Prima; uzun yıllardan beri bebekler için tek kullanımlık bezler tasarlayıp sürekli kendini yenileyen, bebekler için daha fazla sevgi, uyku ve oyun rahatlığını sağlamanın önemini vurgulayan ve onlar için en iyisini üretmeyi hedefleyen bir marka olarak dikkat çekiyor.

Prima Yenidoğan bebek bezi, yenidoğan bebeklerin hassasiyetine uygun olarak, özel olarak tasarlanıyor. Ürün, avantajlı paketleriyle de öne çıkıyor. Tercihinize göre 78'li ya da 110'lu paketlerinin yanı sıra, 136'lı Dev Ekonomi Plus ve Mega 2'li 160'lı paketi seçebilirsiniz.

Prima Yenidoğan, esnek yan bantları sayesinde bebeğinizi güvenli bir şekilde sararak yumuşak dokusuyla rahat etmesini sağlıyor. Bebeğinizin kendi ağırlığının 30 katına kadar miktarda sıvıyı emip hapsedebiliyor. Emici mikro inci tanecikleri ile ıslaklığı hapsedere, bebeğinizin cildinin kuru kalmasına ve sızıntının önlenmesine destek oluyor.

Prima 5 Numara, 3 Numara ve Dahası..

Prima için Doğru Bez Numarası Seçimi Nasıl Yapılır?

Prima bebek bezleri çeşitli numaralar ile satılmaktadır. Prima bebek bezi almadan önce bu numara konusunda da doğru seçim yapmanız önem taşıyor. Şimdi sizlere bebek bezi numarası seçimiyle ilgili çeşitli bir kaç ipucu veriyor olacağız. Eğer bebeğiniz için kullanmakta olduğunuz bez, bebeğinizin kalçasında kızarıklıklara yol açıyor ise bir üst numara geçme vaktiniz gelmiş demektir. Kızarıklıkları fark ettiğiniz an da fazla vakit kaybetmeden bir üst numara bez kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kızarıklıgın yanı sıra size yol gösterici diğer bir etken de bebeğinizin hareketleridir. Eğer bebeğiniz rahatsızlığını belirtmek üzere sürekli mızmızlanıyor, bezi gördüğünde korku tepkileri veriyorsa bezi değiştirme vaktiniz gelmiş demektir. Bu gibi durumlarda hemen bir üst numarayı deneyerek, bebeğinizin hareketlerini tekrar gözlemlemelisiniz. Eğer bebeğinizin hareketleri normale dönüyor, korku belirtileri ortadan kalkıyorsa doğru numarayı bulmuşsunuz anlamına gelmektedir. Ayrıca hatalı bez numaraları kullanımı sonucunda da bezin dışına sızıntılar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlar fark ettiğiniz anda da bir üst numara bez kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Doğru ölçü numaralarına sahip kullanacağınız bebek bezleri, hem bebeğinizin daha sağlıklı olması için hem de bebeğinizin konforu için büyük değer taşımaktadır.

Bebeğiniz 11 kilonun üzerine çıkana kadar 5 numaranın altında bezler kullanabilirsiniz. Ama 11 kilonun üzerine çıktığı zaman Prima 5 numara bebek bezi ya da daha üst numara bezler tercih etmelisiniz.

Prima Aktif Bebek Bezi

Prima Aktif Bebek Bezi, bebeğinizin birkaç aydan sonra hareketlenmeye başladığı zamanlarda sızdırma problemi yaşamamanıza yardımcı oluyor. Eşit sıvı dağılımı özelliğiyle tüm sıvıyı emiyor, inci kapsüllü emici kanalları sayesinde sıvıyı 12 saate kadar hapsediyor. Bebekleriniz, gün boyu kuru hissediyor ve yumuşak doku sayesinde bez rahatsızlığını yaşamıyor. Prima Aktif Bebek bezinin vücut ile uyumlu oluşu bebeklerinize özgürce hareket etme ve huzurlu bir uykuya dalabilme olanağı sağlıyor. Bebeğinizin kilosuna göre beden seçimi yapmanıza olanak tanıyor. 5 ile 9 kg arası bebekleriniz için Prima 3 numara, 8 kg ile 14 kg arası bebekleriniz için Prima 4 numara, 11 kg ile 18 kg arası bebekleriniz için ise Prima 6 numara bebek bezi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre içerisinde 38 adet ürün bulunan 6 numara Aktif Bebek Süper Ekonomik Paketi, içerisinde 147 adet ürün bulunan Aktif Bebek 4 Beden Maxi Mega Box Plus paketi gibi farklı avantajlı paketleri de tercih edip kullanabilirsiniz.

Prima Premium Care Bebek Bezi

Çok hassas olan bebek cildi için özenle tasarlanmış olan Premium Care bebek bezi, bebeklerinizin cildine sürekli temas eden ıslaklık ve bezin sürtünmesi nedenleriyle oluşacak pişiklerin önlenmesini sağlıyor. İpeksi üst yüzeyi sayesinde bebeğinizin cildine temas ettiğinde tahriş oluşturmuyor ve nefes alma özelliği sayesinde bebeğinizi rahat hissettiriyor. Bebek bezinin dış yüzeyinde bulunan ıslaklık göstergesi ile bebeğiniz bezini ıslattığı zamanlarda fark edebilmenizi ve tam zamanında bez değişimi yapabilmenize yardımcı oluyor. Bebeğinizin ihtiyacına ve kilosuna göre 26 adet üründen oluşan Prima 5 numara Premium Care Ekonomi Paketi, 42 adet ürün içeriğine sahip 3 beden Premium Care Ekonomi Paketi gibi pek çok seçenekten size en uygununu seçebilirsiniz.

Hem bebeğiniz hem de sizin için kullanım kolaylığı ve rahatlık sunan Prima Pants bebek bezi; zamandan tasarruf sağlarken bebeklerinize ise hareket özgürlüğü sağlıyor. Külot şeklinde özel tasarlanmış olan bebek bezi, bebeğinizin vücut şekline mükemmel uyum sağlayarak ona dilediğince oyun ve mutlu uyku rahatlığını sağlıyor. Külot şeklinde tasarlanmış bebek bezini, resimli kısım öne gelecek şekilde bebeğinize bir giysi giydirir gibi kolaylıkla giydirebilir ve kullanım sonrasında da yan bölümlerinden yırtarak rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız külot bebek bezini sarıp yapışkan bantları ile yapıştırdıktan sonra çöpe atabilirsiniz. İlk olarak bebeğinizin kilosuna uygun olacak şekilde tercih edebileceğiniz beden seçenekleri ve 22, 24 adet gibi ürün seçenekleri bulunan Prima Pants Külot Bebek Bezi deneme paketlerinden satın alıp kullanım kolaylığını ve bebeğinizle uyumunu deneyebilirsiniz. Deneme ürünü sonrasında içerisinde 44 adet bebek bezi bulunan 5 numara Prima Jumbo Paket veya 52 adet külot bebek bezi bulunan 4 numara Jumbo Paket gibi avantajlı paket seçeneklerini, bebeğiniz ve sizin için en uygun olacak şekilde tercih ederek külot bebek bezini kullanmamaya devam edebilirsiniz.

Prima

337 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Türü
  6. Adet A-Z
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN