Kumandalarda hem televizyon için hem de klavye kullanımı için tuşlar eklenmiştir. Ultra ince televizyon serilerinde, LCD ve LED TV gibi serilerin ürünlerindeki kumandaların kullanımları da pratikleşmeye başlamıştır. Ayrıca görünümleri de estetik açıdan günden güne değişmiştir. Kumandalarda bulunan tuşlar ile internete bağlanabilir, film izleyebilir ya da tek tuşla oyun oynayabilirsiniz. Televizyonunuzun üstün özelliklerini şık tasarımlara sahip olan kumandalar ile doyumsuz saatler geçirebilirsiniz. Kumanda da bulunan Bluetooth teknolojisi sayesinde diğer odalardan da televizyona ulaşabilirsiniz. Kumanda da bulunan klavye ile çift taraflı kulanım imkanına sahip olursunuz. Karanlıkta parlayan ve ışığını yansıtan saat düğmesi sayesinde gece uyandığınızda saate bakabilirsiniz. Dilerseniz otel işletmelerinizde kumanda pillerinin kayıplarına karşı önlem almak için pilleri vida ile kilitleyebilirsiniz. Böylece pillerin konuklarınız ya da çocuklar tarafından çıkarılması engellenmiş olur.

Philips TV LED Modelleri

Teknolojinin gelişimi ile birlikte elektronik cihazların da gelişimlere ayak uydurması zorunlu hale gelmiştir. Televizyonlar da bu gelişimlerde ciddi anlamda değişime uğramaktadır. Televizyonlar günlük kullanımları en fazla olan cihazlardır. Renkleri, görüntüleri ve kullanıcıyı tatmin etmesi yönünde son yıllarda dikkat çekici detaylar aranmaktadır. Bunların yanı sıra televizyonda sadece film ya da dizi izlemenin yanında daha fonksiyonel özellikleri de beraberine getirmektedir. Oyun, film, dizi izlemenin yanı sıra internet bağlantısının olması yoğun bir şekilde talep edilen özellikler arasındadır. Ve tüm bunları yüksek çözünürlüklü, renklerin ve ses düzeyinin de yüksek olması kullanıcıların aradığı ve beklediği performansı göstermesi gerekir.

Televizyonların ultra HD modelleri, Philips TV led modelleri, fonksiyonel yapıları ve şık tasarımları ile tüm kullanıcılarının takdirini ve beğenisini kazanmıştır. Çözünürlük geliştirme teknolojileri sayesinde, yayınların kalitesi ve ekran yansıması en üst seviyededir. Büyük ekran boyutlarına sahip olan televizyonlarda ekran çözünürlükleri aynı oranda artacaktır. Yayınların çekim kaliteleri değişmeden ekranlara yansıması markanın televizyon modelleri arasında kullanıcılara farklı özellikler sunar. Bunlar;

 • 4K ultra HD kaliteye sahiptir. 
 • Çözünürlük geliştiren teknolojisi ve çekim kalitesi bozulmadan ekrana yansır.
 • Geliştirilen derinlik algısı ile birlikte renk kontrastları oldukça yüksektir.
 • Renklerin canlılığı ve hareketlerin kusursuz oluşu direkt olarak ekrana yansır. 
 • Kurulumu kolaydır. Ayrıca ağ kurulumu ve ayarlar gibi yardımcı sihirbaz özellikleri de mevcuttur. 
 • Wi-fi bağlantısı, uydu alıcısı, USB girişi gibi ürün özelliklerine sahiptir. 

Televizyon tasarımlarının her biri gelişen teknoloji kullanılarak üretilir ve benzersiz deneyimleri ile tüm beklentileri tamamen karşılamaktadır. Tam anlamıyla tüm beklentilere karşılık veren modeller uzaktan kumandaların da yenilenerek kullanıcılara sunulması ile keyifli bir izleme imkanı sunmaktadır. Philips elektronik cihazlar arasında yer alan televizyonlar, dijital çağa ayak uydurması için farklı birçok özelliği bünyesinde toplamıştır. Yüksek çözünürlüğü sayesinde gerçekliğe en yakın görüntü kalitesine sahiptir. Ses kalitesindeki yüksek verimi ile de büyük beğeni toplamaktadır. 

Televizyon modelleri arasında Smart TV’ler gelişen teknolojiyi kullanarak geniş özelliklere sahip olarak tasarlanmıştır. Film, dizi, televizyon ve oyun kaydetme avantajları sunmaktadır. TV’de kaçırdığınız programı kaydederek yeniden izleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısını kullanarak farklı uygulamaları televizyon ekranından izleyebilirsiniz. Smart TV’leri çevrimiçi programı özelliği sayesinde Youtube uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. Hem kurulumu hem de kullanımı kolay olan televizyonlar telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlarla bağlantı kurabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi özelliği ile müzik keyfini de kusursuz olarak yaşama imkanı sunmaktadır. Kalabalık ortamlarda kulaklık girişi ile çevreye rahatsızlık vermeden dilediğiniz ses düzeyinde müzik, film veya dizi izleyebilir, oyunlarınızı oynayabilirsiniz. En büyük özelliği ise HDMI bağlantısını kullanarak bilgisayar veya akıllı cihazlarınızla online toplantılara katılabilirsiniz.

