Türkiye'nin bir numaralı tercihi olan Prima, uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilmiş ürünleri aileler ile buluşturuyor. Bebeklerin sağlıklı gelişimi ve mutlulukları için özel formüller geliştiren Prima, sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarıyor. Kaliteli ve dayanıklı bebek bezleri ile hem annelerin hem de bebeklerin yüzlerini güldürüyor. Bebek bakımında ihtiyaç duyulan özellikler düşünülerek tasarlanan ürünler sunan Prima, esnek kenarları, yumuşacık dokusu ve sızdırmaz yapısı ile bebeğiniz için en iyisini hedefliyor. Siz de bebeğinizin hassas teni için en iyisini istiyorsanız Prima bebek bezlerine ve ıslak mendillerine göz atabilir, onlara daha rahat bir yaşam sunabilirsiniz. 

Her Bebek İçin Özel Tasarlanan Prima

Doğdukları andan itibaren hızla gelişmeye başlayan bebekler, kilo aldıkça farklı bez boyutlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bebeklerin kilo durumuna göre seçilmesi gereken bebek bezleri, her kilo aralığı için belirlenmiş olan farklı numaralarda satışa sunuluyor. Prima prematüre bebek bezi ve Prima yenidoğan bez çeşitleri ile yeni doğan bebeğinizin hassas cildini Prima kalitesi ile güvence altına alabilirsiniz. Maksimum kuruluk, hijyen ve rahatlık sunan bu bezlerle bebeğinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz. 3-6 kilogram aralığındaki bebekleriniz için 2 numaralı serilerden temin edebilirsiniz. Yavaş yavaş hareketlenmeye başlayan 4-9 kilogram aralığındaki bebekleriniz için esnek kenarlara sahip 3 numaralı bezlerden faydalanabilirsiniz. Primaq Premium Care 4 yumuşak dokusu ve nefes alan yüzeyi ile gün içinde yorulan bebekleriniz için uzun soluklu bir uyku imkânı sunuyor. Siz de Prima kilo tablosuna göz atarak bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bezi kolaylıkla belirleyebilir ve ona uygun olan konforlu bir bez ile daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Prima Kalitesinde Sağlıklı Bebekler

Bebeğinizin sağlığını korumak, rahat hareket etmesi ve iyi bir uyku uyuması amacıyla üretilen Prima bebeğiniz için en iyisini sizlere sunuyor. Prima teknolojisinin çekirdeği olan emici merkez, nemi emerek bebeğinizin cildinin kuru ve sağlıklı kalmasını sağlıyor. Bu özellikle birlikte bebeğinizi pişik ya da isilik gibi rahatsızlıklardan uzak tutabilirsiniz. Yumuşacık esnek yan bantlar, bezi bebeğinize mükemmel bir şekilde giydirmeniz için polipropilen ve polyester liflerle özel olarak tasarlanıyor. Bebeğinizin bacaklarına ve vücut şekline uyum sağlayarak daha rahat hareket etmesi için tasarlanan esnek bacak bölgesi, sızdırmayı önleyen yapısı ile hem anneleri hem de bebekleri mutlu etmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra Premium Care serisinde bulunan ıslaklık göstergesi, bebeğinizin bezini değiştirme zamanı geldiğinde renk değiştirerek sizi uyaran bu gösterge ile bebeğinizin konforunu artırabilirsiniz. Bebeğinizin cildini korumak, isilik ve pişik gibi rahatsızlıkları önlemek için bezin üst tabakasında Avrupa yönetmeliklerine uygun patentli bir koruyucu losyon bulunuyor. Losyonlu ürünlerden tercih ederek hassas cilde sahip olan bebeğinize hak ettiği değeri sunabilirsiniz. 

  • Emici merkez ile daha sağlıklı ve mutlu bebekler
  • Esnek bacak bölgesi ile hareket özgürlüğü
  • Nemlendiri losyon ile isilik ve pişik gibi rahatsızlıklara son 
  • Eğlenceli tasarımları ile neşeli bebekler
  • Koruyucu içermeyen güvenilir malzemelerle üretilen bezler

Prima Güvencesini Keşfedin 

Sağlıklı ve gülen bebekler için en yeni teknoloji ile geliştirilen Prima ürünlerini keşfedebilirsiniz. Kaliteli içerikleri ve antialerjen yapısı ile annelerin bir numaralı tercihi olan Prima, farklı ürünleri ve birbirinden farklı bez seçenekleriyle bebekleri de mutlu etmeyi başarıyor. Pediatristlerin önermiş olduğu Prima Premium Care serisi ile bebeğinize gece boyunca daha rahat bir uyku sunabilirsiniz. Prima Yenidoğan serisinde bulunan hava kanalları ile bebeğinizin altını kuru tutabilirsiniz. Prima Aktif Bebek ile bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kıpır kıpır yerinde duramayan bebekleriniz için bezini giydirmek güç bir durum aldıysa külot bezlerden tercih ederek kısa sürede işinizi halledebilirsiniz. Prima'nın özel olarak tasarlamış olduğu ıslak havlu çeşitlerini de inceleyebilir ve bebeğiniz için tam koruma sağlayabilirsiniz. Hassas ciltler için nazik temizleme sunan ıslak havlularla bebeğinizin cildini tahriş etmeden ve yakmadan yumuşacık dokusuyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Kaliteli malzemeler ile üretilen, hassas tene sahip olan bebekler için en iyisini tasarlayan Primayı keşfederek siz de bebeğinize hak ettiği değeri sunabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri incelemek, en uygun fiyatlardan faydalanmak için Hepsiburada'yı takip edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...