1995 yılından beri dünyanın farklı noktalarına dayanıklı ve kaliteli ürünler sunan Profilo, kullanıcılarının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek etkili çözümler sunar. Beyaz eşyadan klimaya, televizyondan elektrikli küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidi ile her eve girmeyi başarır. Profilo elektrikli süpürge modelleri üstün performansı ve azalmayan emiş gücü ile özellikle titiz ev hanımlarının beğenisini kazanır. Profilo toz torbalı süpürge modelleri, yeni evlenenlerin çeyizlerinde sık sık yer edinir.

Fonksiyonel ve Modern Tasarımlar ile Kolay Temizlik Deneyimi

Profilo toz torbalı süpürge modelleri, temizlik anlarınızda size etkili ve pratik çözümler sunar. Yüksek motor gücü ve hızlı manevra kabiliyeti ile yaşam alanlarınızı derinlemesine temizler. Yaşadığınız ortamın havasındaki toz, kir, akar, bakteri, polen ve evcil hayvan tüyleri gibi alerjenleri içine hapsederek rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. Profilo toz torbalı süpürge modelleri;

  • Güçlü motoru ile ev ve iş yerlerinizde derinlemesine hijyen sağlar.
  • Sessiz çalışan sistemleri sayesinde gürültü kirliliğine neden olmaz.
  • Geniş toz torbası ile sizi sık sık torba değiştirme zahmetinden kurtarır. Kesintisiz uzun süre temizlik yapmanızı mümkün kılar.
  • Ayarlanabilen emiş gücü ile tüm yüzeylerde etkili sonuçlar verir.
  • Gelişmiş filtreleme sistemi ile ortamınızın havasındaki en ince tozları dahi temizler.
  • Farklı aparatları ile halı, parke, koltuk kenarı, tül ve perde gibi değişik zeminlerde üstün performans gösterir.
  • Ezilme, bükülme, kırılma gibi sorunlara dayanıklı hortumu ve hızlı hareket eden tekerlekleri ile temizlik zamanlarında sizin hızınıza yetişir.
  • Yeterli uzunluktaki kablosu sayesinde odalar arası geçişte priz değişikliği yapmanıza gerek kalmaz.

Profilo toz torbalı süpürge modelleri ile zahmetsiz temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Yoğun çalışanların günlük işlerini tamamlamak için sık tercih ettiği bu süpürge modelleri ile zaman sevdiklerinize ve size kalır. 

Güncel Teknolojinin Sağladığı Avantajlar ile Üretilen Ürünler

Profilo toz torbalı süpürge modelleri güncel teknolojiyi takip ederek az enerji ile üstün performans gösterir. Enerji tasarrufu yapmanıza destek olan bu süpürge modelleri ile elektrik faturalarınızdaki yükü hafifletebilirsiniz. Toz torbasının dolum göstergesi sayesinde torba değişikliği zamanını takip edebilirsiniz. Otomatik kablo toplama özelliği ve ergonomik yapısı ile temizlik sonrasında kolayca ortadan kaldırabilmenize yardımcı olur. Yatay ve dikey konumlandırılabilen seçenekleri ile saklama alanlarınızda yer tasarrufu yapmanıza destek olan Profilo toz torbalı süpürge modelleri ile yaşadığınız ortamı temizlemeniz çok daha kolay hale gelir. 

Profilo güvencesinde olan bu süpürge modelleri ile sıkıcı temizlik anlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hepa filtresi ile hem yüzeylerdeki hem havadaki tozları, polenleri, akarları yok ederek alerjiye meyilli hassas kişilerin rahat bir nefes almasına destek olur. 24 aya varan garanti süresi ile bu süpürge modelleri yaşadığınız herhangi bir teknik sorunda destek almanıza imkan verir. Profilo toz torbalı süpürge modelleri; garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve özel aparatları ile eksiksiz şekilde özel kutusunda size ulaşır. İçinde toz torbası ile elinize geçen bu süpürge modelleri ile hemen temizliğe başlayabilirsiniz. 

Siz de tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlamak, yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek, az enerji ile üstün performans elde etmek için Profilo toz torbalı süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Modern ve şık tasarımı ile her ev dekorasyonuna anında uyum sağlayan bu ürünler ile temizlik yapmak artık hiç sorun değil. Ev ve iş yerlerinize, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan modeli bulabilmek için Profilo toz torbalı süpürgelere göz atabilirsiniz. Bu süpürge modellerine erişilebilir fiyat seçeneği ile ulaşmanız mümkün.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Toz Torbalı Süpürge

14 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029/profilo