Tek kullanımlık mayo konforu sunan Prima Mayo Bebek Bezi, bebeğinizin denizin ya da havuzun keyfini özgürce çıkarmasını sağlıyor. Bebeğinizin vücuduna ve cildine uyum sağlayan ürün, sevimli desenleri sayesinde şık bir görünüm sunuyor. Suda şişmeyen yapısı ve sızdırmazlığının yanı sıra kullanıma keyif katan diğer özellikleri, pratik bir mayo alternatifi olarak öne çıkmasına olanak tanıyor. Bebeğinizin özgürce oynaması, denizin, kumun ya da havuzun tadını doyasıya çıkarması için bedenine uygun Prima Mayo Bebek Bezi satın alabilirsiniz. 

Prima Mayo Bebek Bezi Özellikleri Nedir?

Dual Leak özelliği sayesinde sıradan bebek bezleri gibi suda şişmeyen Prima Mayo Bebek Bezi, Guard Barriers sayesinde bebeğinizin bacakları mükemmel bir şekilde sarıyor, dışkı ve idrarın içeride kalmasını sağlıyor. Tek kullanımlık mayo olarak kullanılabilen ürün, 360o esnek bel bandı sayesinde bebeğinizi asla rahatsız etmiyor. İç kısmı Prima'nın hassas ciltler için ürettiği ıslak havluların yumuşak dokunuşuna sahip olan ürün, bebeğinizin cildine nazik davranıyor. Kolayca yırtılan kenarları sayesinde, ıslakken bile zahmetsizce çıkarılabiliyor. 

Sevimli grafik desenlerin kullanıldığı Prima Mayo Bebek Bezi, standart mayo şıklığını deneyimlemenize imkan veriyor. Geniş beden alternatifi sayesinde bebeğinize tam uyan Prima Mayo Bebek Bezini bulabilir, mükemmel korumanın eğlence ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Prima Mayo Bebek Bezi Nasıl Kullanılıyor?

Prima Mayo Bebek Bezi; havuz, deniz, su kayağı ve sahil gibi alanlarda bebeğinizin eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesi için üretiliyor. Bebeğinizin denize ya da havuza gireceği durumların yanı sıra suyla ıslanma ihtimalinin bulunduğu tek kullanımlık mayo olarak tercih edilebiliyor. Külot formunda yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Herhangi cırt cırt ya da bant detayı bulunmayan tek kullanımlık mayoyu, bebeğinizin ayaklarından slip mayo gibi geçirerek giydirebilirsiniz. 

Prima Mayo Bebek Bezi, değişim zamanı geldiğinde bebeğinizin eğlencesini bölmemeniz için kolayca yırtılabilen kenarlarla destekleniyor. Etrafa bulaşmadan saniyeler içerisinde bezi çıkarabilmeniz için tasarlanan kenarları sayesinde ıslakken bile bezi zahmetsizce değiştirebilirsiniz.

Prima Mayo Bebek Bezi Hangi Bedenlerde Üretiliyor?

Prima, gelişim sürecindeki bebeğinizin denizin ve havuzun keyfini güvenle çıkarabilmesi için mayo bebek bezlerini üretiyor. Üç farklı beden alternatifi olan ürünü, 6 kg ile 18 kg arası bebekler kullanabiliyor. Bebeğini 6 - 11 kilogramsa 3-4 beden, 9 - 15 kilogramsa 4-5 beden ve 15 - 18 kilogramsa 5-6 beden Prima Mayo Bebek Bezi tercih edebilirsiniz. 

Kendiniz tartıldıktan sonra bebeğinizi kucağınıza alarak tartılarak aradaki farktan bebeğinizin kilosunu doğru olarak tesbit edebilir, bebeğinizin kilosuna uyan bedendeki Prima Mayo Bebek Bezini satın alabilirsiniz. 

Prima Mayo Bebek Bezi Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Suyla temas ettiğinde şişmeyen Prima Mayo Bebek Bezi, bebeğin idrar ve dışkısını sızdırmayan çift bariyerli özel tasarımı sayesinde anne ve babaların beğenilerini kazanıyor. Bebeğinin denizde, havuzda ya da sahilde özgürce oynaması isteyen ebeveynlerin tercih ettiği tek kullanımlık mayo çeşidi, suda şişerek ağırlaşmaması ve Prima'nın mükemmel korumasını bir araya getirdiği için tatil ya da günübirlik aktivitelere keyif ve eğlence katıyor. 

Pediatristler, pediatrik dermatologlar ve toksikologlarla işbirliği yapılarak üretilen Prima Mayo Bebek Bezine tatil çantanızda güvenle yer ayırabilirsiniz. Üretiminde kullanılan tüm bileşenler, dermatolojik olarak test ediliyor, bebeğinizin nazik cildine ve sağlığına zarar vermeyeceğine kesin olarak emin olunduktan sonra üretim sürecine katılabiliyor. Esnek bel bandı, yumuşak iç yüzeyi ve bebeğinizin bacaklarını nazikçe saran ikili bariyer sistemi sayesinde deniz ya da havuz keyfine güven katabilir, mükemmel koruması sayesinde bebeğinizin bezinde aklınız kalmadan tatilin tadını çıkarabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prima Mayo Bebek Bezi

15 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?