Philips televizyon üretimleri genel olarak LED özelliğine sahiptir. Markanın bu televizyonlarında birçok avantajı bulunur. Uzun süre kullanıma sahip olan modellerde beyaz nokta mevcuttur. Geniş ekran seçenekleri ile yayınların canlı renklerle kullanıcıların izlemesine olanak sağlar. Arka ışık dizaynına sahip olması ile birlikte 4K özelliği tüm kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. 

Televizyon hayatın her alanında kullanılan önemli görsel bir araçtır. Philips televizyon satın alırken, özellikle kullanıcıların bazı özelliklerine dikkat ederek seçim yapmaları gerekir. Bu özellikler;

 • Multimedya özelliğinin bulunması satın alırken tercih nedenleri arasında yerini alabilir. 
 • Led modelleri arasında ekran özelliklerine dikkat ederek almalısınız. Burada ekran boyutu önemlidir. 
 • Ekran çözünürlüğü dikkat edilmesi gereken ilk ve en önemli husustur. 
 • Televizyon tasarımları özen gösterilmesi gereken diğer önemli hususlardır.
 • Televizyon modellerinde 4K cinema özelliğine de dikkat etmelisiniz. 
 • USB girişi, işlemci çekirdeği, HDMI 2.0 girişi detayları da bazı kullanıcılar için önemlidir. 
 • Kullanılan alan boyutu ve cihaz boyutları da önemli noktalar arasında yerini alır.

Philips televizyon modellerinde özellikleri ile kullanımda farklılıklar meydana gelir. Kullanıcıların kullanılan odanın veya alanın boyutuna göre seçim yapmaları önemlidir. Uygun boyutlarda olan televizyonların cihaz ile aralarında ortalama bir görüş mesafesi olması gerekir. Yayın kaydetme özelliği bulunan yeni üretimli televizyon modelleri ile dilediğiniz yayınları kaydedebilirsiniz. Ses kontrol özelliği ile kumandayı dilediğiniz zaman kullanım sağlayabilirsiniz.

Philips Televizyon Kumanda 

Televizyonlarla birlikte gelişen ve değişen kumandaların fiyatları da otomatik olarak değişmektedir. Philips televizyon kumanda fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre de ücretlendirilir. Dilediğiniz televizyonu alırken kumandası hakkında da bilgi alabilirsiniz, kumandanın özelliklerini öğrenerek istediğiniz performansı sağlayacak teknik kapasiteye sahip olup olmadığı konusunda da fikir edinebilirsiniz. Detaylı incelemeler yaparken mutlaka kullanıcı yorumlarını da okumanızda size fayda sağlayacaktır. Aslında Philips televizyon ve kumandasının bütçenize uygun olmasının yanı sıra istediğiniz özelliklere sahip olduğu, kullanım kolaylığı ve televizyonun çözünürlüğü çok daha önemlidir. 

Philips televizyon modellerinin tümünde özellikleri bakımından farklı kategorilere ayrılmıştır. Bu farklı modellerinden biri LED Smart çeşitlerinden biri olan televizyon modelin özellikleri 50 inç ekran boyutuna sahiptir. 4K çözünürlük ile işletim sistemi Sapsi’dir. DLNA özellikleri ile birlikte 2 adet USB girişi mevcuttur. Optik dijital ses çıkışının yanı sıra hem ses hem de kulaklık çıkışı vardır. Televizyonda 4 işlemci çekirdeği bulunan, bir adet analog anten girişi bulunur. Ses çıkışı 20 W gücündedir. HD uydu alıcı sisteminde Netflix ile beraber Youtube, Digiturk play, Spotify gibi internet dünyasına da kolayca giriş yapabilirsiniz. A sınıfı enerji tüketimi yapması sağlanan modelin farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir. Tüm bu özellikleri kullanabilmeniz için kumanda özellikleri de geliştirilmektedir. Kumanda da bulunan tek bir tuşla internet kullanımına kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. İnternet kullanımı için kumanda üzerindeki klavye ile oldukça hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz. 

Philips Televizyon Modellerinde Üstün Özellikler Nelerdir?

En son üretilen modellerde internet bağlantısı sayesinde, toplantılara katılabilir, youtube uygulamasını kullanabilir, sosyal medya hesaplarınıza bağlanabilirsiniz. İnternet gezintinizi akıllı cihazlarınızda değil televizyon ekranlarında yapabilirsiniz. 

Philips Televizyonu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yüksek çözünürlüğüne ve ses kalitesine büyük önem vermelisiniz. Geniş ekran görüntüsündeki renklerinde canlılık özelliği tam olmalıdır. İster kullanın ister kullanmayın ancak internet bağlantı girişinin olmasını tercih etmelisiniz. HD kalitesine, LCD ekran moduna ve USB girişi olmasına dikkat etmelisiniz. 

Philisps Televizyon Kumanda Özellikleri Nelerdir?

Televizyonların gelişen modellerine göre tasarlanan kumandalarında çok fonksiyonlu olarak üretilmektedir. Çift yüzeyli kullanımı bulunur. Hem televizyon tuşları hem de internet kullanımı için klavye tuşları bulunur. İnce ve şık bir görünüme sahiptir. Saati gösteren parlak ışık özelliği bulunur.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Televizyon

70 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Çözünürlük
Toplam 24 / 70 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/philips