Temizlik işlemlerinize pratik çözümler kazandıran Philips elektrikli süpürgeler, sahip oldukları geniş aksesuar ve parça desteği ile tüm gereksinimlerinize çözümler sunuyor. Elektrikli süpürge kategorisinde şarjlı süpürgeden, robot süpürgeye kadar sekiz farklı modele ev sahipliği yapan Philips, ürünler için gerekli olan tüm ekipmanlara kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Toz torbaları, filtreler ve süpürge başlıkları başta olmak üzere tüm aksesuar parçaları, orijinal tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Hayatı kolaylaştıran Philips teknolojileri, alanların temizlenmesinde de sizlere destek olmaya devam ediyor.

Elektrikli Süpürge Filtre Çeşitleri

Filtreler, en sık ihtiyaç duyulan ve en fazla ürün seçeneğine sahip süpürge aksesuarları olarak ön plana çıkıyor. Pek çok çeşidi bulunan filtreler, yıkama makinelerinden toz torbasız modellere kadar tüm ürünlerde kullanılıyor. Motor koruma, hava temizleme ve boşaltma işlemleri için farklı türleri bulunan filtreler, temizlik işlemlerinin verimli olmasında büyük önem gösteriyor. Süpürme işleminde toz ve kiri ayrıştıran filtreler, toz taneciklerini en küçük parçasına kadar yok ediyor. Alerjen sorunların oluşmasını engelleyen filtre çeşitleri, belirli aralıklarla değiştirildiğinde hava kalitesinin korunmasına yardımcı oluyor. Farklı tasarımlarıyla hem insanları hem de süpürgelerin korunmasına katkı sağlıyor. Pratik şekilde takılıp sökülebilen filtreler, yıkanabilen çeşitleri ile daha uzun sürelerde kullanıma imkân tanıyor. Süpürgelerin modellerine göre silindir, kare ve dikdörtgen yapılarda tasarlanan filtreler, evcil hayvan tüylerinin oluşturduğu etki ile mite ve bakterilerin yarattığı olumsuzlukların önlenmesine de katkı da bulunuyor.

Elektrikli Süpürge Toz Torbası Modelleri

Toz torbası kullanılan ürünlerin tasarım farklılıkları nedeniyle hacimsel ve yapısal olarak birçok toz torbası çeşidi Philips tarafından geliştiriliyor. Kâğıt ve bez malzemelerden oluşan toz torbaları, toz ve kiri hapsetmesi ile birlikte filtrasyon sürecine de katkı sağlayacak şekilde üretiliyor. Geliştirilen kâğıt torbalar genel olarak tek kullanımlık özellikler gösterirken, sentetik bez torbalar uzun süreli kullanıma uygun şekilde tasarlanıyor. Özel dokuları ile emiş gücünü artıran toz torbaları, süpürgelerin performansının yüksek kalmasına da yardımcı oluyor. Toz torbaları, tam doluluk seviyesine ulaşana kadar süpürgenizin performansının daima yüksek kalmasına katkı sağlıyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen toz torbaları, süpürme işlemi sırasında torbaya çekilen sert cisimlerin yaratacağı yırtılma ve delinme gibi olumsuzluklara karşı korumalı olarak üretiliyor. Dörtlü, on ikili ve yirmili paket seçenekleri ile satışa sunulan toz torbaları, temizlik işlemlerinin uzun süreler kesintisiz olarak gerçekleştirilmesine destek oluyor.

Elektrikli Süpürge Aksesuar ve Gövde Parçaları

Süpürge başlıkları, borular ve hortum çeşitlerinden oluşan aksesuar modelleri, süpürme işlemlerinin pratik hale gelmesine yardımcı oluyor. Farklı yüzey türlerinde en iyi performansın elde edilmesini sağlayan başlıklar, süpürge modellerine göre değişiklik gösteriyor. Sert zeminlerden, koltuk ve kanepe yüzeylerinin temizlenmesine kadar farklı türleri bulunan başlıklar, yüzeylerin yapılarına en uygun tasarımların kullanılmasına imkân tanıyor. Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan başlık türleri, kullanılan yüzeylerde en etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Yüzey farkı olmadan temizlik işlemini en kolay şekilde yapmanıza yardımcı olan süpürge boruları, dayanıklı ve ergonomik yapıları ile dikkat çekiyor. Metal ve plastik malzemelerin kullanıldığı boru çeşitleri, iç içe geçebilen teleskobik ve klasik parçalı tasarımlardan oluşuyor. Taşıma ve saklama işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan boru ve hortum tasarımları, süpürge performansını daima yüksek olmasına yardımcı oluyor. Boru ve hortumların kullanımı kolaylaştıran boyutları, tavandan zemine kadar tüm yüzey türlerinde yapılan işlemlerin daha konforlu olmasını sağlıyor. Özel yapıları sayesinde tıkanma ve yıpranmaya dayanıklı olan parçalar, az enerji ile konforlu temizlik işlemlerinin elde edilmesine katkı da bulunuyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Süpürge Aksesuarları

2031 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 2031 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17712/philips