Philips LED TV Televizyonlar

LED televizyonlar teknoloji harikası özellikleri ve sunduğu yenilikler ile herkesin hayallerini süsler. Benzersiz tasarımları ile televizyon kavramına ayrı bir boyut getiren Philips LED TV televizyonlar sayesinde, dilediğiniz kalite ve avantajlara ulaşmak mümkündür. Farklı görüntü tarama hızı, video formatı ve ekran boyutu çeşitleri ile, Philips birden fazla LED TV televizyon seçeneği sunar.

Philips LED TV Fiyatları

Philips LED televizyon fiyatları tasarım, ekran boyutu ve video özelliklerine göre değişiklik gösterir. Televizyon fiyatlarını değiştiren ilk etken, televizyonun sunduğu ekran ebatı özelliğidir. Bu ebatlar, çapraz ekran boyutu olarak ölçülür ve inç ya da cm olarak belirtilir. Ekran boyutuna karar verirken, televizyonun kullanılacağı alanda görüşü kısıtlamayacak, kullanılacak alan ölçüleri ile orantılı olmasına dikkat edilmelidir. Televizyonu kullanacağınız ortam, yerleştireceğiniz bölüm ya da oda ölçülerinize göre sizler için ideal olan ürünü tercih edebilirsiniz.

LED TV fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen video özellikleridir; bu özellikler HD Ready, Full HD ve Ultra HD 4K olarak belirtilir. Tüm bu özellikler farklı avantajlar getirir ve farklı görüntü kalitesi sunar. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve görüntü kalitesi tercihlerinize göre, Philips markalı LED televizyonlar arasında, birbirinden farklı görüntü modellerini bulabilirsiniz. Tasarım açısından bakıldığında, gerek renk gerekse sabitleme özellikleri bakımından, Philips pek çok LED televizyona sahiptir. Dilediğiniz görünümde bir LED televizyona sahip olmak tamamen kişisel beğenilerinize bağlıdır. LED TV fiyatlarında etkili olan son özellik ise, televizyonun sizlere sunacağı teknolojik avantajlardır. Wi - fi bağlantı, USB girişi, dahili uydu alıcısı ve 3D oynatma seçenekleri, satın alacağınız televizyonun teknolojik özelliklerinden sadece birkaçıdır. Kullanım alanınıza uygun ebatlarda, dilediğiniz tasarıma sahip ve ihtiyacınız olan teknolojik özelliklerle donatılmış bir Philips LED televizyonu, değişen fiyat aralıklarında kolaylıkla bulmak mümkündür.

Philips LED TV Nerede Üretiliyor?

Philips, merkezi Hollanda'da bulunan ve 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın önde gelen markalarından biridir. Firma, televizyondan elektrikli ev aletlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yaptığı buluşlar ve teknolojiye kattığı yenilikler ile dünyada kendinden söz ettiren firmanın, dünyanın birden çok yerinde üretim tesisi bulunur. Philips, LED TV üretiminin büyük bir kısmını Polonya'da gerçekleştirir.

Philips, Hollanda merkezli çalışmalar ve Polonya'da bulunan üretim tesislerinin ortaklaşa yürüttüğü üretim hattında pek çok çeşit LED TV üretir. Dünyanın dört bir yanına ürün tedariği sağlayan firma, yenilikçi yaklaşımları ve üstün teknolojileri ile donatılmış televizyon modelleriyle öne çıkar. Farklı özelliklerle zenginleştirilmiş ve tasarım harikaları olarak üretilen ürünlerden, kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Philips LED TV Servisi

Philips, satış ve servis faaliyetlerini TSE (Türk Standartları Enstitüsü) bazında gerçekleştirir. Bu anlamda, kalite ve müşteri hizmetleri açısından kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiler. Satın aldığınız Philips LED TV televizyon kullanıcısı olarak, kurulum aşamasında yetkili servislerden yardım alabileceğiniz gibi, herhangi bir arıza durumunda da servislere başvurabilirsiniz. Servise başvurulan arıza kullanıcı hatası ya da ürün kaynaklı bir hata olabilir. Her durumda Philips yetkili servisine başvurmanız tavsiye edilir.

Philips LED TV televizyon servisleri Türkiye'nin pek çok bölgesinde hizmet verir. Geniş servis ağı sayesinde, dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz Philips yetkili servislerinin telefon numarası ve adreslerine Philips web sayfasından ve ürünü satın aldığınız firma dolayısı ile ulaşmanız mümkündür. Kurulum aşaması, herhangi bir arıza durumu ya da kullanıcı bilgilendirme gibi pek çok konuda yetkili Philips servisleri sizlere yardımcı olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

32 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Televizyonlar, LED Ekranlar
  2. Vestel Televizyonlar, LED Ekranlar
  3. Samsung Televizyonlar, LED Ekranlar
  4. LG Televizyonlar, LED Ekranlar
  5. Sony Televizyonlar, LED Ekranlar
  6. Awox Televizyonlar, LED Ekranlar
  7. Grundig Televizyonlar, LED Ekranlar
  8. Regal Televizyonlar, LED Ekranlar
  9. Arçelik Televizyonlar, LED Ekranlar
  10. Beko Televizyonlar, LED Ekranlar
  11. Altus Televizyonlar, LED Ekranlar
  12. Sunny Televizyonlar, LED Ekranlar
  13. Axen Televizyonlar, LED Ekranlar
  14. Dijitsu Televizyonlar, LED Ekranlar
  15. Skytech Televizyonlar, LED Ekranlar
  16. Profilo Televizyonlar, LED Ekranlar
  17. Toshiba Televizyonlar, LED Ekranlar
  18. Telefunken Televizyonlar, LED Ekranlar
  19. Hi-Level Televizyonlar, LED Ekranlar
  20. Onvo Televizyonlar, LED Ekranlar
 2. Ekran Boyutu A-Z
  1. 32 inç / 80 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 43 inç / 108 cm
  4. 43 inç / 109 cm
  5. 49 inç / 124 cm
  6. 50 inç / 127 cm
  7. 55 inç / 139 cm
  8. 58 inç / 147 cm
  9. 65 inç / 165 cm
  10. 70 inç / 178 cm
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Çözünürlük
  1. 4K Ultra HD
  2. Full HD
  3. HD
 6. Görüntü Teknolojisi
 7. Uydu Alıcı
 8. Smart TV
 9. Çözünürlük (Piksel)
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Renk
 12. Model Yılı
 13. Wi-Fi
 14. Ekran Formatı
 15. Ambilight
 16. HDMI Girişleri
 17. Tuner
 18. İşletim Sistemi (Smart TV)
 19. Bağlantı Seçenekleri
 20. Curved (Kavisli)
 21. Satıcı A-Z
 • Marka Philips

Televizyon, LED Ekran Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483638/17201/163192/philips
Başa dön